Ben Ceragem'le 2008 yılında arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Birçok rahatsızlığım vardı, 3 yıl önce doktor bana bileğinde sinir sıkışması var demişti. Dahası 2 yıl boyunca uykuya hasret kalmıştım, geceleri uykusuzluk problemim vardı. Erken menopozdan dolayı kemik erimesi oluşmuş ve 5 yıl ilaç kullanmak zorunda kalmıştım. Kan şekerim de düşüyordu, şekerim düştüğünde kendimi kaybedip bayılıyordum. Sinir stres aşırıydı, hayattan hiç zevk alamıyordum. Avcılar şubesi sayesinde Ceragem'le tanıştım. Hocalar çok güzel anlatıyorlar ve hepsi güleryüzle karşılıyorlardı bizleri. Her sabah seanslara devam ettim. O akşam saat 20.00 olmadan uykum geldi. Diz ağrıları, sinir, stres her geçen gün azaldı, kendimi daha genç görmeye başladım. Yürüyemeyen yaşlı annem için de yatağı evime almaya karar verdim. Benimle birlikte annem, babam, yeğenlerim de bu masaj yatağına yatıyorlardı. 3 ay evde kullandım ve kemik yoğunluğumu yeniden ölçtürdüğümde sonucu çok güzeldi, kemik erimem durmuştu. 1 senedir ilaç da içmiyorum. Kan şekerim de normale girdi, ağrılar gitti, kısacası ben Ceragem'le yeniden doğdum. Avcılar şubesini açan Adnan Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Allah ondan ve hocalarından razı olsun. Bizlere verdiği bu sağlıklı yaşam için binlerce teşekkürler. Bence sağlıklı yaşam Ceragem'den geçer. Hasta olmadan önce bu yatakla tanışmalarını herkese tavsiye edebilirim. İlaç için demem çünkü yan etki yapar Ceragem'in öyle yan etkisi yoktur. Hiç bir ücret karşılığı almadan bu güzel imkanı bizlere sundugu için Avcılar Şubesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
Binnaz FAKİR, tekstil emeklisi , 46, İSTANBUL

Öncelikle Ceragem'de çalışan Cömert Bey'i, Ferhan Hocayı, Yasemın Hocayı ve Selçuk hocamızı vermiş oldukları ilgi ve hizmetlerinden dolayı en içten dileklerim ile kutluyorum. Ve kendilerine teşekkür ediyorum. Yaklaşık 15 gündür Ceragem'e geliyorum. Karaciğer hastayım, sırtımda ağrılarım eksik olmuyordu ve sol kolum ağrıyordu. Gaz problemim vardı, bağırsaklarımda ve midemde. Bu da beni çok rahatsız ve mutsuz edıyordu. 15 gündür geliyorum, sol kolumun ağrısı cok az kaldı, rahatladı kolum. Gaz paroblemim şu an yok, midem ve bağırsaklarım rahaladı ve ben bundan çok mutluyum. Sırt ağrılarım zaman zaman arada hafif oluyor ama daha yeni olduğum için buda geçicek, canı yürekten inanıyorum. Çünkü günde 7 tane hap almam gerekiyodu artık hiç birini yutmuyorum çünkü ağrılarım kalmadı. işe gidip gelirken zorlaniyordum şimdi nerdeyse koşa koşa gidiyorum. 15 gündür geliyor olmam ve bu kadar rahatlamam bile benim için mutluluk vericidir. Bugüne kadar gelip yatmadiğıma pişmanım. Ben bütün rahatsızlığı olan ya da olmayan bütün kardeşlerimin buraya gelmesini gerçekten gönülden istiyorum. Sonuçta paralı da değil, neden sağlığımıza bir vakit ayırmayılım ve neden gelip Ceragem yataklarına yatıp şifa aramayalım. Değerli kardeşlerim bu yüzden bütün sevgili kardeşlerimizin buraya gelmelerini tavsiye ediyorum. Sıcak ortamı çok guzel, çok eğlenıyoruz, gülüyoruz, hocalarımızı dinliyoruz, bilgi sahibi oluyoruz, bu bile insana yetiyor. Ben tekrar hocalarımıza görevlerini çok iyi bir şekilde yaptıkları için verdıklerı hizmet için ve gösterdikleri ilgi ve sıcakkanlılıkları için teşekkür ediyorum kendilerine. Hepsini çok seviyorum.
Nebahat Akyol, aşçı , 47, ESKİŞEHİR

