Merhaba Ceragem ailesi. Ben öğrenciyim, okul çıkışında Ceragem masaj yatağına giderek gün içerisinde yorulan omurgamı rahatlatıyorum. Ayrıca üfürüm(kalpte delik) yüzünden yaşadığım sancılarımın rahatladığını fark ettim. Bu yüzden düzenli olarak gidiyorum.Teşekkürler Ceragem.                
Batuhan İnan, öğrenci , 15, KIRIKKALE

Ceragem ile yaşam kalitem arttı.8 noktadaki fıtıklarım,migrenim, sinüzitim,böbreklerimdeki taş,kalp kapakçığımdaki problemim(yavaş çalışıyordu), alerji probemim vardı ama hepsinden kurtuldum.Şükürler olsun ki Ceragem ile hayatım daha rahat ve çok daha mutlu.Tavsiye ederim en kısa zamanda Ceragem ile tanışın.
Mehtap ŞANLI, serbest meslek , 43,

Yaklaşık 40 senedir ankilizon spondilit hastasıyım. Romatizma,kalca,bel,sırt, boyun ağrıları çekiyordum. 2 aydır Ceragem'e gidiyorum ve ağrılarım hafifledi,hareket kısıtlılığım azaldı.
Beyten BALCAN,

Ben yaklaşık bir senedir kolumdaki iltihaplanmadan dolayı hastahanelerdeyim. Kullandığım ilaçların hiçbir faydasını göremedim. Ceragem'e 20 gündür geliyorum kolumu rahatlıkla hareket ettirebiliyorum. Geceleri kolumun ağrısı ile uyanmıyorum. Merter hocama Ceragem şubesini açmış olduğu ve güleryüzlü personeli için çok teşekkür ediyorum. Ceragem de buluşmak dileğiyle...
Nedime Şimşek, Ev hanımı , 50, YALOVA

Boynumda kireçlenme vardı. Belimde de ağrı... Ceragem sayesinde sağlığıma kavuştum Merter Bey'e teşekkürler.
Emine Şentürk, ev hanımı , 42, YALOVA

Öncelikle merhaba. Ben memnuniyetimi belirtmek istiyorum. Keşke daha önceleri öğrenebilseydik bu yatağın faydalarını. Adana ilinde bulunan şubeniz sayesinde gerçekten işe yarar bir yatak sahibi olduk. Ailemizin satın alması ile tanıştığımız bu yatak sayesinde büyük faydalar görmek mümkün oldu. Ayrıca Adana şube çalışanlarının hepside mükemmel insanlar. Dostluk kurumu gibi çalışmaları, misafirlerine aynen evlerindeki eş, dost, akraba gibi davranmaları takdire layık bence. Nuri Bey, Sedat Bey, Tuğba Hanım ve diğer çalışanların hepsine teşekkürlerimi iletmekten mutluluk duyarım. Sizlerle tanışmaktan ve sizlerin misafiri olmaktan çok memnunuz. Emeğinize sağlık. Saygılarımla.
Murat KAYIKLI, S.V. Adana Şb.Md. , 31, ADANA

8 aydır gidiyorum, kolumdaki ağrılarım geçti, kendimi daha huzurlu hissediyorum. Ceragem'e gitmekten çok mutluyum. Şirinyer'de çalışan arkadaşlara sevgiler, selamlar.
Rukiye NALÇA, 47, İZMİR

5 gündür Ceragem'e gidiyorum, bunca zamandır gitmediğime pişmanım. Faydasını görmeye şimdiden başladım. Teşekkürler Ceragem.
Kamile Hanım, emekli memur , 55,

Sevgili Ceragem ailesi, İzmir Bozyaka, Üçkuyular şubenizdeki Mustafa Kıraner'e özellikle Nuri Kayıran, Okan Şit Suner'e saygılarımı ve sevgilerimi iletirim. Güler yüzlülüğünüz ve misafirperverliğinizle bana ve tüm yatağa yatmak için gelen misafirlere çok iyi davrandığınız için teşekkür ederim. Ege bölgesine Ceragem diye mucizevi bir yatak sunduğundan dolayı Okan Şit Suner'e saygı ve sevgilerimi iletirim. Yatak bel ve sırt ağrılarıma çok iyi geliyor, bu yüzden yatağınızı çok seviyorum. Tüm iyi ve sağlıklı günler sizin olsun.
Efekan KAYIRAN, öğrenci , 13, İZMİR

Ceragem yatağı dünya bazında en büyük teknoloji diyebilirim, çünkü insan sağlığında en ince ayrıntısına kadar hastalığa şifa, insana huzur, mutluluk, ayrıca insanın yaşam kalitesini değiştirebilecek kadar güce sahip. Günde 1 defa yatmak yetersiz geldiğini anlayınca yatağı aldım doya doya yatıyorum. Bedenimde ki rahatsızlıkların çoğu Allaha şükür kalmadı. Ceragem'i icat edenlere, ve de değerli hocalarına teşekkür ediyorum.
Mahir YÜREKLİ, kamu görevlisi , 37, MUŞ

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©