Ceragem ile tanışalı hemen hemen 3 ay oldu. Vücuttaki toksinleri dışarı atıyor, insanın üzerinden bir yük kalkıyor, kendini hafif hissediyor. Uykularımız düzenli, çocuklarımıza, eşimize daha iyi hizmet yapabiliyorum. Ceragem'e ve çalışanlara çok teşekkür ediyorum...
Yasemin SOYDAN, Ev Hanımı , 40, İSTANBUL

Ceragem Bayrampaşa 2 şubesinin çalışanları Ebru Hanım'a, Yıldız Hoca'ya, Dilan Hoca'ya, Kemal Hoca'ya, Ebru Hoca'ya güler yüzleri ve samimi davranışları için sonsuz teşekkür ederim. Üç haftadır Ceragem yataklarına gidiyorum ve faydasını gördüm, memnun kaldım.
Remziye ATILGAN, ev hanımı , 53, İSTANBUL

Ceragem'e yaklaşık 3 aydır eşimle birlikte gidiyoruz. Belimde ameliyatlık 2 tane fıtık bulunmaktadır. Şiddetli ağrılar çekiyordum. Bu zaman zarfında sabahları uyandığımda yorgun ve ağrılı bir şekilde kalkarken, artık dinlenmiş bir şekilde uyandığımı farkediyorum. Ferhat Bey'e ve Ceragem Meleklerine teşekkürler.                 
Sema Acar, memur , 37, KIRIKKALE

Ben yaklaşık 1 ay önce Ceragem ile tanıştım. Gerçekten anlattıkları kadar varmış. Benim dizlerimde sinir toplanması vardı. Sadece 1 ayda toplanan sinirleri çözdü. Ceragem sayesinde şimdi istediğim kadar yürüyebiliyorum. Teşekkürler Ceragem ve Esra Hoca.
Hasan Diyapoğlu, öğrenci , 15, ELAZIĞ

Eşim ve ben Cerageme ara vermeden devam ediyoruz. İnanın Ceragem bir mucize, evimize neşe, huzur, hayat ve dinçlik veriyor. Buradan herkese Ceragem'i tavsiye ediyorum, neden? sizde ağrılarınızdan kurtulup böyle bir nimetten faydalanmayasınız ki. sizde deneyip mutlu ve huzurlu olmayasınız ki. Düzenli kullanıldığında oldukça faydalı olduğunu bizzat yaşadım ve gördüm. Herkese tavsiye ediyorum. Bayrampaşa Ceragem çalışanlarına, bizlere gösterdikleri sıcak ilgi, üstün sabır, gayret ve candan hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Allah Ceragem camiasından razı olsun.
Sadri HACIOĞLU, emekli , 50, İSTANBUL

Ben Ceragem'e 45 gün önce gitmeye başladım.Daha önce migren ağrıları,adet düzensizliği,bel ağrısı,nefes darlığı gibi rahatsızlıklarım vardı.İnanın şu anda bu rahatsızlıklardan eser kalmadığını görüyorum.Yalnız düzenli bir şekilde ve hergün devam ettim ve faydasını bu şekilde gördüm.Ayrıca orada görevli çalışanların misafirlere karşı hassas,işini bilen ve duyarlı davranışları sanki kendimi bir AİLE havasında hissetmemi sağladı.Buradan onlarada çok TEŞEKKÜR EDİYORUM...
ZEYNEP DÜZGÜN, EV HANIMI , 38, ANKARA

Büyükçekmece'de açılan Ceragem Masaj Yataklarını bizlere tanıştıran Selman Bey ve ekibine teşekkür ederiz. Benim bel, mide, diz, ayak üşümesi gibi rahatsızlıklarım vardı. Bu saymış olduğum rahatsızlıklarımdan 15 gun içerisinde %50 fayda gördüm ve çok memnun kaldım. Bize bu imkanı sağlayan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla...
Murat ATALAY, 52, İSTANBUL

Ben epilepsi hastasıyım.Rahatsızlığımdan dolayı 3 haftadır Ceragem yataklarına yatıyorum. Aynı zamanda bel fıtığı rahatsızlığım da var.İkisi için de çok fayda gördüm.Babamın da boynunda kireçlenme var. Kendisi de benimle birlikte geliyor ve o da çok memnun. Ceragem ile tanışmadan önce kendimi hep hasta hissediyordum Ceragem personelinin bize verdiği destek sayesinde hastalık hastası olmaktan kurtuldum. Ceragem ailesine bize gösterdiği ilgi ve şevkat için teşekkürler.
Mustafa İNANIR, desinatör , 23,

Merhaba ben İlknur Çakar. Bundan 9 ay önce Ceragem ile tanıştım, annem ile birlikte Ceragem Bozyaka şubesine başladık. Annem hemoroit ve diz kapağındaki problemler için ameliyat olmak üzere iken Ceragemi kullandıkça iyileşti. 3 ayın sonunda çok güzel mucizeler yaşadık, ve iki ameliyattan da döndük, bunun sonucunda Ceragemi evimize almaya karar verdik, ve çok şükür allahın izniyle 5 aydır evimizde ailem ile birlikte kullanyoruz. Şimdi hepimiz çok mutluyuz, çünkü annem sağlığına kavuştu, bizde Ceragem sahibi olduk, orada çalışan tüm meleklere, mutfak meleği Sündüz hanıma, Hatice hanıma, Ayşe hanıma, Nuri beye, Haluk beye, Mesut beye ve sevgili şube başkanımız Mustafa beye binlerce teşekkürlerimi sunuyorum. Allah hepsinden razı olsun, çocuklarımıza bırakabileceğimiz en güzel mirası almamıza vesile olan ve Ceragemi Bozyakaya getiren Okan beye ve İlkay hanıma sonsuz saygılarımı sunuyorum.
İlknur ÇAKAR, 33, İZMİR

Ben Ceragem'e 9 aydır gidiyorum. Benim boyun ve sırt ağrım vardı, başladığım günden 1 hafta sonra etkisini gördüm. Ağrılarım geçmeye başladı. Genç yaşlı herkese tavsiye ediyorum. Niyazi Bey'e ve hocalarımıza çok teşekkür ederim..
Sevgi TUZLU, emekli , 47, İZMİR

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2015 Tüm Haklari Saklidir ©