Herkese tavsiye ediyorum, evine almak isteyenler hemen alsınlar. Denedim gördüm harika bir makina, makinaya girmeden önce bacaklarım ağrıyordu, çok aksi ve sinirliydim ,kalbim sıkışıyordu.Dişlerimi çektirdim ve yeşim taşlarını dişime koyunca ağrılar hafifledi en önemlisi de iltihaplı eklem romatizmam vardı ve iyileştim Avcılar'a getiren Adnan Bey'e ve çalışan tüm personeline çok teşekkürler.
Batuhan ÖZTÜRK, öğrenci ,

Merhaba, Ankara Etimesgut Ceragem şubesi başkanı Sayın Canan Hanım ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu hizmetlerin devamını diliyorum. Ben bel fıtığı nedeni ile her yıl bolu fizik tedavi merkezine giderdim. Ama netice alamazdım. Hamdolsun Ceragem yatakları sayesinde bu sıkıntımdan kurtuldum. Diğer rahatsızlıklarımında hastaneden aldığım tahlil neticeleri sonucunda iyiye doğru gittiğini öğrendim. Çok sevindim. Başarılarınızın devamını diler Allahtan iyilikler dilerim.
Metin İş, emekli , 73, ANKARA

İstanbul Büyükçekmece şubenize açıldığı günden itibaren devamli gidiyorum, kendimi dinlenmiş, stresten arınmış, huzurlu şekilde ayrılıyorum. Çalışanlarınızdan Salman Bey'e, Selma, Hüsnüye hanıma teşfik ve hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 
Tuncay ZEYBEK, emekli.pol.me , 50, AKSARAY

3 aydan beri Ceragem' e gidiyorum ve çok faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim.Ayrıca çalışanlarına da yakın ilgilerinden ötürü çok teşekkürler.
Halime ÇAKIR, ev hanımı , 46,

Komşumun tavsiyesiyle Ceragem'e gittim. Vücudumun heryerinde ağrılar vardı. Birçok ilaç kullanıyordum ancak şimdi tansiyon ilacımı bıraktım. Astım hastalığındanda artık pek şikayetim yok. Hayata daha güzel bakıyorum. Yukarı çıkıp artık eltime hastalık anlatmıyorum. Oda rahatladı. Herkese teşekkürler!!                
Narin Atasayar, ev hanımı , 51, KIRIKKALE

İlk önce Ceragem'i açtığınız için size teşekkür ederim, herkez için çok yararlı. Benim baş ağrım ve burun kanamam vardı, sonra doktora gittik, tansiyonum varmış. Ceragem'e ilk önce gitmek istemedim, bu yüzden annemle de tartıştım ama oradaki Adnan Bey, Hülya hocam, Ayben hocam  ve diğer personelleri tanıyınca kanım ısındı ve Ceragem'i ailem gibi bildim,  Ceragem'e 3 ay geldim ve başımın ağrısı, burun kanamam geçti. Ceragem'i Türkiye'ye getirenlerden Allah razı olsun, Ceragam'i ailem gibi biliyorum artıkk.


Fatih FİŞNECİ, İSTANBUL

Bugün ilk defa Ceragem yatağına yattım ve belli bir rahatlık hissettim, vücudumun belli noktalarına uygulanan basınç ve ısı sayesinde bel ağrımda değişiklik hissettim, yatağı denemeyenlere tavsiye ediyorum.
Adem MUTLU, boyacı , 45, İZMİR

Ceragem'i kullanalı sadece 3 hafta oldu ve bel fıtığı rahatsızlığım ve boynumdaki kireçlenmeden dolayı olan ağrılarım geçti. Çok teşekkür ederim.
Nazife Hn., ev hanımı , 50,

Belimde bel fıtığının olduğunu öğrendim. Doktorum ameliyata girmem gerektiğini, başka türlü bu ağrılardan kurtulamayacağımı, ilaçların geçici fayda vericeğini söyleyince inanamadım. Ağrılarla yaşamak çok zordu. Doktorum aynı zamanda omuriliğimde incelme olduğunu ve 3 adet platin takılması gerektiğini söyledi. Çok çaresizdim. Ameliyat olmaktan çok korkuyordum çünkü ameliyat riskliydi. Daha sonra Yalova'da Ceragem Masaj yatakları olduğunu öğrendim. Düzenli olarak gittim ve zamanla ağrılarımın azaldığını, bacağımdaki karıncalanma ve uyuşmaların geçtiğini, ilerleyen zamanda ağrılarım tamamen yok olduğunu gördüm. Sadece ağrılarım değil kolestorolümün iyiside kötüsüde çok yüksekti. ikiside düştü. Bağırsakarımda sorunum vardı o da düzeldi. Ben masaj yatağını kullandığım için çok memnunum. Bu yatağı alana kadar gelmeye devam edeceğim. Bu yatağı ilimize getirenlerede çok teşekkür ederim. Hocalarımızı da çok sevdim. Çok ilgili ve güler yüzlüler. Onlara da çok teşekkür ediyorum. Onları çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum.
Kezban AŞIK, ev hanımı , 60, YALOVA

Ceragem'i eşimin abisi Sabit Toper Beyin sayesinde tanıdım. Ceragem'e gelmeden daha önceden ayaklarımda şikayetlerim vardı, yürümekte oldukça zorlanıyordum. Namazlarımı sandalyede oturarak kılıyordum. Ceragem'le tanıştıktan sonra 8 gün içinde bacaklarımda iyileşmeler oldu. Bu arada aşırı ağrılar çektim. Filiz Hanım ve Neslihan Hanım ile paylaştığımda bunların bana hamlık ağrısı olduğunu fayda görmeye başladığımın ve devam etmem için korkmamamı söylediler. Fakat Ceragem'e devam ettikçe bilmediğim bazı hastalıklarımda da iyileşme oldu. Romatizmal özellikli ağrılar, bel ağrısı, kabızlık, gece krampları idrar yolu enfeksiyonu, elde ve yüzde kasılma, sağ elimdeki kemik çıkıntısı, gözlerde numaraların düşmesi, yüksek tansiyon, kolestrolün düşmesi, sol ayaktaki nasırın kuruması sol kalçamdaki et beninin düşmesi, psikolojik rahatsızlıklarımın hepsinden Ceragem sayesinde kurtuldum. Eşim Nakiye Hanım, çocuklarım ve torunlarımın daha sağlıklı bir ömür geçirmesi için Ceragem Termal Masaj yatağını evime aldım. Bu mutluluğu yaşatan Çamdibi Şube Başkanı İsmail Bey'e eşi Ayşe Hanıma, Beyaz Melekleri Filiz, Şennur, Neslihan Hanım'a ve sayın Müdürümüz Ali Bey'e çok çok teşekkür ederim. Bütün herkezin Ceragem masaj yatağını kullanmalarını ve şifa bulmalarını dilerim. Tüm herkeze Ceragem'li sağlıklı ömürler dilerim.
Ali Kavas, emekli , 59, İZMİR

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2017 Tüm Haklari Saklidir ©