» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ben Ceragemle annem sayesinde tanıştım. Annemin şikayetlerinde büyük bir değişiklik yaratması beni buraya cezbetti. O günden sonra denemeye başladım. Benimde bir takım şikayetlerim vardı. Bunlar gözlerimde uzaklığı görememe yani miyopluk, yüzümdeki sivilceler, saç dökülmesi, özel günlerde sancılı adet görme ve adet düzensizliği, karın ağrısıydı. CERAGEM'i kullanalı tam 2 ay oldu. Şikayetlerim mucize eseri yok olmaya başladı. Hatta bel çevrem 2 beden inceldi.''Ceragem sihirli  bir değnek''. Herkes denemeli bence! Doğal hastane, doğal tedavi o. Ceragem Karşıyaka şube başkanlarımız Niyazi Bey'e ve Serap Hanım'a çok teşekkür ederim, Allah size daimi mutluluk versin. Ve de Ceragem melekleri  Neşe, Aynur, Özlem, Ayten, Ayşe ve Yiğit Bey'e teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varsınız...İyi ki varsın Ceragem...
Ayşenur Taşpınar, ÖĞRENCİ , 19, İZMİR

Merhabalar, ben Ceragem yatakları ile kızımın bel fıtığı rahatsızlığı sonucu tanıştım. Kızım yürüyemez haldeydi, bel fıtığı sol bacağına vurmuştu. Bel fıtığına iyi gelecek her yolu denememize rağmen ve tüm ilaç tedavilerine rağmen bir yararını göremedik. Doktorların kesin görüşü ameliyattı. Ameliyat olmak için hastaneye gittiğimizde boş yatağın bulunmadığını ve bu nedenden dolayı ameliyatın 2 gün erteleneceğini belirttiler. Bu arada biz kızımın arkadaşının tavsiyesi üzerine Ceragem ile tanıştık. Kızım çok şükür Ceragem yatakları sayesinde ameliyatsız düzeldi. Ve bende Ceragem yatakları ile bu noktada tanışmış oldum. Ben kolesterol, tansiyon, sinüzit, topuk dikeni, ellerde uyuşma, göz tansiyonu ve şeker hastalığı dolayısıyla Ceragem'e başladım, çok şükür şu an kolesterolum, şekerim ve tansiyonum dengede, ellerimdeki uyuşma ve topuk dikenim geçti, göz tansiyonum dengede. Tüm bunlar Ceragem masaj yatakları sayesinde oldu. Ceragem'e 22 aydır devam ediyorum ve Allah izin verirse ilerki zamanlarda Ceragem yatağını evime almayı düşünüyorum. Başta Adnan Bey olmak üzere Ceragem Avcılar şubesinin o müthiş ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. İyiki varsınız.
Hacer YÜKSEK, ev hanımı , 48, İSTANBUL

Ben bu yorumu 4 kişi adına yapıyorum. Avcılar'da oturuyoruz. Avcılar'da Ceragem'in varlığını duymuştum ama bu kadar düzgün disiplinli ve inanın bu kadar güler yüzlü sevecen insanlarla karşılaşacağımızı bilmiyor hatta tahmin bile edemiyorduk. Şu anda rüyada gibiyiz, 15 gündür devam ediyoruz, ben kendi adıma merdiven çıkmakta çok zorlanıyordum, şu anda epey rahatladım, üst geçitleri hiç bir yere tutunmadan çıkıyorum üstelik belli ölçüde bir zindelik kazandım, 40 dakikalık masaj bitmesin diye dua ediyorum. Bize yatağı tanıtan hocalar, mükemmel ötesi, güler yüzlü sempatik, insana değer veren köylü, ihtiyar, zengin fakir ayırımı yapmayan gönülleri güzel, kendileride güzel insanlar. Hele Adnan Bey tam bir beyefendi, davranışları duruşu, işine olan aşkla o kadar güzel çalışıyor ki bunu anlatmak mümkün değil. Burada Avcılar personelini de yaptıkları hizmet adına kutluyorum. Ceragem'i çok seviyoruz, iyi ki varsınız.
Hüseyin ERORHON, emekli , 67, İSTANBUL

