Sırtımda kemik erimesi ve kireçlenme, kalçamda kemik erimesi ve kireçlenme, boynumda fıtık, böbreğimde taş var. Ayrıca yüksek tansiyon, kolesterol ve şeker problemlerim var. Ceragem’ e başladığım ilk 1 hafta içerisinde sırt ağrım geçti. 45 seansı tamamladığımda boyun ağrım geçti, doktorumun kontrolünde tansiyon ilacını kullanmayı bıraktım, şekerim ve kolesterolüm normale düştü.
Makviye KUMAŞ,

Ceragem mucizesini 20 eylül 2005'de keşfettim. Bel fıtığı ağrılarımdan ve cildimde oluşan mantardan 20 günde, dizlerimdeki kireçlenmeden bir buçuk ayda kurtuldum.Bu mucizeyi herkese tavsiye ediyorum.
Gündoğan YAKUT, mobilya döşeme , 62,

Merhaba. Ceragem'den gerçekten çok memnun kaldım. 62 yaşındayım. Doktorun yapamadığını Ceregem yaptı. Gerçekten bir mucize gibi. Kısaca anlatayım. Ellerim sürekli ağrı yapardı. Bilek kısımlarımda sürekli ağrı olduğu için ağır hiç bir kaldıramıyordum. Sinir sistemim bozuktu. Şu an inanın ki yüzde 90 fayda gördüm. Kalp rahatsızlığı vardı bende. Şuan gayet normal. Tansiyonum bile yerine geldi. Ceragem ailesine çok teşekkürler. İyi ki varsınız sevgilerimle.
Nuriye Güler, emekli , 62, YALOVA

2007 yılında midemi aldırdım. VücUdun midesizliğe alışması çok zor oldu. 5 yıldır problemlerimden eve kapanmıştım. Ceragem'in Kars'a gelmesiyle sıkıntılarımın büyük bölümünü atlattm. Yürümeyi öğrendim. Sosyalleştim, hayata pozitif bakmaya başladım. Ceragem'in Kars'a gelmesine sebep olan Muharrem Bey'e ve çalışanlarına teşekkür ederim. Kars'a hoş geldiniz!
Kadriye Alagöz, EV HANIMI , 69, KARS

Merhaba Ceragem ailesi, bayram geldi diye sevindik ama Ceragem yatağımızdan ve siz değerli hocalarımız Merter bey, Filiz hocam, Zeynep hocam ve Güner hocam'dan kısa bir süre için de olsa ayrıldık. Onların o tatlı sözlerini bize "canlarım" diye hitabelerini özleyeceğiz. Bu mükemmel ekibin bayramlarını kutluyorum. Ceragem yatağını ifade edecek sözler ben bulamıyorum, mükemmel diyorum. Üç hafta oldu aralıksız gidiyorum. Boyun fıtığım geçti, belimde iyileşme var, bacağımda siyatik vardı. Ağrılarım tamamen geçti, gitmeye devam edeceğim. Duymayanlar varsa ben buradan herkese tavsiye ediyorum, bayramda gelen misafirlerimle de paylaşacağım. Herkesin bayramını kutluyorum. Bayramın üçüncu günü görüşme üzere.
Fethiye Avcı, emekli , 56, YALOVA

Ceragem e teşekkür ediyorum. 8 gün boyunca düzenli olarak seanslara devam ettim ve sonuç olarak böbreklerimde taş vardı onlardan kurtuldum. Boyun fığım vardı ağrılarım hafifledi. Teşekkürler.. saygılar..
Ergül KARADOĞAN, emekli , 53,

Merter Bey'e ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. 1.5 aydır masaj yatağına geliyorum. Çok memnunum .Bacak ağrılarım ve bel ağrılarım hafifledi. Kendimi iyi hissediyorum. Uykum düzene girdi. Uzun müddet burada kalmalarını temenni ediyorum.
Hüsade Ay, Emekli , 59, YALOVA

Merhaba Ceragem takipçileri. Ben üç aydır Ceragem'e gitmekteyim. Bağırsak iltahabı, bel fıtığı, boyun fıtığı, sinüzit gibi rahatsızlarım var. Bağırsak iltabı kötü huyluya çeviren türden. Altı aya bir kolonoskopiye girmem gerekiyor, bunun ölümden beter olduğunu söylebilirim. Çok pis bir hastalık. Karın ağrılarım, sürekli ishal, kanamalarım oluyor. Kolonoskopi korkumdan dolayı hasteneyi bıraktım. Düzenli bir şekilde Ferhat Beyin dedigi gibi ince kıyafetler giyerek sabah seanslarına katıldım. Karnımdaki ağrılar ve diğer şikayetlerim kalmadı. Kolonoskopiye giremiyorum, kendimi çok iyi hissediyorum. Ayrıca elimdeki ayağımdaki uyuşmalar geçti. Boyun ve bel fıtığından fayda gördüm. Bizi kendimizden başka kimse çok sevemez. Sağlığımıza kırk dakika ayırmak çok değil. Hastanede saatlerce bekliyoruz bir sonuç bile alamıyoruz. Kendini seven herkesin bu yatağa yatması gerekir. Sonunda sağlığınıza kavuşmak var. Seansları düzenli dinlemek çok önemli. Biz Kırıkkalelileri Ceragem ile tanıştırdığı için ve çok güzel ilgilendiği için Ferhat Bey'e teşekkür ediyoruz. Ayrıca güleryüzlü ve ilgili Ceragem melekleri Gülten, Selma ve Muhteber Hanım'a sonsuz teşekkürler.               
Ayşe Korkmaz, ev hanımı , 37, KIRIKKALE

Ceragem Fındıkzade şubesine 2 aydır gidiyorum. Dizimdeki menüsküs yırtığının yok olduğunu öğrendim doktordan, ameliyat olmadan kurtuldum, dünyalar benim oldu. O kadar çok insanlar hastalıklarından kurtuluyor ki inanılmaz birşey. Bu yatak evime lazım, mutlaka alacağım. Fıtıktan tansiyona kadar herşey düzeliyor. Komşumun kireçlemesi geçti, şekeri düştü, muhteşem bir yatak. Öncelikle güler yüzlü şube başkanımız Özkan bey ve çalışan meleklerine sonsuz teşekkürü ailecek bir borç biliriz. Ceragem'i çok seviyorum....
Fatma KARADENİZ, emekli , 53, İSTANBUL

5 sene önce belimde kayma meydana geldi. Kalçamın ağrısından oturamıyor, yürüyemiyordum. Sol kolumun dirsek kısmında da ağrılar vardı, rahat hareket ettiremiyordum. 103 seans Ceragem’e devam ettikten sonra kalçamdaki ağrılar geçti, kollarımı artık rahatça hareket ettirebiliyorum. Ceragem’e ve çalışanlarına teşekkür ederim.
Niyazi SİNAN,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2014 Tüm Haklari Saklidir ©