Ceragem'e yaklaşık 2 aydır gidiyorum. Benim gitme nedenim başta şeker, tansiyon, kolesterol, bel fıtığı, halsizlik, bacağımda ağrı, yorgunluktu. Ayrıca psikolojim de bozulmuştu. Komşumun tavsiyesi üzerine Ceragem'e gitmeye başladım ve şuanki durumum eskisine bakarak düzeldi. Öncelikle psikolojimin düzeldiğini hissettim ve diğer rahatsızlıklarımın alt seviyeye indiğini farkettim. Daha önceleri Ceragem'le tanışmadan önce bel ağrılarım nedeniyle iş goremez olmuştum. Şimdi düzeldim. Başta bize bu imkanı sunan Muammer Bey'e ve Fatma Hanım'a, Sibel Hanım'a, Okşan Hanım'a, Fehmi Bey'e ve diğer çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Selma TEMUR, ev hanımı , 47, TOKAT

Ben Ceragem'e başlayalı 9 gün oldu. Boyun ağrılarım çok fazlaydı. Ceragem gerçekten çok iyi geldi. En rahat bayram temizliğimi yaptım.Tabi Ceragem sayesinde. Ben gerçekten inanarak geliyorum. Bize bu hizmeti getiren, Canan Hanım, Adil Bey ve hocalarımıza sonsuz teşekkürler. Gerçekten süpersiniz. Her seansta sağlık sunan, dostluğa damga vuran, sevgi ve saygıyla kucaklayan, Ceragem'in melekleri böyle çok güzelsiniz. Bizi kapıda karşılayıp hoşgeldiniz diyen, hiç bıkmadan doğruları anlatan, elimizden tutup sağlık yatağına götüren, Ceragem'in melekleri, sizi çok seviyorum. 
Rukiye Keşikçi, Ev Hanımı , 48, ANKARA

Ceragem ailesine selamlar, benim annem iki kez bel fıtığından amaliyat oldu, fakat yine iyi olamadı, tekrar amaliyat dediler, yani üçüncü kez, bu sefer beline platin takılacaktı. Doktoru sen bu amaliyatı kaldıramazsın dedi, allah bin kere razı olsun. Annem hiç bir işini yapamıyor ve kötü durumdaydı, sancıları ağrıları çoktu.Ceragem'le tanıştıktan sonra bırakmadan devam etti, maşallah annem inandı, güvendi. Ama ilk önceleri ağrıları arttı, sonra sonra azaldı. Sağlığını geri kazandı, üçüncü ameliyatını olmadan şimdi çok iyi, umarım herkes iyi olur, annem iyi olunca tabi bizler çok mutlu olduk. Babamda gidiyor, oda çok memnun. İzmir Çiğli şubesindeki, başta Serap ablam olmak üzere bütün güler yüzlü hocalarımıza teşekkür ederim. Allah bin kere razı olsun. Kısacası Ceragem'e gelen kazanıyor, sevgi ve selamlar.
Ayten ILGIN, EV HANIMI , 34, İZMİR

Ben 25 yaşında genç bir avukatım. Ceragemi komşumun vasıtasıyla tanıdım. İyiki tanımışım çünkü Ceragemi tanıdığımdan beri kendimi şanslı hissediyorum. Boynumda düzleşme, gözlerimde sorun var. 1 aydır Cerageme düzenli gidiyorum. Hiç zamanım yok demeyin çünkü, ben hafta içi duruşmalara gidiyorum, haftasonu da kurslarım var, ama yine de Cerageme fırsat buluyorum. Çünkü herşeyden önemlisi sağlık. Cerageme geldiğim günden beri ağrılarım azaldı, sabahları daha dinç kalkıyorum. Aniden kan şekerim düşüyordu, şimdi sorunlarım azaldı. Cerageme genelde orta yaş grubu insanlar geliyor. Hepsininde ayrı ayrı dertleri var, bende ileride onlar gibi olmamak için Cerageme dört elle sarıldım. Herkese sesleniyorum mutlaka bu yatağa gelin, dertlerinize çözüm bulun. Herşeyden önemlisi hayata dört elle sarılın. Çünkü hayat çokkkkk güzel.... Avcılar Cerageme ve Adnan Beye çok teşekkürler...
Zeynep ÇEKMEN, avukat , 25, İSTANBUL

Ben sırtımda bulunan kamburluktan ötürü Ceragem' i kullanmaya başladım. 9 seans oldu ve şimdiden kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Teşekkürler Ceragem.
Uğur ÇETİN, öğrenci , 17,

Ceragem'e yaklaşık 1,5 aydır gidiyorum. Ceragem'e komşumun tavsiyesi ile gitmeye başladım. Bu 45 günlük sürede şeker, tansiyon ve kolesterolümde ciddi düşüşler gözlemledim. Geceleri aralıksız uyumaya, sabahları ise dinç kalkmaya başladım. Kendimi şimdiden 5 yaş gençleşmiş hissediyorum. Ceragem Tepebaşı başta Cömert  Ayaz bey ve değerli çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum.
Kadriye GÜNAYDIN, ev hanımı , 69, ESKİŞEHİR

Ben Gülistan Ünal. Yalova'ya böyle bir imkan tanıdıgı için Ceragem'e çok teşkür ediyorum. Ben yataklara gitmeden önce kollarımı kaldırp da baş örtümü bağlıyamıyordum. Merdivenleri çıkarken sürünerek çıkıyor, namazı sandaleyde kılıyordum. Şimdi kendimi yeni dogmuş gibi hissediyorum, hiç bir yerimde ağrı kalmadı. 15 gündür gitmeme rağmen çok memunum ve herkese de tavsiye ediyorum ve tekrar çok teşekkür ediyorum bizlere böyle imkan tanıdıkları için.
Gülistan Ünal, ev hanımı , 60, YALOVA

Ben 1 aydır Fındıkzade şubesine gidiyorum. Dizimde menisküs yırtığı vardı, çok zor yürüyebiliyordum, şimdi ise çok rahat yürüyebiliyorum. Başta Özkan Bey olmak üzere çalışanların hepsine çok teşekkür ediyorum.
Macide KAROL, ev hanımı , 57, İSTANBUL

1 aydır düzenli olarak Ceragem kullanıcısıyım ve hastalıgım olan bel fıtığı beni çok zor durumlarda bırakıyor dayanamıyordum, Ceragem'le beraber boyun fıtığımda geçti, kansızlık vardı oda olumlu sonuç verdi, vücudum rahatladı, şimdi daha hareketliyim. Ceragem tasarımcılarına teşekkür ederim, hepsinden allah razı olsun, herkesin kullanmasını tavsiye ediyorum...
Fatma ALAV, ev hanımı , 42, GAZİANTEP

Ceragem'e 10 gündür gidiyorum. Sağ ayağım çok sızlıyordu çok zor yürüyordum artık ayağım sızlamıyor.
ömer faruk ilter, öğrenci , 13, ELAZIĞ

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©