Geliyorum, her gün Ceragem'e.
Derman, derman olsun diye.
Sakladım göz yaşımı, kimse
görmesin diye.

Ağlayan şu kalbimin sesini,
kimse, kimse duymasın diye.

Söylüyorum herkese,
şifa, derman bulsun diye,
Ceragem diye.
Bayrampaşa İstanbul.


Meryem HACIOĞLU, terzi , 50, İSTANBUL

Belimdeki ağrılar ve kabuslu günler artık bitti.Teşekkürler Ceragem
Aziz USTA, serbest meslek , 35,

Ceragem yatağı ile tanışalı 45 gün oldu. Eşimle birlikte seanslara kesintisiz devam ediyoruz. Ben 15 yıldır parkinson hastalığından muzdaribim. Buna ilave olarak hemoroid de kanamalı bir şekilde devam etmekte iken bu 45 gün içinde hemoroidde belirgin bir şekilde iyileşme hissediyorum. Parkinsonda ise ilaç tedavisi ile birlikte daha etkili bir hal aldı. Bel ve diz yorgunluklarım azaldı. Moralman iyileşeceğime inandım. Sağ olasın Ceragem ailesi...
Tekin Töre, öğretmen , 70, ESKİŞEHİR

Öncelikle herkese selamlar, ben Ceragem'i dayımlarda kullandım ve tek kelimeyle harika bir yatak, en küçük ağrıyı bile yok edebiliyor. Annemde, bende bu yatağı almayı çok istiyoruz. Buradan Adana Ceragem'de çalışan Tuğba ablama ve tüm arkadaşlarına selamlar...
Aslı NUR GEZER, öğrenci , 15, ADANA

Ceragem'le tanıştığım ve Ceragem'e gittiğim için çok mutluyum.Bir rahatsızlığım yoktu ama sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Kendimi daha dinç ve sağlıklı hissediyorum.Ceragem çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum.Bir ağrınız,sıkıntınız varsa Ceragem'in size çok iyi geleceğine inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyor ve herşey için teşekkür ediyorum...
Emine Ahmaçlı, EV HANIMI , 42, ESKİŞEHİR

Ceregam masaj yatağını 6 aydır her sabah düzenli bir şekilde kullanıyorum.Ceragem sayesinde boyun,bel ve vücudumun birçok bölgesinde ki ağrılardan kurtuldum.Şunu özellikle belirtmek isterim ki bu yatak gerçekten bir mucize.Herkesin bu mucize yatağı kullanmasıni tavsiye eder,emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Güllü GÜNEŞ, Ev Hanımı , 52, ANKARA

Merhabalar. Ben Demir Çelik Fabrikasında çalışıyorum. Bilirsiniz ağır sanayi. Ben 2 sene önce bel fıtığı oldum. L 4-L 5 kemiklerinin arasındaki jolemsi sıvı akmış, doktorlar kesinlikle ameliyat dediler. Ayagimi sürülerek gidiyordum. Kardesim var Kayseri'de öğretmen onda boyun fıtığı vardı evine yatak almıştı ben o ara hep ameliyat diyordum acıdan dolayı aklima kardeşim geldi ve yatağı aldım. Dursun Bey geldi kurmaya çok temiz çok güzel insan teşekkür ediyorum. Bakin ben 2 seneden beri özellikle yorum yazmadım nasil olacağımı takip ettim. Ben eski sağlığıma kavuştum çalısmaya devam şiddetle tavsiye ediyorum, ameliyat olmayın. Böyle mucizevi bir yatak olmaz. Kardeşimin boyun fıtığı geçti. Mr çektirmiş, doktor kim dedi sana fıtık var diyormuş. oda çok kötü durumdaydı, iyileşti.
Engin Mandacı, İsçi , 35,

Öncelikle Ceragem ailesine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Boyun fıtığı rahatsızlığım oldukça hafifledi.Ceragem'e geldikçe rahatlıyorum, nefesim açılıyor.Bu arada sinüzit problemimde kısa sürede bitti bu yatak sayesinde.Tekrar teşekkürlerimi bildirir başarılar dilerim.
Yılmaz GÜNEŞ, öğretmen , 41,

Ben 2 yıl önce Ceragem ile tanıştım, gerçekten tanışmam hayatımın dönüm noktası oldu. Bel fıtığı rahatsızlığım vardı, gittiğim bütün doktorlar ameliyat dedi, amelyat olmadım Ceragem sayesinde bel rahatsızlığımdan kurtuldum. İyiki varsın Ceragem. İstanbul Avcılar Şubesine, Adnan Beye ve değerli tüm hocalarımıza sonsuz teşekkürlerimiz iletiyorum.
Elvan YÜKSEK, öğrenci muhasebeci , 28, İSTANBUL

Meraba sevgili Ceragem dostları, öncelikle Eskisehir Ceragem müdürü ve yanında çalışan harika meleklere herşey için tesekkur ederim. Ceragemle tesadüfen tanıştım. Bir çok özel hastanelerde tedavi gördüm fakat hiçbirinden fayda görmedim. Ben eskişehire Sivastan geldim, Ceragem'in ne olduğunu duymamıstım. Birgün önünden geçerken merakla içeri girdim ve bilgi aldım, daha sonra seanslara başladım, 12 gün gibi kısa bir zamanda bel ağrılarımdan kurtuldum, bunun yanında ben bypasslı kalp hastasıyım, devamlı kollesterol ilacı almama rağmen bır türlü 140'ın altına inmedi, 140- 180 arasında oluyordu. Şekerim ise fazla olmamakla birlikte 120- 130 cıvarlarında idi. Yaklaşık 35 gün oldu birfiil masaj gunlerim. 10-09-2011 tarıhınde kontrole gittim, gordum ki kollesterol 97'ye şeker ise 92'ye inmiş. Bunları belgeleyerek  Eskişehir şubesi Şube Başkanı CÖMERT Bey'e teslim etim. Burada tekrar tekrar Eskişehir Ceragem'de çalışan o güzel dostlarıma minnetlerimi sunuyorum. Sağlığıma kavuştuğum için sonsuz sevgi ve saygılar.
Muhsin İlgor, emekli , 58, ESKİŞEHİR

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2015 Tüm Haklari Saklidir ©