Sol ayağımda uyuşma, boynumda kireçlenme, baş ağrısı ve psikolojik sorunlarım vardı. Güleryüzlü personelin başta motivasyonu ve yatağınızın sayesinde iyileştim, başta Şube Başkanı Yu bey'e, Metin bey, Eftal hanım,  Melek hanım ve Gülden hanım'a teşekkürler.
Ayşe KARAASLAN, ev hanımı , 29,

Ceragem'e 2.5 aydır düzenli olarak gidiyorum.35 günde boyun fıtığım, el uyuşmam, uyku düzensizliğim geçti. Merter Hocaya ve tüm güleryüzlü personaline teşşekkür ederim.
Muhittin Mert, Emekli , 57, YALOVA

3 yıldır bel fıtığım var. 26 seans Ceragem' e devam ettikten sonra sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Ceragem.
Erhan ŞİVİLOĞLU, serbest , 25,

Merhaba Ceragem çalışanları ben çölyak hastasıyım. Eklem ağrılarım vardı ve belim çok ağrıyordu. Komşumuz Zennure Hanımın tavsiyesi ile Ceragemle tanıştım. Ağrılarım azalmaya başladı. 20 gün içinde kendimi daha iyi hissediyorum şimdi. Ceragem Kırıkkale melekleri Senem, Muteber, Gülten ve Selma Hanım'a sevgilerimi gönderiyorum. Çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız diyorum, hoşçakalın!
Şehnaz Coşkun, ev kızı , 31, KIRIKKALE

Merhaba,ben Ceragem'e Etimesgut'ta başlayalı 31 gün oldu. Eşimle birlikte gidiyorum. Eşimin elinde ve ayaklarında sinir sıkışması vardı. Yolda yürüyemiyordu ve ellerinden ameliyat olacaktı. Ameliyat için gün almıştık. Eşim ellerini açamıyordu. Eşimle Ceragem'e başladık 5 gün sonra eşimin elleri açıldı. Ameliyata gerek kalmadı. Benim boynumda da kireçleme vardı. Ceragem sayesinde oda geçti. Bir aydır seanslarımıza aksatmadan devam ediyoruz ve ömrümüz yetene kadarda devam edeceğiz. Başta Canan Hanım ve Adil Bey olmak üzere, Resul bey ve hocalarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Bizlere böyle bir hizmeti getirip özveriyle çalışan herkese çok teşekkürler, Allah sizlerden razı olsun, yolunuz açık olsun.
Ali Koçak, emekli , 76, ANKARA

Bel ve boyun ağrıları nedeniyle 11 gündür Bornova şubesine gidiyorum. Karşılaştığımız güleryüzlü hizmete teşekkür ederim. İyileşeceğime inanıyorum. Saygılarımla...
Nuran DEMİR, emekli , 52, İZMİR

Selam Ceragem ailesi, benim boyun ağrılarım, safra kesesi taşım, migren, stres, kısacası yok yok, hepsi mevcuttu. Bir ay devam ettim, çoğundan kurtuldum, mücadelem safra kesesi taşımdan kurtulmak. Şu anda gidemiyorum, 15 gün gidemedim Pazartesiyi iple çekiyorum, tekrar devam edicem. 1 ayda o kadar rahatladım ki anlatamam. Ceragem termal masaj yatağı anlatılmaz, yaşanır, deneyin ve görün. Herkeze tavsiye ederim. Cömert Bey'e, hocalarımıza ve misafirlerimize sevgilerimle...
Firdev OLEROĞLU, ev hanımı , 37, ESKİŞEHİR

Ben Ceragem'i daha önce biliyordum ama Kırıkkalemizde yoktu. Keşke olsa diyordum. Ben Ceragem'e 2 aydır gidiyorum. Gerçekten Kırıkkale'ye geldigi için çok teşekkür ediyorum. Ferhat Bey oğlum çok değerli bir şube başkanı.. İyi ki burada... Şube içerisindeki melekler Selma, Ebru, Kübra, Senem Hanım kızlarımıda çok seviyorum. Onların sevgileri, yardımları olsun, güler yüzlülükleri olsun, Ceragem masaj yataklarının yanında onlarda insana ayrı bir sağlık veriyor. Ceragem, Kırıkkale'de 1tane. Ben çok fayda gördüm. Arabayla gidip geliyordum. Artık çok rahat birşekilde yürüyerek kimseye muhtaç olmadan gidip geliyorum. Birgün Ceragem'i evime mutlaka alacağım. 
Neriman Kaya, evhanımı , 64, KIRIKKALE

Ceragem Fındıkzade şubesine 2 aydır gidiyorum. Dizimdeki menüsküs yırtığının yok olduğunu öğrendim doktordan, ameliyat olmadan kurtuldum, dünyalar benim oldu. O kadar çok insanlar hastalıklarından kurtuluyor ki inanılmaz birşey. Bu yatak evime lazım, mutlaka alacağım. Fıtıktan tansiyona kadar herşey düzeliyor. Komşumun kireçlemesi geçti, şekeri düştü, muhteşem bir yatak. Öncelikle güler yüzlü şube başkanımız Özkan bey ve çalışan meleklerine sonsuz teşekkürü ailecek bir borç biliriz. Ceragem'i çok seviyorum....
Fatma KARADENİZ, emekli , 53, İSTANBUL

Merhaba, ben Derya Günoğlu. Buradaki Ceragem Fındıkzade şubesine gidiyorum, az süre olsa bile buna rağmen çok faydasını gördüm. Özkan Bey'e, Mehmet Bey'e çok teşekkür ederim. Ben şeker ve kolesterol hastasıydım, şimdi ise çok sağlıklıyım....
Derya GÜNOĞLU, ev hanımı , 56, İSTANBUL

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2017 Tüm Haklari Saklidir ©