Merhaba. Ben 10 yıldır boyun,omuz,sırt,mide,baş ağrısı çekiyordum. Çok ilaçlar kullandım ama faydasını göremedim. Komşularımın tavsiyesiyle merak edip Caregem'le tanıştım çok memmunum.1.5 aydır Ceragem yataklarına gidiyorum ağrılarıma çok iyi geliyor.Benim gibi ağrı çekenlere tavsiye ediyorum. Cömert hocama ve diğer hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bizimle çok iyi ilgileniyorlar ve bilgilendiriyorlar.
Ayşe Kaya, EV HANIMI , 37, ESKİŞEHİR

İyileşmemi Ceragem'e borcluyum.
Gülşen Hanım, ev hanımı , 52,

2002 Ağustos ayında mesaneden ameliyat oldum ve uludağ üniversitesi tıp fakültesine sevk edildim. Orada kemoterapi ve radyoterapi gördüm. 8,5 senedir fakültenin kontrolü altındayım. 2010 Ocak da yapılan kontrollerde karaciğer boyutu artmış(16)cm, sağ böbrek pelvik alanda (28,17mm)boyutunda kist,sol böbrek bileşkesinde(9,9mm)çapında kist,sol böbrekte(7mm)çapında taş vardı. 70 gün önce (Ceragem) yatakları ile tanıştım ve seanslara düzenli olarak katılmaya başladım.Ve 2011 ocak ayında çekilen ultrasonda karaciğer boyutum normale düşmüş, sağ böbrekteki kist(20mm) sol böbrekteki kist(8mm)ye düşmüş ve böbrekteki taşı düşürdüm. BU ARADA HİÇ İLAÇ KULLANMADIM. 2-2009 ayında zorlamadan dolayı sağ ayağımda ağrı başladı. Ağrılar otururken değilde yürüyüş yaparken oluyordu. Bu yüzden baston kullanmaya başladım.100 metrelik yolu bile dinlenmeden yürüyemiyordum. Doktora gittim. Kas gevşetici ilaçlar verdi. Hiç faydasını görmedim 70 gün evvel (ceragem) yatak seanslarına gitmeye başladıktan sonra bacağımdaki ağrıda ,%90 iyileşme oldu. Bastonu tamamen attım şimdi 2-3km yolu çok rahatlıkla yürüyebiliyorum. Sağ kolumda depremden sonra hafif ama arasıra rahatsız edecek kadar ağrı vardı o tamamen geçti. Ensemde ağrı vardı o da tamamen geçti.Ceragemden sonra  yukarıda bahsettiklerimin hepsini yaşadım. Bize bu imkanı sunan(CERAGEM)ailesine hocalarımız başta şube başkanı Merter Bey, Güner Hoca, Zeynep hoca,Murat hoca olmak üzere hepsine sonsuz teşekkürler.
Ali Aydın, EMEKLİ , 67, YALOVA

Sağ bileğim trafik kazasından kalma çok ağrı çekiyordum. Ceragem sayesinde biraz olsun faydasını gördüm. Karşıyaka bayii yetkilisi Niyazi  Bey'e ve hocalara teşekkür ederim.
Müzeyyen YERYARAN, emekli dr. , 54, İZMİR

Ben bir haftadır Aliağa'daki şubenize gidiyorum. O kadar müthiş birşey ki anlatamam, 2 günde sigarayı bıraktım ve vücudum kendini yenilemeye başladı.
Hepsinden allah razı olsun, personeliyle Aliağa Ceragem tek anlamıyla müthiş. Teşekkürler ceragem.

Emine DEVECİ, serbest meslek , 27, İZMİR

Merhaba. Ben yaklaşık 2 aydır Ceragem yataklarına gidiyorum. Boynumda fıtık ve belimde ağrı vardı. Çok kısa süre olmasına rağmen mucize gibi çok büyük fayda gördüm. Memleketten ağabeyim Mahmut Polat 3 haftalığına misafirim olmuştu ve abimde de kolestrol ve ayaklarında ağrılar vardı. Kısa zaman da olsa faydasını gördü. Ceragem'i bize tavsiye eden Kadir Bey'e bizlerin Ceragem'le tanışmasına  vesile oldugu için çok teşekkür ederim. Bu arada tabiki başta Tüter Hanım, Ertan Bey ve çalışanları Zuhal Hanım, Özlem Hanım, Sultan Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi borç bilirim. İyi ki Ceragem var. Herkese tavsiye ediyorum.
Ayten Halis, Ev Hanımı , 45, İSTANBUL

Merhaba,bende ceragem yatağını kullanıyorum. Ayaklarımın altı çok şiddetli ağrıyordu. 21 günde geçti. Diz kapaklarım çok ağrıyordu, şu anda hiç ağrımıyor. Oğlum Emin'in de beli arıyordu, şu anda ağrıları bir hayli azalmış durumda. Ceragem'e teşekkür ediyorum. Ceragem'le sağlıklı yaşamak çok güzel.
Nurşen Çankaya, emekli , 48, ANKARA

Henüz başlayalı 4 gün olmasına rağmen ve aşırı kilolu olmama rağmen kendimi çok zinde hissediyorum.Adana sıcaklarında bile eskiye nazaran çok daha rahat hareket etmeye başladım.Bu dört gün sonraki güzel günlerin habercisi görünüyor.
Refika AŞKAR, ev hanımı , 65,

Ceragem Isparta Şubesine 44 gündür devam ediyoruz. Eşim ve bende, boyun ve bel fıtığımız mevcut iken şu anda bile çok faydasını gördük. Devamlı kullanmakta olduğum uzak gözlüklerimi bile bırakmış durumdayım. Sağ olsun Tevfik bey'e Ayşe hanım'a Mehmet bey'e ve tüm çalışanlara.Herkese canı gönülden teşekkürler.
Zeki AK, emekli asker , 53, ISPARTA

Boyun ve bel fıtığım vardı. Ceragam yataklarının tanıtım salonu İhsaniye'de açılmıştı. 10 gün kadar gidip, ağrılarım artınca birkaç gün ara verdim. Ağrıların artmasının normal olduğunu öğrenince tekrar devam ettim. Bir ayı geçti, şimdi çok daha iyiyim. Gülten Hanım ve ekibinin güler yüzü, samimi ilgisi yataklar kadar pozitif enerji veriyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ve minnet duygularımı sunuyorum. Yolunuz açık olsun...
Hayriye ÖZKAN, ev hanımı , 55, BURSA

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2015 Tüm Haklari Saklidir ©