Sol dizimde romatizma vardı. Belim ağrıyordu. Bir haftadır Ceragem'e geliyorum ne dizimde ağrı kaldı nede belimde. Özellikle diz ağrıma çok iyi geldi. Mart nisan ayında ağrılarımdan dolayı yürüyemezdim. Çocuğumla eşimle ilgilenemez ve hatta Allah'a yalvarırdım canımı al diye. Şımdi şükediyorum. Ve sizi iyi ki tanımışım diyorum. Hayatımı kurtardınız. Çok çok çok teşekkür ederim CERAGEM.
Esme Çınarel, ev hanımı , 28,

Selam ben iki aydan beri Ceragem masaj yataklarına gidiyorum. Kanımda iltihap ve pıhtılaşma vardı, ayın yedisinde tahlillerimi yaptırdım ve hepsi normal seviyede çıktı. ben çok mutlu oldum, bacağım iyileşti, menüsküs vardı. Oğlumda da bağırsak düzensizliği vardı, şu anda o da normale döndü. Eskişehir Ceragem şube başkanımız Cömert Ayaz Beye, hocalarımız Öznur, Fatma, Banu ve Sevgi hocalarımıza çok teşekkürler, allah hepsinden razı olsun....
Şükran AYHAN, ev hanımı , 31, ESKİŞEHİR

Ben Ceragem Menemen şubesine 1 aydır eşimle birlikte gitmekteyim. Boyun fıtığım vardı. Eşiminde şekeri vardı. Çok faydasını gördük, denemenizi tavsiye ederim.
Mehmet Unan, emekli , 49, İZMİR

Ceragem'e gelmeden önce 3 doktorda acil ameliyat diyordu, 3 fıtığım var, 4 platin takılacaktı. Ceragemden sonra şubede 2 fıtığım geçti ve 1'i de azaldı, platin takılmasından ve ameliyattan kurtuldum. Allah razı olsun, Bornova Şubesi Songül Hanım ve Burçak Beyden, Ceragem meleklerinden. Herkese tavsiye ediyorum, benim sayemde birçok komşumda Ceragem'le tanışıp evlerine yatak aldılar. Allah herkese nasip etsin..
Hanife YEŞİL, EV HANIMI , 38, İZMİR

Benim boyum arkadaşlarıma göre kısaydı. Ceragem'i kullandıktan sonra uzamaya başladım. 6 günde 1 cm uzadım. Hala kullanmaya devam ediyorum.
Kübra YILMAZ, Öğrenci , 15, İZMİR

Yatağı aldıktan sonra ağrılarım sona erdi, ben bu yatağı icat edene yatıp kalkıp dua ediyorum, siz Caregem ailesine çok teşekkür ederim, herkese tavsiye ediyorum, Kullanın çok memnun kalacaksınız. Uşak Caregem şubesindeki ilgiden dolayı Hacer hanıma çok teşekkür ederim, herşey gönlünüzce olsun, kullanamaya değer bence...
Kazım GÖKDURNA, elektirikçi , 30, UŞAK

Ben 4 gündür Ceragem Çamdibi şubesine gidiyorum. İnanın anamdan yeni doğmuş gibi oldum, bende de bel fıtığı var, ama şu an çok rahatım. Allah yardımcı olan tüm dostlardan razı olsun, özellikle İzmir Çamdibinde İsmail Bey ve ekibine... Hoşcakalın...
Cihan AVCU, gazeteci , 38, İZMİR

Ben Ceragem'e 2 aydır gidiyorum. Bel ağrısı, halsizlik, kabızlık gibi rahatsızlıklarım vardı. Ceragem sayesinde bu rahatsızlıklarım düzeldi. Şimdi kendimi daha iyi ve mutlu hissediyorum. Herkese oraya gitmeyi tavsiye ediyorum. Ceragem'e ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler!
NİHAL DEMİRAĞ, emekli memur , 56, ANKARA

Çok güzel bir alet, faydasını görüyorum. Ben Aksaray'da oturuyorum, çok memnunum, Mesut Bey'e çok teşekkür ediyorum.
Recep KAVRAMAZ, AKSARAY

Merhabalar, ben Yalova'dan Dilek Can. Uzun süredir boyun fıtığı hastalığıyla mücadele ediyordum. Ağrılarım beni uykusuz bırakacak derecede artmıştı. Gittiğim doktorlar fizik tedavi uyguladılar. Fakat benim derdime derman olmadı. Komşumun tavsiyesi ile cerageme başladım 1.5 aydır aralıksız devam ediyorum. Şükürler olsun ki ağarılarımdan kurtuldum. Herkese Ceragem'i denemelerini tavsiye ederim. Sözlerimi Ceragem'e yat dertlerini at diyerek bitiriyorum. Unutmadan güleryüzlü çalışanları sevdiğimi belirterek onlara teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun!!                
Dilek Can, ev hanımı , 33, YALOVA

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2017 Tüm Haklari Saklidir ©