Yıllardır olan astımıma Ceragem ile çare buldum.Ceragem' e teşekkürler.
Mehmet Bey, emekli , 64,

Aliağadaki Ceragem şubesine başlayalı bir hafta oldu. Orada çalışan Işık Hanım'a Başak Hanım'a ve diğer çalışanlara çok teşekkür ederim. Pozitif enerjilerinden dolayı...Herkese tavsiye ederim.
Melek Erbayındır, ev hanımı , 10, İZMİR

Merhaba Hayat Dostu Ceragem...Sözlerime başlamadan önce Ceragem'e minnettar olduğumu belirtmek isterim. Bacağımda başlayan ağrılar sonucu yürüyemez hale gelmiştim. Doktora gittiğimde bana bel fıtığının aşırı ilerlediğini ertesi gün ameliyat olmamı söyledi. Evliyim ve üç çocuğum var. Ablam sayesinde Ceragem'i tanıdım.Ceragem'e 1 hafta devam ettim ve ağrılarım geçti. Yürümem normale döndü.2 haftada ağrı diye birşey kalmadı.Ama ağrılarım geçti diye Ceragem'i bırakmış değilim. Şimdi evime aldım ve ev kullanıcısı oldum. Şunu belirtmek istiyorum. Derdinize derman önce Allah'tan sonra Ceragem'den. Allah herkese acil şifalar versin. iyi ki varsın Ceragem..
Behice Yıldız, Ev hanımı , 32, TOKAT

Ceragem'i bir şifa kaynağı olarak görüyorum. Rahatsızlıklarım hat safhaya ulaşmıştı. Bu nedenle Ceragem'e gitmeye karar verdim. Bel fıtığımdan hiçbir yere oturup kalkamıyordum.İlk 10 gün içinde ağrı sızı hissetmeden kum döktüm. Devamlı gitmeye başlayınca romatizma, kireçleme ve siyatik ağrılarım azaldı. Ellerimdeki uyuşmalar geçti.Kolumu ve boynumu sağ tarafa çeviremiyordum. Şu an ise istediğim gibi hareket edebiliyorum. Bel fıtığım iyileşti. Yere bile tek başıma oturup kalkabiliyorum. Daha sağlıklı bir yaşam için Ceragem'e düzenli devam ediyorum. Ayrıca herkese öneriyorum. Bir de Yalova şubesindeki güleryüzlü bayanlara teşekkür etmezsem onlara haksızlık olur. Çok sağolun kızlar ilginize ve güleryüzünüze teşekkürler! Çok teşekkürler!
Cemile GENÇ, Emekli , 55, YALOVA

66 gündür seanslara devam ediyorum. Bel fıtığım hafifledi,kabızlık ve mide problemlerim kayboldu.Kendimi çok zinde hissediyorum.Ceragem'de görevli arkadaşlara çok teşekkürler.
Necmiye YOLAÇAN, ev hanımı , 48,

Pendik Ceragem'le tanışmam 5 hafta önceydi. İşten çıkmış yorgun bir durumda eve gidiyordum. Hocalarımızdan Çiğdem Hanım'la yolda karşılaştım bana masaj yataklarımızı denemek istermisiniz dedi ve bende yorgunluğumu alır diye kabul ettim ve o gün bugündür Ceragem'in müdavimi oldum. Benim aslında belirgin bir şikayetim yoktu ama boynumda düzleşme vardı ve yaptığım egzersizlere rağmen boynumdaki düzleşmeyi düzeltemiyordum. Şu anda boynum %80 civarında normal pozisyonuna geldi ve bu sebepten boyum 2 cm kadar uzadı. Ayrıca yeni saçlar çıkmaya ve saçlarım gürleşmeye başladı. Bana bunları söyleseler pek inandırıcı gelmezdi ama bizzat kendim yaşadım. Her seansa gittiğimizde bizi en iyi şekilde karşılyan çok değerli hocalarımız Mehmet Bey'e, Tüter Hanım'a, Dilek Hanım'a, Çiğdem Hanım'a çok teşekkürlerimi sunarım. İyi ki varsın CERAGEM....
Pervin Kaçar, HEMŞİRE , 39,

Merhaba Ceragem'e başlayalı 3 hafta oldu ve kendimi çok zinde hissediyorum. Vücudumda her koşesinde ağrılarım oluyordu şu an rahatım ve kilo da veriyorum. Bence Ceragem yatakları demeyelim mucize yataklar diyelim. İnanın vücudumuzun her organına yarıyor, saçlarım dökülüyordu, azaldı. Canan Hanım'a çok teşekkür ediyorum, bizi bilgilendiriyor, hocalarımıza ayrı ayrı cok teşekkür ediyorum. Bize böyle sıcak ortamı sundukları için tabiki Habibe Hocam sabahları mıkrofon elinde bizimle tatlı konuşmaları gün boyu müthiş enerji verıyor. Bize bu imkanı sunan tüm üreticilere ve yöneticilere sonsuz şükranlarımı gönderiyorum ve sloganımızı atıyorum. Ceragem Ceragem Emirler! Saygılarımla.                
Güleser Demir, evhanımı , 10, ANKARA

Ben ilk defa gittim, iyi geleceğine inanmıyordum, çok met ettikleri için gideyim dedim ve ilk denemede faydasını gördüm. Omuz ve bel ağrılarımdan duramıyordum, çok rahatladım.  Ceragem'e teşekkür ederim...
Muhterem UYGUN, ev hanımı , 35, BALIKESİR

Ceragem'e yaklaşık 2 aydır gidiyorum. Boyun kireçlenmesi, sırt ağrıları bana acı veriyordu. Ceragem'e başladıktan sonra ağrılarım azaldı, daha rahat uyku uyumaya başladım, kendimi daha dinç hissediyorum, bunun yanında stres, moral bozukluğu gibi psikolojik birçok yönden de beni tedavi ettiğine inanıyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. 
Belkıs ÇELİK, EV HANIMI , 52, İZMİR

15 gündür Ceragem' i kullanıyorum sırt ağrılarımdan kurtuldum Hepinizden Allah razı olsun.
Ahmet CAN, işçi , 29,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2015 Tüm Haklari Saklidir ©