Ceragem'le 4 gün önce tanıştım. İzlenimlerim olumlu, faydası olacağına inanıyorum. İzmir Gaziemir şubesi başkanı Sn. Halil İbrahim Orhan ve ekibine güleryüzlü ve misafirperver olduklarından dolayı sonsuz teşekkürler.
Ayhan KOÇ, emekli , 53, İZMİR

Bugün 33. seansım, 6 aydır yürüme engellilerin kullandıkları dirsekten destekli değnek ile yürüyordum, şimdi bıraktım, merdivenlerin korkuluklarına tutunarak inip çıkıyordum, şimdi tutunmadan inip çıkıyorum, uzun mesafede yürüyemiyordum, şimdi yürüyorum, diz üstü oturamıyordum, şimdi oturuyorum. İyi ki varsın Ceragem. Başta Memnun Bey olmak üzere, diğer yardımcı personele performanslarından dolayı tebrik ve teşekkürlerimi sunarım. Ceragem'i şehrimize tanıtan üst makam yetkililerinede selam, sevgi ve teşekkür ederim. Adapazarı'mıza hoşgeldin, Ceragem.
Cengiz KAHYA, Sigortacı (Emekli) , 67, SAKARYA

1 haftadır Ceregem yataklarına gitmeme rağmen rahim sarkması, adet düzensizliği ve adet sancılarından kurtuldum. Bunun yanı sıra belimdeki sinir sıkışmasına bağlı korkunç bel ağrılarından kurtuldum, varis, felç, faranjit, sinüzitim iyişleşmeye yön tuttu. Allah bin katından razı olsun.
Dilek ÖZDOĞAN, ev hanımı , ESKİŞEHİR

Ben Almanya'nın Bielefeld şehrinde yaşıyorum, bundan 1 ay önce  kardeşim ve yengemle telefonda konuşurken Ceragem'in dünya markası olduğunu duydum, hemen internetten araştırdım ve Bielefeld`de Ceragem olduğunu gördüm. Çarşamba günü ilk seansa bende katıldım, ilk gün ağrılarım arttı ama daha sonraki günlerde kendimi çok daha iyi hissettiğimi fark ettim ve şu anda nerdesye ağrısız bir yaşam sürüyorum. 11 yıdır çektiğimi bir ayda iğnesiz hapsız bu kadar azaltan bir mucizeyi bana tanıştıran Gaziantep`de Binevler Ceragem'i halkın hizmetine sunan yengem Nermin Kalender ve kardeşime teşekkür ediyorum. 11 yıldır beraber yaşadığım ağrılarımdan büyük bir ölçüde kurtulmamı sağladı. Yaşam kalitemi yükseltti. Teşekkürler Ceragem.
Bülent KALENDER, Cep telefonu tamir servisi , 44, GAZİANTEP

3 yıldır bel fıtığım var. 26 seans Ceragem' e devam ettikten sonra sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Ceragem.
Erhan ŞİVİLOĞLU, serbest , 25,

Merhaba Ceragem'e başlayalı 3 hafta oldu ve kendimi çok zinde hissediyorum. Vücudumda her koşesinde ağrılarım oluyordu şu an rahatım ve kilo da veriyorum. Bence Ceragem yatakları demeyelim mucize yataklar diyelim. İnanın vücudumuzun her organına yarıyor, saçlarım dökülüyordu, azaldı. Canan Hanım'a çok teşekkür ediyorum, bizi bilgilendiriyor, hocalarımıza ayrı ayrı cok teşekkür ediyorum. Bize böyle sıcak ortamı sundukları için tabiki Habibe Hocam sabahları mıkrofon elinde bizimle tatlı konuşmaları gün boyu müthiş enerji verıyor. Bize bu imkanı sunan tüm üreticilere ve yöneticilere sonsuz şükranlarımı gönderiyorum ve sloganımızı atıyorum. Ceragem Ceragem Emirler! Saygılarımla.                
Güleser Demir, evhanımı , 10, ANKARA

Ben de aşağı yukarı 1 aydır yatıyorum Ceragem yatağına. Çok faydasını görüyorum. Genç yaşta olmama rağmen çok hastalıklarım var, yatak bu hastalıklarıma iyi geliyor. Bu yatağı çıkaranlardan Allah razı olsun. Teşekkürler.
Filiz ŞEKER, ev hanımı , 41, İSTANBUL

Bu yatağı icat eden Koreli kardeşimizden Allah razı olsun. Türkiye'de herkes para para diyor ama Koreli kardeşimiz insanların sağlığını düşünerek Ceragem gibi eşi ve benzeri olmayan güzel sağlıklı ürünleri icat ediyor. Teşekkürler.
Erdoğan PEKER, memur , 46, İZMİR

Kemik erimesi, kas ağrıları, karaciğerde,dalakta hemojenim vardı.Uykusuzluk ve depresyon şikayetlerim vardı.Rahatsızlıklarımdan kurtulmak için doktora gittim, 20 li yaşlardan beri içmediğim ilaç kalmadı. Ceragem ile tanıştığımdan beri kemik erimem %25 ten %9 a geriledi.İki yıldır kas ağrısı çekmiyorum karaciğerim ve dalağım iyileşti,iki ay önce check-up yaptırdım ben bile inanamadım şimdi tek arzum Ceragem masaj yatağını evime almak ve ailemin de bu mucizeden yararlanması.
Sevim ÖZOĞUL, ev hanımı , 50,

Ceragem Avcılar Şubesine 130 gündür gidiyorum. Tesadüfen keşfettim, şubeye girdim, broşür aldım, inceledim ve gitmeye başladım. İyiki gitmişim, boynumda ve kolumda feci şekilde ağrılar vardı üç dört aydan beri. Dikkatimi çeken büyük ilgiydi. Tıpkı bir aile sıcaklığı var. Yatak ise tam bir harika, ısısıyla, ışıklarıyla, masajıyla... Anlatılmaz yaşanır. Bundan önce termal banyolara, fizik tedavilerine çok gittim. Kas gevşeticiler de kullandım, masaj aletleri de kullandım fakat bu yatağın yaptığı masajı hiçbir şey yapamadı, herkes bundan emin olmalı. 130 gün içinde ellerim ve ayaklarım ısındı, uykusuz gecelerime veda ettim. Kendimi dinç hissetmeye başladım, en önemlisi 75. günde kolumun o sevimsiz ağrısı yok oldu. Teşekkürler Ceragem. Bu arada her gün bizlere şevkatle yaklaşan Hülya, Alben ve Nurdan Hoca'ya Nergiz Hanım'a en çok Adnan Bey'e hiç usanmadan bizleri her defasında kapıda uğurladığı için, ayrıca bizleri kapıda karşılayan Devrim ve Aykut Bey'e sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İnsanlık namına çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Biz misafirler bu büyük ailenin hep böyle kalması için çaba göstermeliyiz. Daha nice yıllar Ceragem Avcılar'ın ayakta durması için. Bu arada Ceragem Avcıların 7. Doğum gününün arifesinde herkese herşeyin en iyisini diliyorum. Başarılar sizlerle olsun. Ceragem'e devam diyorum. İyiki varsınız.
Levhiye TÜRKER, ev hanımı , 56, İSTANBUL

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2014 Tüm Haklari Saklidir ©