3 aydan beri Ceragem' e gidiyorum ve çok faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim.Ayrıca çalışanlarına da yakın ilgilerinden ötürü çok teşekkürler.
Halime ÇAKIR, ev hanımı , 46,

4 senelik epilepsi (sara) hastasıyım, 1.5 ay olucak Aliağa'daki Ceragem'e gidiyorum. Şükürler olsun çok iyiyim, nöbetlerim bitti, Ceragem'e teşekkür ederim...
Kaan KARAASLAN, öğrenci , 20, İZMİR

Ceragem'le daha yeni tanışmamıza rağmen çok memnun kaldım. Bel ağrısından duramıyordum, sürekli doktora gidip gelmekten bıkkınlık gelmişti. Sonra Binevlerde açılan şubenizdeki Nermin Hanım sayesinde düzenli seanslara katıldım ve bel ağrımda azalma oldu. Doktorun yapamadığını Ceragem Masaj Yatağı yaptı diyebilirim. Bana en büyük destek Nermin Hanım'dan geldi, onun sayesinde onun yardımlarıyla kendimi daha iyi hissediyorum. Allah onlardan razı olsun.
Vildan BÜYÜKCENGİZ, ev hanımı , 48, GAZİANTEP

Ayaklarımda varisler ve romatizma vardı, Ceragem'e 3 aydan beri gittiğimden, bütün şikayetlerimden kurtuldum ve ayak rahatsızlıklarımda geçti. Ceragem'e teşekkürler...
Seza MOL, ev hanımı (emekli) , 72, İSTANBUL

Merhaba ben Şinasi. Ceragem yatağını eşim ve ben 3 aydır kullanıyoruz, çok faydasını gördük, bilhassa eşime çok faydası oldu. Bunu ilçemiz Turhal'a getirenlerden Allah razı olsun. Tüm Ceragem'e teşekkürler.
Şinasi MÜLDÜR, itfaiye emeklisi , 50, TOKAT

Ceragem'e 3 haftadır gidiyorum, inanılmaz bir gelişme var. Daha önceleri yokuş çıkarken zorlanıyordum, şimdi ise zorlanmadan gidiyorum. Bende L4 ve L5 bel fıtığı, boyun fıtığı, bel fıtığı ve migren vardı ancak Ceragem'e gitmeye başladığımdan beri ağrılarda azalma oldu, belim rahatladı. Ceragem iyiki var. Fatih şubesinde başta Kiraz Hanım, Türkan Hoca, Esra Hoca ve Erkan Hoca'ya çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i Fatih'e getirdiklerinden dolayı.
Hidayet BAYRAK, tekstil , 50, İSTANBUL

Henüz başlayalı 4 gün olmasına rağmen ve aşırı kilolu olmama rağmen kendimi çok zinde hissediyorum.Adana sıcaklarında bile eskiye nazaran çok daha rahat hareket etmeye başladım.Bu dört gün sonraki güzel günlerin habercisi görünüyor.
Refika AŞKAR, ev hanımı , 65,

Kırıkkalelileri Ceragem'le tanıştıran ve birçok insanın sağlığına kavuşmasına vesile olan şube başkanı Ferhat Bey'e ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler.
Yasemin Vurgun, ev hanımı , 36, KIRIKKALE

Sayın çok muhterem Fatma Ablacığım seni tanıdığım için çok şanslıyız şüphesiz. Sen bizim için bir vesilesin sen kendi kalbinde olan inanç sevgi azim hoşgörü ve bunun gibi birçok değerin farkında olmasaydın bizler böyle bir hizmet ile buluşamazdık. Onun için sana ve meleklerimiz Nesrin ile Meliha Ablaya çok teşekkür ediyorum ve sizi çok seviyorum. Ayrıca Ceragem kullanıcılarına istikrarlı olmalarını sabır göstermelerini söylüyorum. Ben dört ayı aşkın geliyorum, eklem ağrılarım, stresim, saç dökülmem ve kadınsal rahatsızlığım büyük oranda geçti. Artı omurgamda düzelme olup bir cm uzama oldu. Ayrıca dört kilo verdim midemde yanma kayboldu. Çok mutluyum! Azimle geleceğim herkese burdan söylüyorum herkes kendi engelini kendisi koyar ama isterse o engeli aşar takıntılarla hayatınızı karartmayın! Sağlıklı günler, kalp gözünüz açık olsun hoşçakalın.
Meral ŞAHİN, ev hanımı , 32,

Ceregem iyiki varsın. Senin sayende, şeker ve hemoroitten kurtuldum, seni icat edenlerden Allah razı olsun. Aliağa şubesine teşekkürler.
Nail ELBİRLİK, şöför , 51, İZMİR

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2017 Tüm Haklari Saklidir ©