Ben Gülsen Aksakal. Ceragem yataklarına gidiyorum. Boyun fıtığı ve bel fıtığım vardı, bel fıtığı yüzünden yürüyemiyordum, acı çekiyordum, Ceregem yataklarında 1 aydan sonra yavaş yavaş iyileşmeye başladım. Böbrek taşımı düşürdüm, psikolojim düzeldi, ellerimdeki ve ayaklarımdaki uyuşmalar geçti, neşeli bir insan oldum. Bu yatağı getiren Metin Bey'e, bizlerle ilgilenen Leyla, Deniz, Funda Hanım'a, Serkan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun, herkese tavsiye ederim.
Gülsen AKSAKAL, ev hanımı , 52, BURSA

Ben yaklaşık 3 aydır Ceragem'e gidiyorum.Rahatsızlığımdan dolayı doktor bir ay sonra gel anjiyoya alacağız demişti.Bir ay sonra gittiğimde ise doktor şaşırdı. Sonucu süper bularak bu sorunu bu kadar çabuk nasıl hallettiğimi sordu.Ceragem sayesinde dedim.Hergün düzenli gidip yatıyorum dedim. Çok şaşırdı. Bana devam et bırakma dedi. Sizler de 3-5 gün gidip bırakmayın. Faydasını fazlasıyla göreceksiniz. Ayrıca hocalarımızın bizlerle ilgilenmeleri süper!
Fatma Günay Görür, ev hanımı , 49, ANKARA

4 aydır Ceragem'e gidiyorum. Bel fıtığım vardı. Şuanda kendimi daha iyi hissediyorum. Ağrılarım geçti, sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ederim. Ceregem Gaziosmanpaşa şubesi personeline sonsuz teşekkürler. Tüter hanım, Zuhal hanım ve Ertan beyle Kadir bey başarılarınızın devamını dilerim.
Erbay Yüksel, emekli , 54, İSTANBUL

Herkese merhaba. Ben de Ceragem kullanıyorum. Bel ağrısı, baş ağrısı, uykusuzluk gibi bir çok rahatsızlığım vardı. Ceragem sayesinde geçti. Böyle güzel bir üründen ücretsiz olarak faydalanmamızı sağlayan Ceragem'e teşekkür ediyorum. Ceragem çalışanları Güner Hocama, Filiz Hocama, Zeynep Hocama ve Merter Bey'e teşekkür ediyorum...
Fadime Üstündağ, ev hanımı , 60, YALOVA

Bu tür tedavi şekillerine inanmayan biriydim. Ancak İhsaniye'deki Ceragam yataklarına 35 gündür gidiyorum. Bir bahane bulmak için interneti ve çevremi araştırdım. Zaten bir rahatsızlığımda yoktu ancak şunu fark ettim ki depresyonumu ve takıntılarımı düzeltti. Şimdi doktordan daha çok güveniyor ve inanıyorum. Satın almak için durum değerlendirmesi içindeyim. Gülten Hanım ve ekibinin gösterdiği ilgiye ayrıca minnettarım. Saygılarımla...
Muhittin ÖZKAN, emekli , 59, BURSA

Sekiz gündür gitmeme rağmen çok memnunum, herkesin bir kere denemesini tavsiye ediyorum, insan vücudunda çok büyük fark yarattığını algılamaya başladım, hepinize sağlık dolu yaşam katacağına inanıyorum. Ceragem'e çok teşekkür ederim...
Remide GÜZEL, ev hanımı , 46, ESKİŞEHİR

Ben ve eşim yaklaşık 4 aydan beri Ceragem Karşıyaka şubesine gidiyoruz, eşimin çeşitli ağrıları için gitmediği doktor kalmadı. Bir çoğu ameliyat önerdi, Ceragem'e başladıktan sonra ameliyatlık durumları geçti, ilaçları azalttı benimde varislerim vardı küçülmeye başladı. Tabii bütün bunlar Ceragem  sayesinde oldu. Eşim ve ben Ceragem Karşıyaka sorumlusu Niyazi Bey ve çalışanlara (Neşe, Aynur, Ayşe, Melek ve Gizem Hanım) bize ve bütün misafirlere gösterdikleri samimi, güler yüzlü, sıcak ilgiden dolayı teşekkür eder, sağlıklı yaşamlar dileriz. Saygılarımla...
Celal ESEN, emeklı , 60, İZMİR

Ceregeme yaklaşık olarak 15 gündür gidiyorum, benden önce eşim gitti, faydalarını gördüğünü söyledi, ben inanmadım; bende önce inat yaptım, sonra Ceregem yatağına yattım. Benim ayak topuklarımda iğne batmaları vardı ve diz kapaklarında ağrı vardı, bu onbeş gün zarfında hafifledi rahata kavuştum. Şimdi herkese ben tavsiye ediyorum, Karşıyaka Ceregem şubesinde görevli olan hocalarıma Niyazi Bey'e, (Aynur, Neşe ve Gizem Hanıma) çok teşekür ederim. Güleryüzleri daim olsun.
Yahya AKTAN, memur , 43, İZMİR

Boynumda kireçlenme, eklem yerlerimde geçmeyen ağrılar vardı. 6 gündür Ceragem'i kullanıyorum, ağrılarım neredeyse yok diyebileceğim, boynumdaki kireçlenme bayağı düzeldi, devam ediyorum icat adenden, bize imkanı sunanlardan allah razı olsun.
Cevdet ESEN, serbest , 51, İSTANBUL

Ceragem'le tanışalı 1 yıla yakın oldu. Kullandığımdan beri sırt bel omuz ağrılarım cok azaldı. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum. Eskişehir Ceragem çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı cok teşekkür ederim.
Erden Tarcan, emekli , 60, ESKİŞEHİR

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©