Ben 44 gündür Ceragem yataklarını kullanıyorum, 24 yıldır bel ve boyundaki fıtığım, dizimdeki kireçlemelerden şikayetim vardı, göz pınarlarım tıkalıydı. 20 gün boyunca hamlık ağrısı çektim ama şimdi bel fıtığım geçti, dizlerim rahatladı, boyundaki kireçlemeden kurtulmaya başladım, devam ediyorum ve diğer rahatsızlıklarımında geçeceğine inanıyorum. Şube Baskanı Hacer hanım ve diğer çalısanlarına, güler yüzlü ve tatlı dillerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyiki Ceragem Uşağa gelmiş.
Hatice YÜCE, işçi , 44, UŞAK

Bel ve boyun ağrıları nedeniyle 11 gündür Bornova şubesine gidiyorum. Karşılaştığımız güleryüzlü hizmete teşekkür ederim. İyileşeceğime inanıyorum. Saygılarımla...
Nuran DEMİR, emekli , 52, İZMİR

Ceragem'e iki buçuk ay boyunca gittim. İlk başladığımda sol bacağımda iltihaplanma vardı ve sol bacağımdaki bir damarımda %47 tıkanıklık vardı. Ceragem'e gitmeye başladıktan sonra açıldığını hissettim. 600mg.lık trantel kullanıyorken artık bıraktım kullanmıyorum. Sinir sistemim düzeldi. Sandalyede namaz kılarken şimdi secde edebiliyorum. Baş parmaklarımda tırnaklarım ete saplanıyordu, o da geçti. İki gün devamlı burnumdan sıvı aktı ve sinüzitim de geçti. Kısa zamanda iyileştim, boynumdaki fıtıkta geçti. Sağ kolumdaki ağrılarım da geçti. Bel fıtığımda rahatlama hissediyorum. Değerli hocalarım Kiraz Hanım, Serhat Bey, Türkan Hanım ve Esra Hanım'a bizlerle çok iyi ilgilendikleri için teşekkür ederim. Herkesin Ceragem'e sürekli gitmesini tavsiye ederim. İyiki varsın Ceragem!
İsa NAZLI, emekli , 60, İSTANBUL

Yaklaşık 4 aydır Adana'daki Ceragem şubesini kullanıyorum, bel fıtığı sorunundan dolayı bir çok yöntem denedim, ama hiç birinden bir sonuç alamadım. Ameliyat olmam gerektigi söylenirken bir yakınımın tavsiyesiyle Ceragem'i tanıdım ve kullandığım bu dönem içinde çok mükemmel faydalar gördüm. Ceragem'i herkese tavsiye ederim, sağlıklı yaşam isteyen herkesin muhakkak Ceragem'i tanıması gerekli, unutmadan Ceragem'de hizmet veren tüm arkadaşların hakkını inkar edemem. Teşekkürler Ceragem...
Yaşar KÜÇÜK, Muhasebeci , 30, ADANA

Merhaba Ceragem ailesinin güler yüzlü insanları ben 39 yaşındayım. 20 yıldır hipertansiyonu ile yaşıyordum ta ki Ceragem termal masaj yataklarına başlıyana kadar. Ceragem masaj yatağını 2008 yılında Uşak’a geldiğini biliyordum ama hiç merak etmedim, nasıl birşey olduğunu ta 18.10.2011 tarihinde komşumuz Fatma kardeşimiz bir gün bana Ali abi sende gelsene Ceragem masaj yataklarına, sana da faydası olur, doktora gitmekten kurtulursun dedi bana. İyi bakalım gideyim dedim, gittim tam 36 gündür gidiyorum. Recep Bey ve Hacer Hanım yeni misafirlerin bu yatağa başladıktan sonra bir hafta sonra hamlık döneminiz başlar dediler aynen öyle oldu. Bir gün özel seans var dediler, yani göbek masajı, 3 gün yaptık 1 gün karnımın ağrısından duramadım dayanamadım, 6 gün ishallik çektim, bağırsaklarım temizlendiğini görünce inanamadım. Merak ettim acaba yediğim birşeyden mi diye doktora gittim büyük abdesimden tahlil yaptırdım, tahlilde hiçbirşey çıkmadı, negatif çıktı. Doktor bana senin bağırsaklarının yağları erimiş onlar gidiyor ne yaptıysan yaptığına devam et dedi. Ben de rahat bir nefes aldım ve devam ediyorum. Şu an çok rahat hissediyorum kendimi. Benim merkezden tek bir isteğim var o da özel seansların devam etmesi. Ben burdan herkese sesleniyorum, doktorlara boşuna para arcamayın, midelerinizi ilaç deposuna çevirmeyin. Gelin Ceragem termal masaj yataklarına, sağlıklı olun, ömrünüzü sağlıklı bir şekilde uzatın. Tabi ki önce Allahtan isteyin, sonrada kendinizi Ceragem yataklarına bırakın. Ben tekrar Uşak şubesi başkanı Hacer Hanım’a ve Recep Bey’e teşekürlerimi iletirim. Saygılarımla…


ALİ AKTAŞ, serbest , 39, UŞAK

Bakırköy Ceracem'e 45 gündür devam ediyorum, anlatınca anlaşılacak gibi değil.Herkezin sağlığı için bu deneyimi yaşamasını dilerim.Teşekkürler CERACEM.
Güler PEKÖZCAN, emekli , 62, İSTANBUL

Merhabalar, Ceragem çalışanları, ben emekliyim 7,5 aydır Ceragem'e gidiyorum. Astım hastasıyım ve damar yollarımda tıkanma vardı. Buraya gideli çok şükür hastalığımda iyileşme oldu. Hergün Ceragem'e gidiyorum. Günlerim renklendi. Ferhat Bey ve çalışanları bizlerle çok iyi ilgileniyorlar. Bizleri manevi açıdan rahatlatıyorlar çok başarılar. Ferhat Bey ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. Allah başarılarının devamını etsin selamlar!
Ahmet Çimen, emekli , 65, KIRIKKALE

Benim çok şiddetli bel ağrım vardı. 3 aydır Ceragem Bayrampaşa şubesine gidiyorum, Allah'a şükür ağrılarım azaldı. Bu yatağı bize sunan Mehmet Bey'den ve ekibinden Allah razı olsun. Herkese tavsiye ederim, çok faydasını görceklerinden eminim.
Havva KARA, ev hanım , 55, İSTANBUL

Ceragem ile 3 ay önce tanıştım. Sol çene kemiğimde erime, sinüzit ve bel fıtığı rahatsızlıklarım vardı. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum, hiçbir rahatsızlığım kalmadı.
Gülizar KOÇER, ev hanımı , 52,

Ceracem Karşıyaka şubesine dört aydır gidiyorum. Boyun fıtığım, kulak tıkanıklığım, gözümde netleşme, kan değerlerim iyi, kolestorol degerlerim normale geldi. Hareketlerimde daha esnek, hayata daha fazla pozatif bakıyorum. Niyazi bey ve ekibine teşekkür ediyorum, herkesede tavsiye ediyorum.
Hasan BİDECİLER, emekli , 62,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2017 Tüm Haklari Saklidir ©