Sevgili Cömert Bey, bu yazıyı okuyunca sizin bize her zaman motive etmeye çalışırken kullandığınız ''Gülümseme, insanı sevme, hayatı sevme'' kavramları aklıma geldi ve bu yazıyı Ceragem Eskişehir Ailesi'yle paylaşmak istedim. Saygılarımla... Gülümseme; evde saadet, iş yerinde başarıdır. Gülümseme; iç güzelliklerin dışa yansımasıdır. Gülümseme; kendiliğinden verilmedikçe hiç kimsenin işine yaramaz. Gülümseme; sadece bir an sürer fakat hatırası bazen ebediyen yaşar. Hayat bir aynadır. Güler yüzle bakarsanız o da güler kaşlarınızı çatarsanız o da suratını asar. Gülümseme; vereni fakirleştirmeden alanı zenginleştirir Gülümseme; satın alınmaz. Rica ve minnetle elde edilemez. Hiç kimse ödünç vermez. Çalmak da mümkün değildir. Gülen kimse başkalarına ikramda bulunuyor demektir. İşinden ve eşinden emin ve memnun olan daima güler. Gülümseme; sevgi ve muhabbetin anahtarıdır. Gülümseme; anı yaşayarak aydınlanmaktadır. Gülümseme; kendimi ve sizleri seviyorum demektir. Gülümseme; mutlu ve huzurlu bir hayatın anahtarıdır. Gülümseme; gönüller arasında sevgiden yapılan köprüdür. Gülümseme; verilecek en ucuz en değerli armağandır. Gülümseme; insanın ruhunda açan çiçeklerin çevremize sevgiyle sunulmasıdır. İki insan arasındaki en kısa iletişim gülümsemektir. Yorgun olanı dinlendirir. Ümitsiz olana neşe bahşeder. Bazıları gülümseyemez. Böylelerine siz gülümseyiniz. Gülümsemenin külfeti yoktur. İnsana çok şey kazandırır.
Nebahat Alsat, ev hanımı , 47, ESKİŞEHİR

Selam ben Denizli'den Özgür, Ceragem Masaj yatağıyla 3 sene önce tanıştım, 1 hafta seanslara katıldım, annem daha önceden 1aydır gidiyordu. Anlattığında yararlarını çok abartılı bulmuştum ama denedikten sonra sinir, stres, migren, vücut yorgunluğu diye birşey kalmadı. Hemen eve aldık, biraz pahalı, ama çok memnunum, çok faydasını görüyorum, açıkçası insanın ömrünü tüketen, her hastalığın başı sinir ve stres olduğuna göre bu yatakta bu sorunların hiç biri kalmıyor. Memnunum, alma gücü olan herekese önce deneyip faydasını gördükten sonra almalarını tavsiye ediyorum.
Özgür KARACA, serbest , 28, DENİZLİ

Ben Sivas'tan Tokat'a kız kardeşimin yanına misafir olarak geldim. Kardeşimle beraber bende Ceragem seanslarına katıldım. Sırtımda, ayklarımda ve belimde oluşan ağrılarımdan şikayetlerim azaldı. Ceragem'e başlamadan önce yürümekte zorlanıyordum ama şimdi rahatça yürüyebiliyorum. Bizimle çok iyi ilgilendikleri için Ceragem yöneticilerine ve çalışanlarına, özellikle Fatma Hanım'a çok teşekkür ederim. Sevgilerimle.
Fikriye Doğmuş, ev hanımı , 72, TOKAT

Belimdeki ağrılar ve kabuslu günler artık bitti.Teşekkürler Ceragem
Aziz USTA, serbest meslek , 35,

Annem dokuz senedir felçli.Sağ kolu ve bacağını kullanamıyordu ve konuşma problemi yaşıyordu.Hareketsiz olduğu için kabızlık problemi de yaşıyordu.Sivas`ta Ceragem Masaj salonunun açıldığını duyduk 13 seastır annemi getiriyoruz, birinci seastan sonra kabızlığı geçti ve sürekli yumruk halinde duran elini açmaya başladı 5. seanstan sonra kolunu dirsekten hareket ettirmeye başladı.Kolunu eskiden hiç kımıldatamazdı şu an yardımımızla arkaya alabiliyor.Yardımımız olmadan ayakta durabiliyor.Seanslara devam etmeyi düşünüyoruz.Ceragem'e güveniyoruz eminim bir süre sonra annem sağlığına tamamen kavuşacak.
Şenay UYUMAZ, dokumacılık ve el sanatları teknikeri , 26,

Uzun zamandır baş ağrım vardı, çok faydasını gördüm, ayrıca basur sıkıntım ve bel ağrılarıma da faydası oldu. Ceragem'e, Uğur Bey'e ve Nida Hanım'a bu yatakları Konya'ya getirdikleri için çok teşekkür ederiz...
Ali TÜEKUÇAR, Emekli , 61, KONYA

Ceragem'e yaklaşık 2 aydır gidiyorum. Boyun kireçlenmesi, sırt ağrıları bana acı veriyordu. Ceragem'e başladıktan sonra ağrılarım azaldı, daha rahat uyku uyumaya başladım, kendimi daha dinç hissediyorum, bunun yanında stres, moral bozukluğu gibi psikolojik birçok yönden de beni tedavi ettiğine inanıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. 
Belkıs ÇELİK, EV HANIMI , 52, İZMİR

Ceragem seanslarına 45 gündür aralıksız devam ediyorum. Sabahları bacağıma giren kramplar, Kirpik diplerinde çıkan ince ince siğiller, kemik ağrılarım belirgin şekilde azaldı. İleriki günlerde kendimi daha iyi hissedeceğime inanıyorum. Cömert Bey'e ve tüm Ceragem ailesine teşekkürler...
Üzeyyen Töre, ev hanımı , 70, ESKİŞEHİR

Ceragem'e teşekkür ediyorum, tüm rahatsızlıklarımdan kurtuldum. Hakan bey'e teşekkür ediyorum, sadece bir haftada fayda gördüm.
Ahmet ŞENYURT, Öğretmen , 44, ISPARTA

Büyükçekmece'deki Ceragem masaj yatagına 26 gündür gidiyorum. Şikayetlerim, bel fıtığı, astım bronşit, boyunda kireçleme ve ayağımdaki varislerimdi. Ceragem masaj yatakları sayesinde sağlık durumumun daha iyiye dogru gittiğini gözlemledim. Tüm bunlar Ceragem masaj yatakları sayesinde oldu. Allah izin verirse ilerki zamanlarda Ceragem yatağını evime almayı düşünüyorum. Başta Salman Bey olmak üzere Ceragem Büyükçekmece şubesinin o müthiş ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyiki varsınız.
GÜLSADE ŞİMŞEK, ev hanımı , 45, İSTANBUL

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2015 Tüm Haklari Saklidir ©