Benim çok şiddetli bel ağrım vardı. 3 aydır Ceragem Bayrampaşa şubesine gidiyorum, Allah'a şükür ağrılarım azaldı. Bu yatağı bize sunan Mehmet Bey'den ve ekibinden Allah razı olsun. Herkese tavsiye ederim, çok faydasını görceklerinden eminim.
Havva KARA, ev hanım , 55, İSTANBUL

Ben Yalova'da bulunan Ceragem yatağına gidiyorum. Gittiğim günden beri bütün hastalıklarım geçti. Allah razı olsun!
Makbule Üstündağ, Ev Hanım , 42, YALOVA

Ben Ceragem'e 9 aydır gidiyorum. Benim boyun ve sırt ağrım vardı, başladığım günden 1 hafta sonra etkisini gördüm. Ağrılarım geçmeye başladı. Genç yaşlı herkese tavsiye ediyorum. Niyazi Bey'e ve hocalarımıza çok teşekkür ederim..
Sevgi TUZLU, emekli , 47, İZMİR

Ceragem yatağı ile tanışalı 45 gün oldu. Eşimle birlikte seanslara kesintisiz devam ediyoruz. Ben 15 yıldır parkinson hastalığından muzdaribim. Buna ilave olarak hemoroid de kanamalı bir şekilde devam etmekte iken bu 45 gün içinde hemoroidde belirgin bir şekilde iyileşme hissediyorum. Parkinsonda ise ilaç tedavisi ile birlikte daha etkili bir hal aldı. Bel ve diz yorgunluklarım azaldı. Moralman iyileşeceğime inandım. Sağ olasın Ceragem ailesi...
Tekin Töre, öğretmen , 70, ESKİŞEHİR

20 yıldır çektiğim bel ağrılarımdan 10. seansta kurtuldum. Teşekkürler Turhal Ceragem'e ve çalışanlarına...
Zafer KAYA, memur , 42, TOKAT

7,5 cm daha kısa. Ayrıca sık idrara çıkma, kabızlık ve şiddetli baş ağrıları şeklinde sorunlarım da var. Ceragem’ e gelmeye başladığımdan beri sık idrara çıkma, kabızlık ve baş ağrılarım geçti. 4. haftada bel ağrılarımda azalma ve omurgamda düzelme başladı. 40. seansın sonunda da sol ayağımda 1,5 cm uzama oldu. Ceragem’e teşekkürler.
Yüksel BİTİŞ,

OMURGA VE MELEKLER Omurga gerçek anlamda ve mecaz anlamda insan için önemli bir kavramdır. Dürüst ve onurlu insanlar için omurgalı insan deriz. İnsanlara yön veren insanlığa değer katan bu tür insanlardır. Gerçek anlamda insanın dik durmasını sağlıklı olmasını sağlayan bir organdır. Omurga eğildikçe ya hastayız yada yaşlanmışız demektir. Omurganın sağlam olması hayat kalitemizin de iyi olamasını gösterir. Beyinden vücudumuza yayılan sinirlerin buradan geçmesi bütün organlarımızı etkiLemektedir. Buraya yönelik tedaviler bütün organlarımızın sağlıklı olmasını etkiler. Bu yüzden Ceragem yatakları bu yönde büyük bir hizmet vermektedir. Ayrıca bu yatakların ücretsiz olarak hizmetine sunulması Paranın en yüce değer olduğu günümüzde takdir edilmesi gereken bir davranıştır. Bu nedenle bize bu hizmeti ücretsiz sunan Ceragem Kuruluşuna teşekkür ederim. Gelelim Tokat'taki bu hizmeti sunan meleklere: Bir hizmetin olduğu yerde insan faktörü çok önemlidir. Bu hizmeti sunan insanların kalitesi sizi bu hizmeti almaya teşvik eder. Burada daha kapıdan girer girmez güler yüzle üç melek karşılamaktadır.İnsan kendi evine gelmiş gibi hissetmektedir.Sizinle anneniz kardeşiniz kadar ilgilenmekte güne mutlu olarak başlamanızı sağlamaktalar. Daha sonra sizin dertlerinizi dinleyerek size dert ortağı olmaktalar. İnanın ücretli hizmet aldığım hiçbir yerde böyle sevecen güleryüzlü hizmet almadım. İyi ki varsınız Fatma, Melahat ve Nesrin adında ki üç güzel melek. Size çok teşekkür ederim.
Ünver ÇETİNSU, öğretmen , 46,

Büyükçekmece'deki Ceragem masaj yatagına 26 gündür gidiyorum. Şikayetlerim, bel fıtığı, astım bronşit, boyunda kireçleme ve ayağımdaki varislerimdi. Ceragem masaj yatakları sayesinde sağlık durumumun daha iyiye dogru gittiğini gözlemledim. Tüm bunlar Ceragem masaj yatakları sayesinde oldu. Allah izin verirse ilerki zamanlarda Ceragem yatağını evime almayı düşünüyorum. Başta Salman Bey olmak üzere Ceragem Büyükçekmece şubesinin o müthiş ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyiki varsınız.
GÜLSADE ŞİMŞEK, ev hanımı , 45, İSTANBUL

Merhaba,ben Ceragem'e Etimesgut'ta başlayalı 31 gün oldu. Eşimle birlikte gidiyorum. Eşimin elinde ve ayaklarında sinir sıkışması vardı. Yolda yürüyemiyordu ve ellerinden ameliyat olacaktı. Ameliyat için gün almıştık. Eşim ellerini açamıyordu. Eşimle Ceragem'e başladık 5 gün sonra eşimin elleri açıldı. Ameliyata gerek kalmadı. Benim boynumda da kireçleme vardı. Ceragem sayesinde oda geçti. Bir aydır seanslarımıza aksatmadan devam ediyoruz ve ömrümüz yetene kadarda devam edeceğiz. Başta Canan Hanım ve Adil Bey olmak üzere, Resul bey ve hocalarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Bizlere böyle bir hizmeti getirip özveriyle çalışan herkese çok teşekkürler, Allah sizlerden razı olsun, yolunuz açık olsun.
Ali Koçak, emekli , 76, ANKARA

Merhaba sevgili Ceragem Ailesi!Ben 2,5 ay devam ettim ve çok faydasını gördüm Ceragem'in. Bacaklarımdaki ve sırtımdaki ağrılara çok iyi geldi. Herkese tavsiye ediyorum. Bize bu imkanı sunduğunuz için çok teşekkürler. Merter Bey,Güner Hanım,Filiz Hanım ve Zeynep Hanım'a ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum...
Seyyide Çalışır, Ev Hanımı , 50, YALOVA

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2017 Tüm Haklari Saklidir ©