Öncelikle yakın gözlüğümü çıkardım, gözlüksüz gazete okuyorum. Guatr ilacımı doktor tavsiyesi ile bıraktım. Belim ağrıyordu , geçti. Kabızlık vardı düzeldim, el ve ayak şişkinliği gitti. Kanım patlıcan moru gibiydi şimdi bayrak kırmızısı oldu, düzene girdi. Yalovada bizlere yardımcı olan Merter Bey'e, Güner Hanım'a, Filiz Hanım'a ve Zeynep Hanım'a teşekkür eder , uzun ömürler dilerim.


Cemil Akıncı, Emekli , 63, YALOVA

Ceragem Üsküdar yataklarına komşumun ısrarı üzerine gitmeye başladım.Ellerimde sinir sıkışması,sırtımda boynumda ağrılar,migren ağrım,tansiyonum kısaca bilimum hastalıklarım vardı. Ceragem sayesinde rahatladım yaklaşık 2 ay oldu başlayalı ve koşarak gidiyorum. Güleryüzlü ,ilgili ,samimi personellerine çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum.
Sevinç Şimşek, Emekli Bankacı , 45, İSTANBUL

Ben Ankara Etimesgut'taki Ceragem yataklarında yatıyorum .1,5 aydır gidiyorum sırt ağrılarım ve eklem ağrılarım azalmıştır.Bizi güler yüzle karşılayan sevgili hocalarımıza teşekkür ediyorum.
Mediha Bostan, emekli , 50, ANKARA

Ben Kadriye Yıldırım. Ceragem'e geleli 2,5 ay oldu. Rahatsızlıklarım; bel fıtığı, vücudumda yorgunluk, bacaklarımda şiddetli ağrılar ve kabızlıktı. Bu rahatsızlıklarımdan 2,5 ayda kurtuldum. Bu rahatsızlılarım geçmeden önce hamlık dedikleri ağrıları yaşadım, fakat ağrılarım olmasına rağmen vazgeçmedim ve Ceragem'e devam ettim. Sabrettim, ben kazandım. Şimdi vücudum bir saat gibi hiç şaşmıyor. Üstelik 60 yaşında olmama rağmen 70-80 yaşlarındaki iki kişiye bakıyorum. Onların evinden çıktıktan sonra Ceragem'e gelmek için tam bir saat yürüyorum ve hiç bir yerde durup dinlenmek zorunda kalmıyorum. Teşekkürler Ceragem ve güleryüzlü personeli. Başta Cömert Bey'e olmak üzere Ferhan kızıma, Yasemin kızıma ve Selçuk oğluma çok teşekkür ederim.
KADRİYE YILDIRIM, 60, ESKİŞEHİR

Ceragem İzmir Bornova Çamdibi Şubesine 4 haftadan beri katılıyorum. Dizimde menüsküs yırtığı var denildi, ameliyat önerildi. Dost tavsiyesi ile Ceragem'le tanıştım, şimdi gayet iyiyim. Şirket müdürü İsmail Bey'e ve meleklerine çok ama çok teşekkürler. Herkese tavsiye ederim. Allah razı olsun.
Dindar CEBE, EMEKLİ , 67, İZMİR

Bel fıtığı  rahatsızlığımdan dolayı Ceragem'i kullanmaya başladım.Önceleri belimde ağrı,sol bacağımda  uyuşma ve kasılma,ayakta duramama ve  tabanımın altında şişme gibi sorunlarım vardı.Ceragem' i kullanmaya başladıktan 10 gün sonra netice almaya başladım.Şu anda 40. gündeyim ve ağrılarımın tamamına yakını geçti.Ceragem'e en içten sevgi ve teşekkürlerimi sunuyorum.
Şükrü GÖZÜKÜÇÜK, muhasebeci , 50,

Ben 21 gün devamlı gittim, bel fıtığı ve mide rahatsızlığım vardı, şimdi daha rahatım. 3 km yolu hiç dinlenmeden yürüdüm ve kendi kendime hayret ettim, evimde de sürekli ayakta durdum. İşlerimi rahatlıkla yapabiliyorum. Benim için büyük bir mucize, bu Ceragem'i çıkaranlardan Allah razı olsun, Serap hanım ve hocalarına çok teşekkürler...
Gönül TUZCU, ev hanımı , 49, İZMİR

Yatağı aldıktan sonra ağrılarım sona erdi, ben bu yatağı icat edene yatıp kalkıp dua ediyorum, siz Caregem ailesine çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum, Kullanın çok memnun kalacaksınız. Uşak Caregem şubesindeki ilgiden dolayı Hacer hanıma çok teşekkür ederim, herşey gönlünüzce olsun, kullanamaya değer bence...
Kazım GÖKDURNA, elektirikçi , 30, UŞAK

5 yaşında pnömani hastası bir kızım var(midesinden besleniyor, yani beyin yutkunma refleksi vermiyor)bununla beraber gözlerinde kayma vardı,omurgasını tutamamasından dolayı yürüyemiyordu,hareketsizlikten vücut ısısı da çok düşüktü.Ceragem Master masaj yatağında 1 aydır dr kontrolünde kızıma seans uyguluyoruz. 14.seansta gözlerindeki kayma düzeldi ve vücut ısısı normale döndü, hiç yürüyemeyen çocuğum simdi tutunarak yürümeye basladı.Çok mutluyum, seanslara devam edeceğiz, gelişmeleri size de yazacağım. Allah hepinizden razı olsun teşekkürler Ceragem Ailesi.
Özlem TUĞCU, ev hanımı , 26,

Ceragem masaj yatagını kullandığımdan bu yana cok rahat ve cok huzurlu oldum. Bunun yanı sıra kollarımda ağrılar olurdu doktora gitmeme rağmen geçmemişti ama şimdi hic bir agrı kalmadı.Ceragem'e borcluyum.
Umut AY, bilgisaar teknikeri , 19,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2014 Tüm Haklari Saklidir ©