Boynumda ve belimde ağrılarım vardı, öğrencilikten dolayı oluşan bazı sorunlarım vardı. Ceragem Kayseri Şubesine 3 ay gittikten sonra bu problemlerimden tamamen kurtuldum. Öncelikle Mesut Beye, Dursun Beye ve Ferhat Beye cok teşekkür ederim, unutmadan Ceragem melekleri Perihan Hanım, Tuba Hanım, Aynur hanımada ayrıca teşekkürlerimi bir borç bilirim. 
Muammer SALMAN, Ögrenci , 19, KAYSERİ

Ben 1 aydır Fındıkzade şubesine gidiyorum. Dizimde menisküs yırtığı vardı, çok zor yürüyebiliyordum, şimdi ise çok rahat yürüyebiliyorum. Başta Özkan Bey olmak üzere çalışanların hepsine çok teşekkür ediyorum.
Macide KAROL, ev hanımı , 57, İSTANBUL

Ben Sivas'tan Tokat'a kız kardeşimin yanına misafir olarak geldim. Kardeşimle beraber bende Ceragem seanslarına katıldım. Sırtımda, ayklarımda ve belimde oluşan ağrılarımdan şikayetlerim azaldı. Ceragem'e başlamadan önce yürümekte zorlanıyordum ama şimdi rahatça yürüyebiliyorum. Bizimle çok iyi ilgilendikleri için Ceragem yöneticilerine ve çalışanlarına, özellikle Fatma Hanım'a çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.
Fikriye Doğmuş, ev hanımı , 72, TOKAT

Benim kolumda kas yırtılması vardı. Kolumu yukarı kaldırıp eşarbımı bağlayamıyordum. Şimdi çok rahat kolumu kullanabiliyorum. Eşiminde karın ağrıları vardı ve ateşi yükseliyordu. Şimdi çok iyi her gün Ceragem'e gidiyoruz. Merter Bey'e ve kızlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
Saadet Aslan, Ev hanımı , 54, YALOVA

Bornova Ceragem'e yaklaşık 10 aydır gidiyorum, 2,5 yıllık belimin ağrısı geçti, 7 yıldan beri hatalı vurulan enjeksiyon yüzünden kalça ağrısı çekiyordum geçti, omurgamda eğrilik vardı, küçüklüğümden beri tansiyon düşüklüğü vardı ondan kurtuldum. Birde baktımki saçlarımda siyahlaşmaya başladı, dökülen saçlarım çıkıyor. Bende Ceragem'i alıncaya kadar devam etmeye karar verdim. Benim söyleyeceğim, Ceragem'e başlayanlar, ağrılarım arttı diye bırakmasınlar, ben Bornova şubesinde Songül Hanım'a ve Burçak Bey'e vede çalışan Şadiye Hanım'a, Şerife Hanım'a Ayşegül kızımıza çok teşekkür ediyorum. Ceragem ailesine selamlar...
Selahattin GÜNEY, Emekli , 54, İZMİR

Ceragem yatağını yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Ceragem'den önce bende bel fıtığı vardı, ağrılarımdan hiç bir iş yapamıyordum. Artık ağrılarım kalmadı ve çok sağlıklıyım. Ceragem ailesine çok teşekkür ederim.
Murat DEMİR, Teknisyen , 28, İZMİR

Sevgili Ceragem, ben sizinle 6 ay önce kardeşim sayesinde tanıştım. Boyun düzleşmesi, boyunda kirecleme, boyun fıtığı vardı. Başım cok ağrırdı, ayaklarım cok üşürdü, dişlerim ağrırdı ve diş eti kanaması vardı dahsı midemde devamlı ekşime vardı, kemik erimesi vardı. Sayenizde bunların hepsi gecti. Ben Ceragem sayesinde sağlığıma kavuştum. Cömert Bey'e ve meleklerine teşekür ederim. Bana olan hakkınızı helal ediniz. Saygılarımla...
Elif Aydın, 38, ESKİŞEHİR

Bayrampaşa Ceragem şübesine 6 gündür gidiyorum. Belfıtıgı agrısı vardı, şimdi agrılar kesildi. Memet Bey ve çalışanlarına sonsuz teşekürlerimi sunarım. Onlardan allah razı olsun.
Hasan ÇAKIN, parkeci , 29,

Ceragem'i alalı 7 ay oldu ve  aldığımıza pişman etmedi bu alet.7 ayda sanki tüm aile yeniden doğmuş gibi olduk.Ceragem' in çok yararını gördük.Bacaklarımdaki ağrı neredeyse yok oldu. Herkese tavsiye ederim.
Aydın BEY, trikotaş , 45,

Ceragem' i kullanmaya başlamadan önce katarakt hastasıydım ayrıca bastonsuz yürüyemiyordum. Şimdi ise baston kullanmıyorum ve kataraktım ameliyat olmadan iyileşti.Ceragem'e ne kadar teşekkür etsem azdır.
Şukufe Hanım, ev hanımı , 75,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©