Herşeyden önce sağlık diliyorum,  benim için önce çocuklarım ve ailem gelir. Bir ailem daha oldu, tabii ki Ceragem. Ceragemsiz bir hayat düşünemiyorum. Şu anda Ceragemi evde koyabilecek yerim yok. Büyük bir ev alıp şark köşesi değil Ceragem köşesi yapacağım herkese duyrulur.Ceragem'le bir buçuk aydır tanışıyorum. İlk on günde gözlüğümü attım, önümü göremiyordum, bir iğneye ip takamıyordum, eşim artık iğneyide takamıyorsun 80 yaşında bir kadın gibisin dedi. Bende bunu unutmadım tabi ki. İyileştikten sonra eşimin eline bir iğne verdim, bende elime bir iğne aldım. tabi ki ilk anda ben taktım. Ayrıca belimde kireçlenme vardı, oda 18 günde geçti. Kadın hastalığım vardı oda geçti. Cerageme mutlaka gelin. Cerageme olan sevgim nil kadar uzun, ilgim ağrı dağı kadar yüksektir. Fındıkzade şubesine sonsuz teşekkürlerrrr.
Rahime Hn., Ev hanımı , 38, İSTANBUL

Aydın'da açmış olduğunuz Ceragem masaj yatakları çok güzel, umarım tüm halkımız bu imkandan yararlanır. Ayrıca Aydın Ceragem personeline çok teşekkür ederim. Güzel insanlara...
Aydın SÜRMELİ, memur , 45, AYDIN

Ceragem ile tanışmamış olmak büyük kayıp bence. Bayrampaşa Ceragemle Sn. Mehmet bey sayesinde tanıştım, şanslıyım çünkü belimde, boynumda 4 fıtık iyileşti, 36 seans sonucu kadın hastalığım, şekerim, omurga eğriliğim, bağışıklık sistemimdeki sorunlar ve anemiden büyük fayda gördüm. Mesela yolda dinlenerek yürüyordum bu sorunum Ceragem sayesinde geçti. Teşekkürler Bayrampaşa Ceragem, Mehmet bey ve ekibine ...(Hoşgeldiniz Kim Jim)...
Keziban Hn., 53, İSTANBUL

Ceragem için anlatılan her şeyin yaşanması gerektiğine inanıyorum. Kısacası ''Ceragem bir yaşam biçimidir. Anlatılmaz yaşanır.'' Herkesin çok geç olmadan Ceragem ile tanışmasını istiyorum ve herkese Ceragem'i tavsiye ediyorum. Eskişehir Ceragem çalışanlarına bize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum...
SÜLEYMAN KEMAN, EMEKLİ , 55, ESKİŞEHİR

Sevgili Ceragem ailesi, 7 aydır Ceragem'e gitmekteyim. Gözlerimden çok rahatsızdım doktorlar ölene kadar ilaç kullanacaksın dediler. Şimdi ise günde 1 defa kullanıyorum, gözlüğümü bıraktım. Allah Ferhat Bey'den razı olsun. Psikolojimde düzeldi, şimdi çok iyiyim. Ferhat Bey ve meleklerinden Allah razı olsun, bize çok iyi bakıyorlar. Herkesle tek tek ilgileniyorlar. Ceragem'e gelen herkes bacı kardeş. Dertlerine çağre arıyorlar, sürekli gelenler faydalarını görüyorlar. Teşekkürler!       
Seher Demir, ev hanımı , 56, KIRIKKALE

19 yasındayım yoğun çalışmaktan dolayı bel ağrısı şikayetim vardı,girdiğim bu makina sayesinde tüm bel ağrılarım gitti, herkese tavsiye ederim.
Cihan ÇAKAR, garson , 19,

Ceragem masaj yataklarını 2006 tarihinde 8 ay kullandık, daha sonra evimize aldık ve çok memnunuz. Kadın hastalığından ur vardı, safra kesesinde iltihap vardı bunlardan kurtuldum. Bel ağısı, uyku problemlerim, migrenimden fayda gördüm, herkese tavsiye ediyorum. Kayseriye getiren Dursun Bey, Mesut Bey ve meleklerine çok teşekkür ederim.
Perihan AYTEKİN, EV HANIMI , 42, KAYSERİ

Ceragem'le tanışalı 1 yıla yakın oldu. Kullandığımdan beri sırt bel omuz ağrılarım cok azaldı. Herkese mutlaka tavsiye ediyorum. Eskişehir Ceragem çalışanlarına gösterdikleri yakın ilgiden dolayı cok teşekkür ederim.
Erden Tarcan, emekli , 60, ESKİŞEHİR

Merhaba, benim babam bel fıtığından çok çekti ama bu yataklar sayesinde ameliyatsız atlattı. Şimdi çok iyi çok teşekkür ederim Ceragem.
Gül ÖNDEŞ, emekli , 38, KAYSERİ

Belimde 3 fıtık vardı ve doktorum kesinlikle ameliyat olmam gerektiğini, ameliyata kadar da 1,5 ay boyunca yatmam gerektiğini söyledi. Fakat ameliyattan sonra da felç olma riskimin olduğu söylendi. Başkasının yardımı olmadan hiçbir ihtiyacımı karşılayamıyordum. Kullandığım ilaçlardan ötürü görme ve konuşma bozukluğu yaşamaya başladım. Televizyonda Ceragem’i duydum ve denemeye karar verdim. 86 seanstır devam ediyorum ve artık tamamen iyileştim. Ameliyat olmama da gerek kalmadı.
Fevzi GÖZLER,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2014 Tüm Haklari Saklidir ©