Bu mucize yataktan bizde de var. Yataktan çok memnunuz. Herkese tavsiye ederim. İnanın yatağı aldığımdan beri hastane yüzü görmedim.
Fatma FİLİZ, Kuaför , 18, ADANA

Ceragem'e başlayalı 2 ay oldu ve Ceragem'e başlamadan önce şeker,tansiyon,kollestrol,saç dökülmesi vardı. Ceragem'e başladıktan sonra bütün bu şikayetlerimden kurtuldum. Hayata yeni bir bakış açısı buldum. Ceragem'e gelmediğimde kendimde büyük bir boşluk hissediyorum. Bütün hocalarımıza teşekkür ederim.
Gülsüsen Dobrucalı, ev hanımı , 45, ESKİŞEHİR

3 aydır Ceragem'i kullanıyorum ve onu kullanmaya başladığımdan beri bel ağrılarımdan ve bağırsak problemlerimden kurtuldum.Artık daha dinç ve sağlıklıyım.İyi ki Ceragem ile tanışmışım.
Sabiha GEZGİN, emekli , 47,

Oncelıkle Ceragem'de calışan Başkanımız Cömert Beyi, Ferhan hocayı, Yasemin hocayı ve selcuk hocamızın vermıs oldukları ilgı ve hizmetlerinden dolayı en içten dileklerimle kutluyorum. Yaklaşık bir haftadan beri Ceragem'e geliyorum. Gelışim çok tesadüf oldu, yolda geçerken dikkatimi çekti, girip içeriye danıştım sordum. Ve muhteşem bilgilerle ilgilerle karşılaştım. Muhteşem ötesi diyebilirim. Benim boynumda iki adet fıtığım var, sağ ile sol tarafımda baş ağrılarım ve kollarımda ağrılar çok, hergün çekiyorum, genç olmama rağmen parmakta uyuşuklarım var. Uyuyamıyorum geceleri ağrılarımdan dolayı, stres, yorgunluk ıle halsizlik var. Midemde gastrit, yemek borumda reflüm var. Kabızlığım vardı çok ağrılarım vardı başlamadan Ceragem yatağına. Ama şuanda azaldı o kadar rahat huzurluyum ki ilk bır haftam çok rahatladım ve ağrılarımın azaldığını söyleyebilirim. Bu zamana kadar aldığım ilaçlardan ve fizik tedavisinden memnun kalmadım. Keşke daha önceler görseydim ya da duyup gitseydim. Daha erken tedavi olmus olurdum. Ben şimdi ise akraba yakınlarıma ve gördüğüm herkeze hemen anlatıp mısafırlerimi götürüp gösterip tavsiye ediyorum ve onlarda çok mutlu olup teşekkür ediyorlar. Ortamı cok sıcak ve güler yüzlü hoş sohbetli yakın olusları çok mutlu edıyor beni, sanki yakın akrabam gibi ailemden biri gibi her biri ile dertleşip dermanımı buluyorum. İyki varlar çok huzurlu ve mutluyum, kendime güvenim geldi, rahatım artık dimdik yürüyorum, çünkü arkama dönüp baktığımda, CERAGEM YATAĞI var. Çalışanlarımıza çok teşekkür eder, tek tek ilgilendikleri için saygılarımı sunuyorum. İyki varsınız, sizleri çok seviyorum.               
Burcu Ataman, ev hanımı , 28, ESKİŞEHİR

Aralık ayında Ceragem Gaziantep şubesine başladım. Ben ilik kanseri idim, 19 gün sonunda bana yapılan tahlillerde doktorum ilik kanserimin geçtiğini söyledi. Çok zor şartlarda Ceragem'i evime aldım. Yaklaşık 5 aydır günde 4 kez en az masaj alıyorum ve çok sıhhatliyim. Ayrıca guatrım ve tansiyonumda düzeldi. Şimdi yeniden hayata bağlanmanın sevinci içindeyim. Allah Ceragem'i Gaziantep'e getiren Yu Bey'den razı olsun. Süreyya hanım ve diğer melek kızlarımdan da Allah razı olsun.
Ayşe Fatma KELEŞ, EV HANIMI , 64, GAZİANTEP

Ceragem ile 3 ay önce tanıştım. Sol çene kemiğimde erime, sinüzit ve bel fıtığı rahatsızlıklarım vardı. Şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum, hiçbir rahatsızlığım kalmadı.
Gülizar KOÇER, ev hanımı , 52,

Belimde ve diz kapağımda ağrılar vardı. Ceragem' i kulanmaya başladığımdan beri farkı belirgin bir şekilde görebiliyorum.


Ahmet SAK, esnaf , 28,

2008 senesinde Ceragem İzmir Karşıyaka şubesi ile tanıştım.İki seneye yakın devam ettim.Ve çok faydasını gördüm.Tabii şubedeki hocalardan aldığım pozitif enerji cabası ve sonunda 8 ay önce Ceragem sahibi oldum. Herkese tavsiye ederim çünkü evinizde kullanmak çok daha avantajlı heran sizin olduğunu bilmek ve heran kullanılabilir olmasını bilmek ayrı bir keyif.Hepinize tavsiye ederim...Teşekkürler Ceragem ve onu Türkiyeye getirenler ve tabii Karşıyaka şubesi ve hocalarımız...Sevgilerimle
Gaye Çamsar, emekli , 51, İZMİR

Avcılar şubesine 3 yıldır devam ediyorum. Yüz felci başlangıcından dolayı şiddetli ağrılar çekiyordum. Ama artık geçti, Ceragem sayesinde. Adnan Bey ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz.
Tülay KAHRAMANOĞLU, ev kadını , 46, İSTANBUL

Yaklaşık 40 senedir ankilizon spondilit hastasıyım. Romatizma,kalca,bel,sırt, boyun ağrıları çekiyordum. 2 aydır Ceragem'e gidiyorum ve ağrılarım hafifledi,hareket kısıtlılığım azaldı.
Beyten BALCAN,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php



2014 Tüm Haklari Saklidir ©