Merhaba ben Tokat Turhal'dan... Ceragem'e 5 gün gibi kısa bir süre gidebildim ama bu 5 gün içerisinde de memnun kaldım. Turhal'da böyle bir kuruluşun olması çok hoş. Benim oraya gitmeme vesile olan Ayşe Hanıma çok teşekkür ederim. Orda çalışan bütün personel çok candan.. Sibel Hanım'a, Ayşe Hanım'a, Okşan Hanım'a, Fatma Hanım'a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.
Dilek Ferhatoğlu, 27, TOKAT

Ben 25 gündür Ceragem'e gidiyorum ve kendimi gözlemledikçe Ceragem'in benim vücudumda yaptığı faydaları, yararları görüyorum ve dahada devam edicem. Bir rahatsızlığım var, onun geçmesini bekliyorum, ondan iyi sonuç aldığım taktirde bu Ceragem'i çıkaranlara ve Turkiye'ye getirenlere çok çok dua edicem. Saygılarımla...
Şengül GENÇ, ev hanımı , İSTANBUL

Ceragem Kars Şubesine 2 aydır gitmekteyim. Gitmeden önce belimde 5 tane fıtık vardı ve tansiyon hastasıydım. Yaklaşık 58 seanstır gidiyorum ve ağrılarımdan kurtulmanın sevincini yaşıyorum. Önceden yürümekte zorluk çekiyordum ve tansiyonum kontrol edilmez hale geliyordu. Şimdi çok rahatım ve Ceragem olduğu müddetçe gitmeye devam edeceğim. Bize bu imkanı sağladığı için Muharrem Bey ve Çalışanlarına çok teşekkür ederim.                   
Sevinç Öztürk, ev hanımı , KARS

6 senedir doktor kontrolü altındaydım. Kistim olduğunu, büyüdüğü zaman ameliyat olmam gerektiğini, kararımı verip çocuk sahibi olmam gerektiğini söyledi. Annemde Ceragem yatağını kısa bir süre kullandım, daha sonra doktor, ultrason kontrolü sonunda kistimin kaybolduğunu söyledi. Ceragem Avcılar şubesine teşekkür ederiz.
Arzu ÖZYAMAN, Mimar , 30, İSTANBUL

Merhaba ben panik atak ve depresyon geçirdim. Yaklaşık 2 haftadır Ceragem'e gidiyorum. Daha önce antidepresan alıyordum. Ceragem'e gittikten sonra ilaç kullanmamaya başladım. Önceden panik atak egzersizleri yapıyordum ama gerek kalmadı. Şuan kendimi hem ruhsal hemde bedensel olarak çok iyi hissediyorum. Herkese tavsiye ederim. Tüter Hanım, Ertan Bey ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Herşeyden önce çalışanlarıda kendileri de güler yüzlü ve çok ilgililer. İyi ki onlar var, iyi ki Ceragem var.
Hanife Bayır, ev hanımı , 10, İSTANBUL

Ceragem ile tanışmadan önce boyun fıtığından dolayı kolumda, sırtımda ve boynumda ağrılarım vardı.Ceragem ile tanışalı kısa bir zaman olmasına rağmen bu ağrılarımın yavaş yavaş iyileştiğini hissediyorum. Namazda selam verirken boynumu zor çeviriyordum ama şimdi hiç zorlanmıyorum,Ceragemle tanıştığım günden bu yana bize ilgi ve alakasını esirgemeyen Cömert Bey'e ve Ceragem Melekleri'ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ceragem'i herkese öneriyorum...
EMİNE KEMAN, EV HANIMI , 52, ESKİŞEHİR

Ben yıllarca boyun fıtığı, bel fıtığı ile mücadele ettim. Şükürler olsun şu anda çok iyiyim. Teşekkürler CERAGEM.
Zübeyde ÖZTÜRK, ev hanımı , 52,

Eşimin sayesinde Ceragem'e geldim. Hastalıklarımı yendim. Ceragem'e aşık oldum. Ona şiirler yazdım. Ceragem'i eve aldım. Dursun Bey'e, Ferhat Bey'e, Aynur Hanım'a, Perihan Hanım'a ve Havva Hanım'a teşekkür ederim. Sizlerden de Ceragem'i seçmenizi beklerim.
Nusret ÇAKI, işçi , 45, KAYSERİ

Ceragem yatağı ile annem sayesinde tanıştım. Menemen şubesinde deneme seanslarına annem ve babam başlamıştı.Babamın dizinde kasılma vardı, rahat yürüyemiyordu.Yatağa bir kez yattı ve bu yatağın kesinlikle alınması gerektiğini ilk seanstan kalkınca söylemiş. Annem tansiyon hastası ve bel ağrıları ile ilgili ciddi sorunu vardı.annem Okadar istikrarlı gittiki her akşam eve geldiğinde bize mutlaka Ceragem'den ve kullananların deneyimlerinden bahsederdi. Bir dönem yatağı alamadığımız için annem bize küstü ve gitmekten vazgeçti. Ama Ceragem Menemen şubesi Yaşar Hanım'ın desteği ve ilgisi o kadar fazlaydı ki annem tekrar devam etmeye başladı. Benim belfıtığı, astım, boyun düzleşmesi gibi sorunlarım var ama çalıştığım için gidemedim. Ta ki 18.03.2011 sabah 5 te ağrıyla uyanıp yürüyemediğimi farkedene kadar.Ogün ağlayarak gittim Menemen şubesine. Ve yatağa yattım ama dayanılmaz bir ağrıydı o mekanizmanın hareketleri. Yaşar Hanım o kadar destek oldu ki sabır dedi....Yatağa ön ödemeli kampanya ile yazılmıştık ve dün geldi yatağımız kuruldu. Evde herkes çoçuk gibi sevinçli. Ve ben şu an ayaktayım. Annem ise eskisinden daha sağlıklı...Menemen şubesi Yaşar Hanım'a ilgi ve desteğinden dolayı sonsuz teşekkürler.
Dicle Gömeç, gıda mühendisi , 32, İZMİR

Selam ben iki aydan beri Ceragem masaj yataklarına gidiyorum. Kanımda iltihap ve pıhtılaşma vardı, ayın yedisinde tahlillerimi yaptırdım ve hepsi normal seviyede çıktı. ben çok mutlu oldum, bacağım iyileşti, menüsküs vardı. Oğlumda da bağırsak düzensizliği vardı, şu anda o da normale döndü. Eskişehir Ceragem şube başkanımız Cömert Ayaz Beye, hocalarımız Öznur, Fatma, Banu ve Sevgi hocalarımıza çok teşekkürler, allah hepsinden razı olsun....
Şükran AYHAN, ev hanımı , 31, ESKİŞEHİR

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©