Merhaba Ceragem ailesi...Ben Ceragem'e 4 aydır annemle beraber geliyorum. Çok memnun kaldık. Annemin birçok hastalığına iyi geldi. Benim kan dolaşımım çok zayıftı. Onun için kanım düşüyordu fakat şimdi Ceragem sayesinde kansızlığım ortadan kalktı. Ben Ceragem'e annem ve orada çalışan melekler için gidiyorum. Ceragem ailesini çok seviyorum. Başta Canan Ablam olmak üzere Gülay Hanım, Sevda Hanım, Meral Hanım ve Hacı Bey'e hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum...Diğer insanlarında Ceragem'le bir an önce tanışıp şifalarını bulmalarını çok istiyorum İYİ Kİ VARSINIZ CERAGEM ETİMESGUT...
Melek Koç, işsiz , 19, ANKARA

Ben 10 senedir migren hastasıyım, çeşitli tedaviler gördüm fakat bir sonuç alamadım. Ancak bir aydır Ceragem'e gidiyorum ve çok şükür rahatladım, eski migren ağrım artık şiddetli değil. Cömert bey'e, Merter Bey'e ve beyaz meleklere çok teşekkür ederim.
Nurgün MENEVŞE, 38, ESKİŞEHİR

Belimde bel fıtığının olduğunu öğrendim. Doktorum ameliyata girmem gerektiğini, başka türlü bu ağrılardan kurtulamayacağımı, ilaçların geçici fayda vericeğini söyleyince inanamadım. Ağrılarla yaşamak çok zordu. Doktorum aynı zamanda omuriliğimde incelme olduğunu ve 3 adet platin takılması gerektiğini söyledi. Çok çaresizdim. Ameliyat olmaktan çok korkuyordum çünkü ameliyat riskliydi. Daha sonra Yalova'da Ceragem Masaj yatakları olduğunu öğrendim. Düzenli olarak gittim ve zamanla ağrılarımın azaldığını, bacağımdaki karıncalanma ve uyuşmaların geçtiğini, ilerleyen zamanda ağrılarım tamamen yok olduğunu gördüm. Sadece ağrılarım değil kolestorolümün iyiside kötüsüde çok yüksekti. ikiside düştü. Bağırsakarımda sorunum vardı o da düzeldi. Ben masaj yatağını kullandığım için çok memnunum. Bu yatağı alana kadar gelmeye devam edeceğim. Bu yatağı ilimize getirenlerede çok teşekkür ederim. Hocalarımızı da çok sevdim. Çok ilgili ve güler yüzlüler. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Onları çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Kezban AŞIK, ev hanımı , 60, YALOVA

Merhaba, ben 40 yaşında bir ev hanımıyım. Bir sürü sorunlarım var. Raporlu ilaçlar kullanıyorum. Ceregem Turhal'a 3 buçuk ay devam ettim. Tansiyon ilacımın birini bıraktırdılar. Faydasını gördüm tekrar başlayacağım. Ceregem'e teşekkürler.. 
Hatun Bilgiç, ev hanımı , 40, TOKAT

Uzun zamandır baş ağrım vardı, çok faydasını gördüm, ayrıca basur sıkıntım ve bel ağrılarıma da faydası oldu. Ceragem'e, Uğur Bey'e ve Nida Hanım'a bu yatakları Konya'ya getirdikleri için çok teşekkür ederiz...
Ali TÜEKUÇAR, Emekli , 61, KONYA

Yalova şube Başkanımız Merter Hocaya Ceragem şubesini açtığı için teşekkür ederiz.
Fatma Hanım Özdemir ve Cevat Özdemir, ev hanımı , 56, YALOVA

Bu yatağı icat eden Koreli kardeşimizden Allah razı olsun. Türkiye'de herkes para para diyor ama Koreli kardeşimiz insanların sağlığını düşünerek Ceragem gibi eşi ve benzeri olmayan güzel sağlıklı ürünleri icat ediyor. Teşekkürler.
Erdoğan PEKER, memur , 46, İZMİR

Çok değerli, sevgili Ceragem ailesine ve sayın değerli Cömert Ayaz hocamıza bizlere bu yatağı tanıştırdığı için ve sağlığımıza bu kadar kısa zamanda kavuştuğumuz için sonsuz saygılarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum. Saygısı ve gülen yüzü ile Merter hocama, kara kızım Güner hocama ilgilerini üzerimizden eksik etmeyen Zeynep hocama ve Filiz hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allah Ceragem ailesinden razı olsun.. (AMİN..) (Yalova-Kadıköy)
Fatmanur Gümüş, ev hanımı , 50, YALOVA

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2015 Tüm Haklari Saklidir ©