Ceragem' i 50 gündür kullanıyorum.45. günde yürüme sorunum %50 rahatladı.Kendimi daha zinde ve daha güçlü hissediyorum.3 yıldır MS hastasıyım herkese tavsiye edrim.
Faik SARIÇAM, mobilyacılık , 38,

Emekliyen bir bebek gibi henüz 15 günlük ögrencisiyim Ceragem'in... Ama bu 15 günlük sürede bana ve eşime verdikleri pozitif enerji ve güleryüzle karşılamaları beni oraya bağlamaya yetti. Başta Muammer Bey ve Fatma Hanım'a, güleryüzlü elamanlarına çok teşekkür ederim. Bizi Ceragem'e bağladılar. Bende eşimle birlikte her gün yeni bir ümitle gidiyoruz. İnşallah şifa önce Allah'tan sonra Ceragem'den... Teşekkürler Ceragem Turhal Şubesi...
Yılmaz Paslı, emekli , 51, TOKAT

Ben 3 aydır düzenli bir şekilde Ceragem'e gidiyorum. Benim boyun fıtığım, kileçlenme ve psikolojik şikayetlerim vardı. Ayrıca unutkanlık, uykusuzluk da vardı, şimdi ise her sorunum yavaş yavaş geçiyor, hepsinin geçeceğine eminim. Sizinde Ceragem yatağına gitmenizi tavsiye ediyorum, çocuklarınızıda gönderebilirsiniz...
Havva DOĞAN, ev hanımı , 54, İZMİR

Ceragem ile tanışalı 25 gün oldu,  ailece kullanıyoruz. Ailem ve benim bir çok hastalığım iyileşti. Babamın gastiriti, annemin karın şişkinliği, benim baş ağrım geçti, Kardeşimin de siniri azaldı. Cerageme minnettarım, bizimle çok güzel ilgeleniyorlar. Tüm çalışanlara da sonsuz teşekkür ediyorum.
Samet MESUT, öğrenci , İSTANBUL

Benim kolumda kas yırtılması vardı. Kolumu yukarı kaldırıp eşarbımı bağlayamıyordum. Şimdi çok rahat kolumu kullanabiliyorum. Eşiminde karın ağrıları vardı ve ateşi yükseliyordu. Şimdi çok iyi her gün Ceragem'e gidiyoruz. Merter Bey'e ve kızlarımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz.
Saadet Aslan, Ev hanımı , 54, YALOVA

Merhaba, ben 1 aydır Ceragem yataklarına gidiyorum. Yatakların çok faydasını gördüm. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Yatakların faydasını ben şöyle gördüm. Kum ve iltihap döktüm ve tam 5 kilo verdim. Ceragem de çalışan bütün ekibe ve bizzat hastalarla yakından ilgilenenlere çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.
Melahat Demirci, TOKAT , 45, İSTANBUL

Eşim şiddetli bel ağrılarıyla kıvranıyordu. Bir hastanede tomografi çektirdik. Belfıtığı başlangıcı ve belde daralma dediler. Özel bir hastanede tedavi gördük. Olmadı. Birgün Ceragem'in önünden geçerken içeri girdik. Bizi çok güzel karşıladılar ve seansa aldılar. Bende eşimle birlikte seanslara devam ettim. 2 haftada eşimin ağrıları kayboldu. Bu arada benimde omuzlarımda hareket ettiğim zaman çıtır çıtır sesler geliyordu. Onlarında kaybolduğunu gördüm romatizma ağrılarım da bir hafifleme görüyorum. 20 gündür devam ediyoruz ve çok memnunuz. Eskişehir Ceragem çalışanlarına çok çok teşekkürler ediyorum. Eşimin ahlamalarından ve kıvranmalarından kurtuldum. Ceragem çalışanlarına tekrar tekrar tesekkürler. İyiki tanıştık.
Münife İlgör, ev hanımı , 58, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2017 Tüm Haklari Saklidir ©