Bursa'nın İhsaniye mahallesindeki Ceragem masaj yatağına 10 gündür gidiyorum. Müthiş faydasını gördüm. Sayın Gülten Hanım ve personeline çok teşekkürler. Harika insanlar. Herkese tavsiye ederim.
Lütfiye ALEMDAROĞLU, Emekli , BURSA

Komşularımın tavsiyesi ile Ceragem'e başladım, bel ve boyun fıtığı şikayetlerim vardı. 3 ay kadar gittikten sonra çok yararını gördüm, eskiden bir odayı temizleyemezken şimdi bütün işlerimi kendim yapıyorum. Ceragem'le tanıştığıma çok memnun kaldım ve evime de aldım. Serap Hanım, Niyazi Bey ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Hülya, ev hanımı , 56, İZMİR

Ceragem yataklarına başlayalı 15 gün oldu. Bel ağrısı şikayetiyle başladım, guatr ve şekerim'de vardı. Büyük bir iyileşme kaydediyorum. Ceragem yataklarını herkese tavsiye ediyorum... Bahri Bey ve çalışan ekibine çok teşekkür ederim ilgi ve alakalarından dolayı ...
Tülin DİLEK, Ev Hanımı , 36, İZMİR

Ben Ceragem'le yaklaşık bir buçuk aydır tanışıyorum, kalp kapağında sorunum vardı, bana halsizlik veriyordu, bir yokuş çıkarken bir merdiven çıkarken tıkanıyordum. Ceragem'le tanıştıktan sonra kendimi kuş gibi hafif hissediyorum, tıkanmadan rahat rahat çıkıyorum merdivenleri. Ceragem'i bizlere sunan Sn. Nermin Kalender ve İbrahim Kalender Beyefendi'ye aynı zamanda İpek kızımıza Sadet Hanım'a ve Nihal Hanım'a teşekkür ederiz.
Gülfer MALA, ev hanımı , 41, GAZİANTEP

Ceragem'i 15 ay önce ay önce tanıdım,  kullanmaya başladım, ilk zamanlar çok zorluk çektim çünkü şubemiz çok kalabalıktı, fakat hiçbir zaman yılmadım. 15 ay gidip gelmemin karşılığını aldım Şubemizin güler yüzlü insanları sayesinde Ceragem'i sevdim ve sürekli kullanıyorum. Ceragem yatağı dünyada eşi bulunmadık bir yatak, böyle bir yatakla tanıştığım için çok mutluyum. Şube başkanımız Fatma Gürçay'a bu yatağı getirdiği için çok teşekkür ederim ve hayatı boyunca başarılar dilerim...
Nejla ALKAN, ev hanımı , 38, TOKAT

Ceragem'i eşimin abisi Sabit Toper Beyin sayesinde tanıdım. Ceragem'e gelmeden daha önceden ayaklarımda şikayetlerim vardı, yürümekte oldukça zorlanıyordum. Namazlarımı sandalyede oturarak kılıyordum. Ceragem'le tanıştıktan sonra 8 gün içinde bacaklarımda iyileşmeler oldu. Bu arada aşırı ağrılar çektim. Filiz Hanım ve Neslihan Hanım ile paylaştığımda bunların bana hamlık ağrısı olduğunu fayda görmeye başladığımın ve devam etmem için korkmamamı söylediler. Fakat Ceragem'e devam ettikçe bilmediğim bazı hastalıklarımda da iyileşme oldu. Romatizmal özellikli ağrılar, bel ağrısı, kabızlık, gece krampları idrar yolu enfeksiyonu, elde ve yüzde kasılma, sağ elimdeki kemik çıkıntısı, gözlerde numaraların düşmesi, yüksek tansiyon, kolestrolün düşmesi, sol ayaktaki nasırın kuruması sol kalçamdaki et beninin düşmesi, psikolojik rahatsızlıklarımın hepsinden Ceragem sayesinde kurtuldum. Eşim Nakiye Hanım, çocuklarım ve torunlarımın daha sağlıklı bir ömür geçirmesi için Ceragem Termal Masaj yatağını evime aldım. Bu mutluluğu yaşatan Çamdibi Şube Başkanı İsmail Bey'e eşi Ayşe Hanıma, Beyaz Melekleri Filiz, Şennur, Neslihan Hanım'a ve sayın Müdürümüz Ali Bey'e çok çok teşekkür ederim. Bütün herkezin Ceragem masaj yatağını kullanmalarını ve şifa bulmalarını dilerim. Tüm herkeze Ceragem'li sağlıklı ömürler dilerim.
Ali Kavas, emekli , 59, İZMİR

Benim boyum arkadaşlarıma göre kısaydı. Ceragem'i kullandıktan sonra uzamaya başladım. 6 günde 1 cm uzadım. Hala kullanmaya devam ediyorum.
Kübra YILMAZ, Öğrenci , 15, İZMİR

Konya'nın Ereğli ilçesindeki Ceragem şubesine 15 gündür gidiyorum. Boyun fıtığım vardı, omuz ağrılarımdan kurtuldum. Kolestrolum düştü. Kendimi çok dinç ve dinamik hissediyorum. Bundan sonra da sürekli gitmeyi düşünüyorum. Ereğli'ye Ceragem'i getiren Uğur Bey'e ve çalışanlara teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.
Bahtışen TEĞİN, emekli , 49, KONYA

Boyumun kısalığı beni çok üzüyodu, Ceragem'i görünce içeri girip bakmıştım. Aradan 1 ay geçtikten sonra boyumun uzadığını gördüm ve hala devam ediyorum.
İrem SEVGİ, 18, ADANA

Ceragem'den sonra kendimi 20 yaşında hissetmeye başladım.Hala kullanmaya da devam ediyorum ve ömür boyu da devam edeceğim.
Songül SÜRMENELİ, ev hanımı , 40,

CERAGEM KAYSERİ ŞUBEMİZ TAŞINDI!! (23/01/2012)


2004 Yılından bu yana hizmet veren Ceragem Kayseri şubemiz, bugün yeni adresinde faaliyete geçmiştir.

Tüm Kayseri halkı ücretsiz seanslarımıza davetlidir.

Adres bilgileri için aşağıdaki linki tıklayınız,

http://www.ceragem.com.tr/bayi.php2016 Tüm Haklari Saklidir ©