Ceragem Masaj Yataklarından çok ama çok memnunuz. Herkesin gidipte bu yataklara yatıp sağlıklı yaşamalarını gönülden dileriz. Ceragem çalışanlarını ve başta Recep beyefendiye ve Hacer hanıma sonsuz teşekkür eder, sağlıklı iyi çalışmalar dileriz.                   
Ahmet & Ayşe, emekli , 54, UŞAK

Merhaba Ceragem ailesi. Nasılsınız? Bana soracak olursanız üç hafta olmasına rağmen Ceragem etkisini göstermeye başladı çok şükür. Bende bel fıtığı çıktı. Memleketim Rize'de doktora gittim bir emar çektiler, flim çektiler ve bana kesinlikle ameliyat olacağımı söylediler. Ameliyat olmadım hiçte ümidimi kesmedim ve Bursa'ya gittim. Bursa'da da doktora gittim. Orasıda aynı şekilde ameliyat dedi. Ben yine araştırdım ameliyat olmayayım diye. Yalova'daki Ceragem şubesine gittim. Beni orada Filiz öğretmenimiz karşıladı. Bana güzel bir sözle anlatmaya başladı ve bana 120 gün düzenli bir şekilde devam etmemi söyledi ve öğretmenimizi dinledim. Gitmeye başladım, faydasını görmeye başladım. Şube başkanımız Merter Beyle tanıştım. Gerçekten Merter Hocamız çok saygılı, iyi niyetli ve dobra bir insan. İnsanlara yaklaşımcı, gerçekten çok sevdim kendisini. Zaten yanında çalışan Güner, Zeynep, Filiz öğretmenlerimiz gerek insanlara yaklaşımı, gerek iyi niyetleriyle beni çok etkilediler. Sizlerinde bu kişilerle tanışmanızı dilerim. Sevgi ve saygılarımı sunarım. 
Serkan Akyıldız, şöför , 27, ARTVİN

Ceragem Kartal'a devamlı gidiyorum, bir çok yararını gördüm, özellikle de hocaların ilgisi beni çok memnun etti. Nilüfer Hanıma, hocalara ve Ceragem'e teşekkür ediyorum. Herkese selamlar...
Asiye ÖZÜN, Ev Hanımı , 52,

Sevgili Ceragem Ailesi 2010 yılına veda ederken sizlere sağlıklı bir yıl temenni ediyorum. Bugün Ankara'ya gelen Ferudun Bey'e verdiği bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Sizleri Ankara'da tekrar görmek isteriz .Ayrıca Ankara Ceragem çalışanlarına iyi yılar diliyorum .
Mediha Bostan, Emekli , 50, ANKARA

5 seans katıldım çok memnun kaldım. Boyun fıtığım var ağrılarım çok. Kendimi çok yorgun hissederdim. Ceragem'e katılalı kendimi zinde hissediyorum. Ağrılarımda azalma var, personeli çok güler yüzlü, hastalarla çok ilgililer, Ceragem ve ekibine çok teşekkürler...
Ganime Uğurlu, Büro elamanı , 45, ANKARA

Allah bin kat razı olsun Cerangem'den. Ben de şifa buldum, uykusuzluk, halsizlik vardı, kendimi hiç iyi hissetmiyordum. Kiraz Hanım'a teşekkür ediyorum, o kadar ilgileniyor ki halen gidip kullanıyorum.
Bilal GÖRK, bilgisayar mühendisi , 32, İSTANBUL

2 aydır Ceragem'e gidiyorum.Bel, boyun ve migren ağrım vardı.Boyun ve bel ağrılarım şimdiden geçti.Ceragem'deki personelin güler yüzünden dolayı moralimiz de düzgün, herkese tavsiye ederim
Sema UZKAN,

Yaklaşık 2 senedir boyun fıtığı ve meniküs ağrısı çekiyordum, Ceragem'e başlayalı 15 gün oldu ve şimdiden faydasını gördüm. Ceragem'e devam etmeyi düşünüyorum ve herkesin Ceragem yatagından faydalanmasını tavsiye ediyorum. CERAGEM AİLESİNE VE ORADAKİ HOCALARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.
Gülşen TOPLAK, Ev hanımı , 48, SAKARYA

Uzun zamandır Tokattaki CERACEM ŞUBESİNE devam etmekteyim. Bu yatakları bazı tanıdıkların tavsiyesine uyan annemin bana da tavsiye etmesiyle bir deneme süreci yaşadım. Reflü ve bazı ruhsal sıkıntılarım vardı. İilk zamanlar bir değişiklik olmadı fakat 1 ay sonra değişiklikleri görmeye başladım. Aslında çabuk pes ederim ama şubenin değerli çalışanlarının gülerüyüzü ve manevi desteği bana pozitif etki gösterdi. Kısa sürede iyileşenleri de gördüm. İmkanım olursa mutlaka evime alacağım. Buradan Tokat Şubesi Çalışanları Fatma, Meliha, Nesrin Hanım'a Teşekkür ediyorum.


Haktan ÇAĞLAYAN, MBG BİYOLOG , 27,

Çok önemli bir rahatsızlığım yok ama yine de Ceragem'e gidiyorum. Kendimi daha dinç ve sağlıklı hissediyorum.Ceragem'den çıktıktan sonra dik durmaya başladım ve saçlarım artık daha az dökülüyor.Ceragem çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum.Bir ağrınız,sıkıntınız varsa Ceragem'in size çok iyi geleceğine inanıyorum.
Esra Yılmaz, ÖĞRENCİ , 15, ANKARA

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2015 Tüm Haklari Saklidir ©