Ceragem bana her derde deva oldu. Eşim Ceragem'e git iyileşeceksin demişti. Ben inanmamıştım, sonra düşündüm bir deneyeyim dedim. Ertesi gün bir bayiinize gittim, bunu 3 ay tekrarladım ve ağrılarım yok oldu, birde gözlük takıyordum, onu bile attım. Ceragem`e çok tesekkür ediyorum.
Meryem ALA, ev hanımı , 36,

Ceragem'i bana abim tavsiye etti, midemden rahatsızdım 2 senedir...Ceragem'e 6 seans katıldım, mide ağrısı diye birşey kalmadı. Teşekkürler Ceragem...
Ayşegül GÜZEÇ, öğrenci , 18, İZMİR

Eşim şiddetli bel ağrılarıyla kıvranıyordu. Bir hastanede tomografi çektirdik. Belfıtığı başlangıcı ve belde daralma dediler. Özel bir hastanede tedavi gördük. Olmadı. Birgün Ceragem'in önünden geçerken içeri girdik. Bizi çok güzel karşıladılar ve seansa aldılar. Bende eşimle birlikte seanslara devam ettim. 2 haftada eşimin ağrıları kayboldu. Bu arada benimde omuzlarımda hareket ettiğim zaman çıtır çıtır sesler geliyordu. Onlarında kaybolduğunu gördüm romatizma ağrılarım da bir hafifleme görüyorum. 20 gündür devam ediyoruz ve çok memnunuz. Eskişehir Ceragem çalışanlarına çok çok teşekkürler ediyorum. Eşimin ahlamalarından ve kıvranmalarından kurtuldum. Ceragem çalışanlarına tekrar tekrar tesekkürler. İyiki tanıştık.
Münife İlgör, ev hanımı , 58, ESKİŞEHİR

Yaklaşık 45 gün önce Ceragem masaj yataklarını tedavime katkı olsun diye denemeye başladım. O günden buyana, 2 yerden bel fıtığı teşhisi konulmuş ameliyat olmam şart olmuş ve yürürken ciddi zorluklar yaşadığım bir süreçten, bugün itibariyle ağrılardan kurtulmuş, uyku düzeni girmiş, sağlıklı bir insandan hiç bir eksiği olmayan bir duruma gelmenin sevinci içindeyim. Bu nedenle ilgilerini esirgemeyen Eskişehir Odunpazarı Yıldıztepe Halk Caddesindeki Ceragem şubesi başkanı Sn. Cömert AYAZ Bey'e ve tüm personeline içtenlikle teşekkür ederim.
Üzeyir ALKAN, emekli , 50, ESKİŞEHİR

Selam Ceragem ailesi, benim boyun ağrılarım, safra kesesi taşım, migren, stres, kısacası yok yok, hepsi mevcuttu. Bir ay devam ettim, çoğundan kurtuldum, mücadelem safra kesesi taşımdan kurtulmak. Şu anda gidemiyorum, 15 gün gidemedim Pazartesiyi iple çekiyorum, tekrar devam edicem. 1 ayda o kadar rahatladım ki anlatamam. Ceragem termal masaj yatağı anlatılmaz, yaşanır, deneyin ve görün. Herkeze tavsiye ederim. Cömert Bey'e, hocalarımıza ve misafirlerimize sevgilerimle...
Firdev OLEROĞLU, ev hanımı , 37, ESKİŞEHİR

5 aydır Ceragem'i kullanıyorum. Bel,sırt ve boyun ağrılarımın %70' inden kurtuldum,15 senedir kullandığım psikiyatri ilaçlarımı bıraktım. Çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum.
İnci YOLDAŞ, emekli , 53,

Ben Ceragem'e 2 aydır gidiyorum. Bel ağrısı, halsizlik, kabızlık gibi rahatsızlıklarım vardı. Ceragem sayesinde bu rahatsızlıklarım düzeldi. Şimdi kendimi daha iyi ve mutlu hissediyorum. Herkese oraya gitmeyi tavsiye ediyorum. Ceragem'e ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler!
NİHAL DEMİRAĞ, emekli memur , 56, ANKARA

Tavsiye üzerine Ceragem yatakları ile tanıştım. Spor yapan biriyim Ceragem' e başlama sebebim, boynumdan sol koluma yayılan ağrılardan dolayıdır. Kısa zamanda ağrılarım geçti kendimi daha zinde hissediyorum. Aralıksız devam ettim, gözümde netleşme, kulağımda daha iyi duyma yaşayınca, Ceragem' i evime almaya karar verdim, şu anda yatağı kendi isteğime göre kullanıyorum. Sol bacağımda kaza sonucu ödem oluşmuştu, bacağımda iyleşti. Sağlıklıyım her eve bir Ceragem diyorum. Not:Beni Ceragem ile tanıştıran Karşıyaka Şube Müdürü Niyazi bey ve değerli hocalarına ve Ceregem'in kurucularına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Hasan BİDECİLER, EMEKLİ , 62, İZMİR

1 haftadır Ceregem yataklarına gitmeme rağmen rahim sarkması, adet düzensizliği ve adet sancılarından kurtuldum. Bunun yanı sıra belimdeki sinir sıkışmasına bağlı korkunç bel ağrılarından kurtuldum, varis, felç, faranjit, sinüzitim iyişleşmeye yön tuttu. Allah bin katından razı olsun.
Dilek ÖZDOĞAN, ev hanımı , ESKİŞEHİR

Omuzlarımda kireçlenme, boyun kısmında kireçlenmeden dolayı başımın sağ tarafında uyuşma, sağ elimde ve parmaklarımda uyuşma, sol omuzumda yağ bezesi,bel fıtığı göbek fıtığı, sol dizimde iç menüsküs, kilo problemi, hemoroid gibi sıkıntılar yaşıyordum.Ceragem subesine giderek oradaki seanslara 17 Temmuz'dan itibaren katılmaya aralıksız devam ediyorum.Çok sükür Ceragem sayesinde bütün sıkıntılarımda rahatlama ve iyilesme hissediyorum.Herkese Ceragem ailesine katılmayı tavsiye ediyorum...!


Osman ÖNAL, teknisyen , 46,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©