Merhaba, yaklaşık olarak 6 aydır bel fıtığı şikayetim vardı, Ceragem Adana şubesine bir ay boyunca gittim. Her geçen gün gelişme kaydettim. Şu an gayet iyiyim, bel fıtığı problemim Ceragem sayesinde bitti. Şube başkanı Nuri bey ve çalışanlara teşekkür ediyorum. Teşekkürler Ceragem.
Ayten AKMAN, ev hanımı , 24, ADANA

Öncelikle Hacer Hanım'a ve Veli Bey'e teşekkür ederim. Böyle bir imkanı bize sağladıkları için. Benim boyun fıtığı, boyunda düzleşme, geçirmiş olduğum yüz felcinden dolayı kulaklarımda uğultu gibi sorunlarım vardı. Ayrıca uyku düzenimde bozulmuştu. 1 ayda bütün bu sorunlarım gitti. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum. Hacer Hanım, Veli Bey ve ekibine çok teşekkür ederim.
Fatma DURAK, ev hanımı , 38, UŞAK

Çok güzel bir alet, faydasını görüyorum. Ben Aksaray'da oturuyorum, çok memnunum, Mesut Bey'e çok teşekkür ediyorum.
Recep KAVRAMAZ, AKSARAY

Yaklaşık üç aydan bu yana Fırat caddesindeki Kayseri şubesine gitmekteyim. Belimin ağrısından yürüyemez hale gelmiştim. Daha öncede gittiğim Ceragem Kayseri şubesine tekrar gimeye başladım. Allah'a çok şükürler olsun. Bel ağrısından kurtuldum. Herkese tavsiye ediyorum. Çünkü benim kanaatime göre bir çok hastalığa iyi gelecek. Buradan Dursun Bey ve tüm personeline teşekkür ediyorum. Onlar misafirlerini hep güler yüzlerle karşılıyor, çok güzel hizmet veriyorlar. Selam ve saygılar.
Ahmet Fırat, OTO KAPORTA , 58, KAYSERİ

Öncelikle bu yatağı Türkiye'ye getirenlere, ayrıca Bornova'ya getiripte halkın sağlıklı yaşamalarına olanak sağlayan, Burçak Bey'e ve Songül Hanım'a çok teşekkür ediyoruz, Allahtan onlara uzun ömürler diliyorum. Ben ve hanım, iki buçuk aydan beri Ceragem yataklarına yatıyoruz, vücudumuzdaki bir çok problemlerden kurtulduk. Başta benim yıllardan beri ameliyat olmam gereken bel fıtığım geçti, bakın ben yalan söylemiyorum, bu çok önemli, benim damarlardaki yağlanma, yani trigiliserit oranı 600'lerde idi, bu oran Ceragem sayesinde 241'lere düştü, hazımsızlığım iyi oldu, daha bir kaç sorunum var inanıyorum ki onlarda geçecek, devamlılığı sağlarsak tabii. Bornova çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz ve mutluluklar diliyoruz.
Fatma - Bünyamin ÇİMEN, emekli , 52, İZMİR

Merhaba, ben 1 aydır Ceragem yataklarına gidiyorum. Yatakların çok faydasını gördüm. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Yatakların faydasını ben şöyle gördüm. Kum ve iltihap döktüm ve tam 5 kilo verdim. Ceragem de çalışan bütün ekibe ve bizzat hastalarla yakından ilgilenenlere çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.
Melahat Demirci, TOKAT , 45, İSTANBUL

Ceragem'i kullanmaya başladığımdan beri şiddetli migren ağrılarım, sırt ağrım ve daha bir çok rahatsızlığım ortadan kalktı.İyi ki Ceragem ile tanıştım.
Hanife YELBOĞA, ev hanımı , 42,

45 gün önce Ceragem yataklarına yatmaya başladım. Ceragem'den önce ayakta duramayan ve rahat yürüyemeyen hastaydım. 5. gün yolda dinlenmeden eve gidip geldiğimi farkettim, işlerimi eşim görüyordu, şimdi kendi işimi görüyorum, saatlerce ayakta dolaşabiliyorum. Aynı zamanda yürüyüşümün hızlandığını farkettim. Son derece sevinçliyim, huzurluyum, mutluyum. Çevremdekilerde benimle birlikte sevinçliler. Ceragem'de iyileşen felçlileride gördüm, herkese tavsiye ediyorum....
Zekiye GEYİK, ev hanımı , 61, İSTANBUL

Ceragem ile yaklaşık 1,5 ay önce tanıştım. İnanılmaz faydasını gördüm, tansiyon, varis, kolestrol ve halsizlik rahatsızlıklarım vardı. Günde 8 tane ilaç alıyordum, şimdi ise hiçbirini kullanmıyorum. Yatağı satın aldım, ailece kullanıyoruz. Kendimizi çok iyi hissediyoruz, çok faydasını gördüm. Keçiören Aslı Hn. ve Ahmet Be'ye teşekkür ederim.
Hacer ULUBAY, EV HANIMI , 49, ANKARA

Ben döküm sektöründe çalışıyorum, işimin vermiş olduğu ağırlıktan dolayı, vücudumun bütün kemik sistemi defarmasyon olmuştu, ayrıca belimin L3 omurunda sorunum vardı, bu sorun fazla ayakta durmayı ve uzun süre araç kullanmamı engelliyordu. Ayrıca senelerdir çekmiş olduğum boyun ve omuzdan kaynaklan tek taraflı bir baş ağrısı şikayetim vardı. Bir arkadaşın tavsiyesi ile Ceragem masaj merkezine gittim. Sanki abartısız vucudumun kemikleri yerine geldiğini hissettim. İnanıyorum ki bu yatak bana yararı olacak ve gitmeye devam edeceğim.
Hakkı DEMİR, döküm işçisi , ESKİŞEHİR

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2014 Tüm Haklari Saklidir ©