Ben 28 yaşında bir ev hanımıyım.  Ağrılarım vardı. Ferhat Bey özellikle ekip arkadaşlarınıza teşekkür ediyoyorum. İyi ki varlar çok rahatım ve yataktan çok memnunum. Ağrılarım vardı yavaş yavaş gidiyor birde yaşlı teyzeler var bacaklarından şikayet ediyorlardı ama şikayetleri yok. Feçli amca vardı şimdi bastonu atıp geliyor. Çok güzel hep var olsunlar.
Ayla Bal, ev hanımı , 28, KIRIKKALE

Ceragem' i kullanmaya başlayalı 20 gün oldu ve boynumdaki o müthiş ağrılar gitti dahası saçlarım artık eskisi gibi dökülmüyor ve kolumda olan uyuşma da geçti.Sonsuz teşekkürler Ceragem.
Ferhat Bey, öğrenci , 19,

Ceragem'e 11 gündür gidiyorum. Faydasını görmeye başladım, ağrılarım azaldı, psikolojik olarak rahatladım. Firdevs Hanım ve ekibinden Allah razı olsun. Kendime güvenim arttı, kendim için bir şeyler yaptığım içim huzur doluyum. Teşekkürler Ceragem.
Neşe İPSALALI, ev hanımı , 49, İSTANBUL

Allah bin kat razı olsun Cerangem'den. Ben de şifa buldum, uykusuzluk, halsizlik vardı, kendimi hiç iyi hissetmiyordum. Kiraz Hanım'a teşekkür ediyorum, o kadar ilgileniyor ki halen gidip kullanıyorum.
Bilal GÖRK, bilgisayar mühendisi , 32, İSTANBUL

İzmir - Üçkuyular şubesindeki Ceragem'e devam ediyorum. Herkesi bulunduğu kent'teki Ceragem şubelerine uğramaya davet ediyorum, eminim çok memnun kalacaklar. Sağlıklı günler, Ceragem personeline samimi teşekkürler.
Abdullah ÖZBAYKUŞ, Emekli , 64, İZMİR

Ben annemin sayesinde Ceragem'le tanıştım. Bel ağrılarım geçti ve çok memnunum. Bu yüzden İstanbul Bahçelievler'deki şubede bizlere emek harcayan Firdevs Hanım'a, Kemal Bey'e ve diğer çalışanlarına çok teşekkürler.
Kübra, öğrenci , 18, İSTANBUL

Türkiye' deki yakınlarımın tavsiyesi üzerine bende Kanada'da gidip denemeye kadar verdim gercekten harika bir masaj yatağı.İlk denemeden sonra resmen dikleşmişim,bu yatakta yatanlari diklestiriyor bu harika.Yatağı satın  aldım, kullanıyorum.Hergün aldığıma dua ediyorum, bu yatak ne kadar övülse azdır.
Erhan BEY, serbest meslek , 32,

5 yıldır felçliyim.Felç yüzünden malülen emekli olmuş biriyim.127. seans sonunda ağrılarımda büyük oranda azalma ve hareketlerimde iyileşme oldu.Hala devam ediyorum.
Müzeyyen YILMAZ, hemşire , 54,

Ceragem Menemen şubesini yöneten Yaşar Hanım ve eşi Süleyman Göktepe'ye ve Nedime Hanıma da böyle bir hizmeti ilçemize getirdikleri için çok teşekkür ederim. Bir çok rahatszlıklarımı bu yatak sayesinde atlattım. Herkesin böyle bir hizmetten yararlanmasını dilerim. Allah razı olsun. Hayırlı günler.
Esra Gök, ev hanımı , 29, İZMİR

Ceragem'e teşekkür ediyorum, tüm rahatsızlıklarımdan kurtuldum. Hakan bey'e teşekkür ediyorum, sadece bir haftada fayda gördüm.
Ahmet ŞENYURT, Öğretmen , 44, ISPARTA

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2014 Tüm Haklari Saklidir ©