Öncelikle bu yatağı Türkiye'ye getirenlere, ayrıca Bornova'ya getiripte halkın sağlıklı yaşamalarına olanak sağlayan, Burçak Bey'e ve Songül Hanım'a çok teşekkür ediyoruz, Allahtan onlara uzun ömürler diliyorum. Ben ve hanım, iki buçuk aydan beri Ceragem yataklarına yatıyoruz, vücudumuzdaki bir çok problemlerden kurtulduk. Başta benim yıllardan beri ameliyat olmam gereken bel fıtığım geçti, bakın ben yalan söylemiyorum, bu çok önemli, benim damarlardaki yağlanma, yani trigiliserit oranı 600'lerde idi, bu oran Ceragem sayesinde 241'lere düştü, hazımsızlığım iyi oldu, daha bir kaç sorunum var inanıyorum ki onlarda geçecek, devamlılığı sağlarsak tabii. Bornova çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz ve mutluluklar diliyoruz.
Fatma - Bünyamin ÇİMEN, emekli , 52, İZMİR

Hiç inanmayarak başladıgım Ceragem'de sırt ve bel ağrılarım geçti, uykum düzene girdi, yemeklerden sonra yanmamda geçti. Allah razı olsun bu yatağı Türkiye'ye getirenlere. Ayrıca her zaman güleryüzle karşılayan Karşıyaka Şubesi Niyazi Bey ve hocalarıma şükranlarımı sunarım. Hepinize sağlıklı günler dilerim.
Yalçın YERYARAN, emekli , 58, İZMİR

Söze nerden başlayacağımı bilemiyorum. Kelimelerin bittiği yerdeyim. Gerçekten inanılmaz bir ürün. Ben Gaziosmanpaşa'daki Ceragem'e gittim. 2 kere kullandım, 2 kere olmasına rağmen hemen faydasını gördüm. O kadar güleryüzlüler ki o kadar mütevazi, sıcak bir ortam ki  çok teşekkür ediyorum. Şahsım adına ben Ceragem yatağını almayı çok istiyorum. Hiç bir şey imkansız değildir, sadece biraz zaman alacak gibi görünüyor. Gerçekten almayı çok istiyorum. Teşekkürler Ceragem.
Nuriye DEMİR, ev hanımı , 42, İSTANBUL

Ceragem ailesine selamlar... Ceragem sayesinde eşim bel fıtığı rahatsızlığını atlattı ve göz rahatsızlıklarından kurtuldu. Eşim bir gün içinde hem Karşıyaka hem de Çiğli şubelerine giderek daha çabuk  sağlığına kavuştu. Şu an ben de Ceragem yataklarına gidiyorum ve çok büyük faydasını gördüm. Böyle bir imkan varken herkesin değerlendirmesini öneriyorum. Ayrıca Çiğli şubesinden Serap Hanıma, Fatma Hanıma ve Ayşe Hanıma bizlere gösterdikleri ilgiden ve yakınlıktan dolayı çok teşekkür ederim...
Ferihan ÇETİNKAYA, Satış Danışmanı , 35, İZMİR

Ben İstanbul Fatih'teki Ceragem'e gidiyorum. 35 gündür gidiyorum, sağlık alıyorum, hastalıklarımı atıyorum, rahata kavuşuyorum. Kiraz Hanım'a, Türkan Hoca'ya, Serhat Bey'e, Çağdaş Bey'e bizi Ceragem'le tanıştırdıkları için teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bilal GÖRK, İSTANBUL

Ceragem Masaj Yatağına yaklaşık 1 aydır geliyorum. En önemli rahatsızlığım bel fıtığından kaynaklanan bacak gerilmesiydi ve bu kadar kısa sürede gerilme tamamen geçti. Gelmeyenlerin çok şey kaybettiğini düşünüyorum. Ceragem anlatılmaz yaşanır. Denemesi ücretsiz. Ayrıca Cömert Bey'e ve ekibine verdikleri emekten dolayı çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamını temenni ediyorum.
Süreyya ÇELİK, 26, ESKİŞEHİR

Hepinize sağlık selamet dilerim. 6 gündür yatmış oldugum Ceragem yatağından aldığım sonuç, ileride daha da alcağım sonuçların belirtisi oldugu kanatim güçlenmiştir. Ceragemi ücretsiz olarak bize sunan hocalarımıza saygılarımı sunuyorum. Göstermiş oldukları bu degerli çalışmalarının devamını diliyorum. Kendilerine sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Saygılarımla.
Emin OKUTUCU, tekstil , 60, ÇORUM

Allah bin kat razı olsun Cerangem'den. Ben de şifa buldum, uykusuzluk, halsizlik vardı, kendimi hiç iyi hissetmiyordum. Kiraz Hanım'a teşekkür ediyorum, o kadar ilgileniyor ki halen gidip kullanıyorum.
Bilal GÖRK, bilgisayar mühendisi , 32, İSTANBUL

Çocukluğumdan beri bel fıdığım vardı, çoğu zaman ağrılardan yatamıyordum, ayrıca boyun fıtığımda geçmeya başladı, tabiiki Ceragem'in sayesinde, 10 gün oldu ama hiç aksatmıyorum. Tüm insanlara tavsiye ederim, çünkü artık ağrılarım kalmadı. Ceragem yatağını bence almaya değer. Değerli, güleryüzlü personellerinede çok çok teşekkür ederim, saygılarımla...
Settar BAĞDATLI, mobilya marangoz , 40, GAZİANTEP

Merhaba. Ceragem'den gerçekten çok memnun kaldım. 62 yaşındayım. Doktorun yapamadığını Ceregem yaptı. Gerçekten bir mucize gibi. Kısaca anlatayım. Ellerim sürekli ağrı yapardı. Bilek kısımlarımda sürekli ağrı olduğu için ağır hiç bir kaldıramıyordum. Sinir sistemim bozuktu. Şu an inanın ki yüzde 90 fayda gördüm. Kalp rahatsızlığı vardı bende. Şuan gayet normal. Tansiyonum bile yerine geldi. Ceragem ailesine çok teşekkürler. İyi ki varsınız sevgilerimle.
Nuriye Güler, emekli , 62, YALOVA

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©