» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
2 aydır Ceragem'e gidiyorum.Bel, boyun ve migren ağrım vardı.Boyun ve bel ağrılarım şimdiden geçti.Ceragem'deki personelin güler yüzünden dolayı moralimiz de düzgün, herkese tavsiye ederim
Sema UZKAN,

Çok düzenli gidemesem de yaklaşık 1 aydır Ceragem Avcılar şubesine gidiyorum. Vücudumdaki güneş lekeleri azalmaya, uykum düzene girmeye başladı.. gerçekten mucize bir yatak :)Teşekkürler Cerageeemmm.
Tuğçe POYRAZ, öğrenci , 20, İSTANBUL

Bel fıtığı, kabızlık, uyku problemi, tansiyon  ve boyun ağrım vardı. Belimde bulunan 3 fıtık var, kaplıcaya gittim ama fayda görmedim. 62 seans Ceragem’e devam ettim tüm şikayetlerimden kurtuldum. Şimdi çok daha sağlıklıyım.
İbrahim METİN, 80,

Yaklaşık biraydır Ceragem Menemen şubesine gidiyorum. Bütün ağrılarıma iyi geldi .Ceragem personeline teşekkür ederiz...
Döndü GÖÇ, Ev hanımı , 40, İZMİR

Ben Gülistan Ünal. Yalova'ya böyle bir imkan tanıdıgı için Ceragem'e çok teşkür ediyorum. Ben yataklara gitmeden önce kollarımı kaldırp da baş örtümü bağlıyamıyordum. Merdivenleri çıkarken sürünerek çıkıyor, namazı sandaleyde kılıyordum. Şimdi kendimi yeni dogmuş gibi hissediyorum, hiç bir yerimde ağrı kalmadı. 15 gündür gitmeme rağmen çok memunum ve herkese de tavsiye ediyorum ve tekrar çok teşekkür ediyorum bizlere böyle imkan tanıdıkları için.
Gülistan Ünal, ev hanımı , 60, YALOVA

Merhabalar, boynumda, belimde ve bacaklarımda şiddetli ağrılarım vardı. 20 gündür Ceragem yataklarını kullanıyorum, bel ve boyun ağrılarım tamamen geçti, bacaklaklarımdaki ağrılarım hafifledi. İnanıyorum ki kısa süre sonra bu bacaklarımdaki ağrılarımdan da kurtulacağım. Ceragem'i Büyükçekmece'ye getiren ve güleryüzlü hizmetlerinden dolayı Salman Bey, Selma Hanım, Hüsniye Hanım ve Sıdıka Hanım'a sonsuz teşekkürler.
Mustafa BULUT, özel sektör , 35, İSTANBUL

Her sabah Ceragem, Ceragem, Ceragem yat bütün dertleri at sloganıyla saat 7:30 ve 18:00 arası seanslar veren Ceragem ailesine sonsuz teşekkürler. Ben Tahsin Ülger. 52 yaşındayım 42 yaşına kadar çok rahat ve huzurlu yaşadım bazı üzüntü ve stresten dolayı biranda çok rahatsızlandım ve işyerinde acil olarak hastaneye kaldırıldım. Hayatımda yükselmeyen tansiyonum yükseldi ve bütün tetkiklerim yapıldığı halde hiç bir hastalık bulunamadı en son Psikiyatriye gönderildim ve depresyon ve panik atak teşhisi konuldu. Çoğu günler acil mekanım oldu, depresyon ilaçları bana çok kilo aldırdı ve hayata küsmüştüm kimseyle görüşmek ve konuşmak istemiyordum. Ceragem'de çalışan yeğenim Muteber Hanım'ın ısrarı üzerine Ceragam'e geldim. Geldiğim günde çok sıcak bir ilgi ve alaka ile karşılandım. Ceragem ailesini gerçekten çok sevdim inanın ilk yatağa yattığımda vücudum o kadar rahatladı ki anlatamam.  Karaciğer Yağlanması, Dalak ve Kalp Büyümesi, Nefes Darlığı, Ayak Topuklarımda Egzama, Parmaklarımda Mantar ve aşırı kilodan doğru dürüst yürüyemiyordum. 100 metre yürüsem kesilip kalıyordum 10 aydır bu yatağa yağmur, kar, soğuk, sıcak demeden devamlı yattım. Şükürler olsun hastalıklarımdan kurtuldum. 2 ay sonra da yatağı aldım ve evde kendim almış olduğum Ceragem yatağıma yattığım halde yinede Ceragem şubesine geliyorum.
Tahsin Ülger, emekli , 52, KIRIKKALE

Ben 18 gündür Ceragem Şişli Şubesine gitmekteyim, semtimize yeni açılan bu güzel şube sayesinde 12 yıllık uyku problemim, kabızlığım ve kol ağrılarım son buldu. Mükemmel bir yatak, mutlaka evime alacağım. Özkan Bey, Selma Hanım, Mine ve Gülçin hocalarımıza minnettarız. Yaşasın Ceragem Şişli.
Lisa POLAT, emekli bankacı , 51, İSTANBUL

Belimdeki rahatsızlığımdan dolayı doktora gittim ve doktor bel fıtığı teşhisi koydu, fizik tedaviye gitmemi söyledi. Ben de o ara sizin Gneşli'deki şubenizi buldum ve bir aydan beri gitmekteyim. Şu an ağrılarım oldukça azaldı. Çok memnun kaldım, ağrım kalmadı. Allah sebep olanlardan ve orada hizmet veren Ertan Bey,Tüter ve Çiğdem Hanım'dan razı olsun. Herkese kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkürler!               
Şerife Güner, ev hanımı , 41, İSTANBUL

Ben ve eşim yaklaşık 4 aydan beri Ceragem Karşıyaka şubesine gidiyoruz, eşimin çeşitli ağrıları için gitmediği doktor kalmadı. Bir çoğu ameliyat önerdi, Ceragem'e başladıktan sonra ameliyatlık durumları geçti, ilaçları azalttı benimde varislerim vardı küçülmeye başladı. Tabii bütün bunlar Ceragem  sayesinde oldu. Eşim ve ben Ceragem Karşıyaka sorumlusu Niyazi Bey ve çalışanlara (Neşe, Aynur, Ayşe, Melek ve Gizem Hanım) bize ve bütün misafirlere gösterdikleri samimi, güler yüzlü, sıcak ilgiden dolayı teşekkür eder, sağlıklı yaşamlar dileriz. Saygılarımla...
Celal ESEN, emeklı , 60, İZMİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©