Türkiye' deki yakınlarımın tavsiyesi üzerine bende Kanada'da gidip denemeye kadar verdim gercekten harika bir masaj yatağı.İlk denemeden sonra resmen dikleşmişim,bu yatakta yatanlari diklestiriyor bu harika.Yatağı satın  aldım, kullanıyorum.Hergün aldığıma dua ediyorum, bu yatak ne kadar övülse azdır.
Erhan BEY, serbest meslek , 32,

Merhaba ben İlknur Çakar. Bundan 9 ay önce Ceragem ile tanıştım, annem ile birlikte Ceragem Bozyaka şubesine başladık. Annem hemoroit ve diz kapağındaki problemler için ameliyat olmak üzere iken Ceragemi kullandıkça iyileşti. 3 ayın sonunda çok güzel mucizeler yaşadık, ve iki ameliyattan da döndük, bunun sonucunda Ceragemi evimize almaya karar verdik, ve çok şükür allahın izniyle 5 aydır evimizde ailem ile birlikte kullanyoruz. Şimdi hepimiz çok mutluyuz, çünkü annem sağlığına kavuştu, bizde Ceragem sahibi olduk, orada çalışan tüm meleklere, mutfak meleği Sündüz hanıma, Hatice hanıma, Ayşe hanıma, Nuri beye, Haluk beye, Mesut beye ve sevgili şube başkanımız Mustafa beye binlerce teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun, çocuklarımıza bırakabileceğimiz en güzel mirası almamıza vesile olan ve Ceragemi Bozyakaya getiren Okan beye ve İlkay hanıma sonsuz saygılarımı sunuyorum.
İlknur ÇAKAR, 33, İZMİR

Yaklaşık 3 haftadır Ceragem yataklarına gidiyorum. Vücudumda bulunan kemik erimesine bağlı tüm ağrılarımda rahatlamalar gördüm.Ayrıca göz tansiyonu sebebiyle gözümdeki yaşarmaların sona ermesi beni çok mutlu etti.Bu yatakları bize sunanlara binlerce kere teşekkürler.Sevgilerimle.
Ganimet KIZMAN, emekli , 64,

Ceragem ile tanışalı 25 gün oldu,  ailece kullanıyoruz. Ailem ve benim bir çok hastalığım iyileşti. Babamın gastiriti, annemin karın şişkinliği, benim baş ağrım geçti, Kardeşimin de siniri azaldı. Cerageme minnettarım, bizimle çok güzel ilgeleniyorlar. Tüm çalışanlara da sonsuz teşekkür ediyorum.
Samet MESUT, öğrenci , İSTANBUL

Ben ve eşim yaklaşık 4 aydan beri Ceragem Karşıyaka şubesine gidiyoruz, eşimin çeşitli ağrıları için gitmediği doktor kalmadı. Bir çoğu ameliyat önerdi, Ceragem'e başladıktan sonra ameliyatlık durumları geçti, ilaçları azalttı benimde varislerim vardı küçülmeye başladı. Tabii bütün bunlar Ceragem  sayesinde oldu. Eşim ve ben Ceragem Karşıyaka sorumlusu Niyazi Bey ve çalışanlara (Neşe, Aynur, Ayşe, Melek ve Gizem Hanım) bize ve bütün misafirlere gösterdikleri samimi, güler yüzlü, sıcak ilgiden dolayı teşekkür eder, sağlıklı yaşamlar dileriz. Saygılarımla...
Celal ESEN, emeklı , 60, İZMİR

Ben bir haftadır Aliağa'daki şubenize gidiyorum. O kadar müthiş birşey ki anlatamam, 2 günde sigarayı bıraktım ve vücudum kendini yenilemeye başladı.
Hepsinden allah razı olsun, personeliyle Aliağa Ceragem tek anlamıyla müthiş. Teşekkürler ceragem.

Emine DEVECİ, serbest meslek , 27, İZMİR

Merhaba, benim sürekli belim ağrıyordu ve bacaklarım çarpıktı, bacaklarımı birleştiremiyordum. Ancak Ceragem'i 1 ay kullandıktan sonra bacaklarımı birleştirebildim, ağrılarım geçti. 4 ay boyunca yattım, çok faydasını gördüm.
Büşra, 15, ANKARA

Merhaba ben İstanbul Fındıkzade şubesine gidiyorum. Çok az sayıda gitmeme rağmen faydasını görmeye başladım. Bence düzenli gidildiği takdirde mutlaka faydası görülecektir. Ayrıca şube müdürü başta olmak üzere diğer çalışan personellerede yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler. Ceragemi seviyorum...
Tugba ULUDAĞ, ev hanımı , 30, İSTANBUL

Ben sle lupus hastasıyım. 2,5 yıldır çekiyorum bu hastalığı ve birgün kolum ağrıdan düştü ve doktora gitmek zorunda kaldım ve doktor tavsiyesiyle gittim. Harika sonuçlarla karşılaştım ve devam ettim ve ediyorumda herkese Ceragem'i tavsiye ederim.
Zehra Hn., muhasebe , 22,

3 aydır Ceragem'i kullanıyorum ve onu kullanmaya başladığımdan beri bel ağrılarımdan ve bağırsak problemlerimden kurtuldum.Artık daha dinç ve sağlıklıyım.İyi ki Ceragem ile tanışmışım.
Sabiha GEZGİN, emekli , 47,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2014 Tüm Haklari Saklidir ©