» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Merhaba! Ceragem'le tanışalı 2 hafta oldu. Leğen kemiklerimdeki ve sırtımdaki şiddetli ağrılarım neredeyse yok denecek düzeye geldi. Henüz 2 haftada bu sonucu almanın şokundayım ve Ceragem'e her gün koşarak gidiyorum. Ayrıca kızkardeşimin sol kalça kemiğindeki aşırı kireçlenme artık 10 adım bile atamamasına neden oluyordu fakat 2 haftadır Ceragem'e gidiyor ve yürümeye başladı. Belki bir kilometre yürüyoruz ve ağrısı yok. İnanmıyor kendine! Rüyada mıyım acaba diyor arada bir. Buradan başta Salman Bey olmak üzere candan,sevgi dolu,güleryüzlü ekibi Handan Hanım, Hatice Hanım ve Derya Hanım'a yürekten teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sağolun varolun, iyi ki varsınız hep varolun.
Leyla Sarı, emekli , 48, İSTANBUL

Ceragem'e 6 aydır devam ediyorum. İlk olarak babam faydalandı, 6 ay o devam ettikten sonra vede iyileşmelerini yaşadıktan sonra bende gelmeye karar verdim. Çocukluğumdan beri bademcik şikayetlerim vardı, hemen enfekte kapar, gece 39 derece ateşle acillerde kalırdım. Bu bademcik enfeksiyonlarından böbrek fonksiyonlarım bozuldu, biyopsiyle %30 kayıp cıktı. Ceragem'e yattıktan 5 ay sonra vücudum direnç kazandı ve bademcik şikayetlerimi çok hafif atlattım. Ve penisilin ignelerinden kurtuldum. Böbreklerimde düzenli çalışmaya başladı. Songül hanıma, Burçak beye Şerife hanıma, Şadiye hanıma, ay bide güzel çıtırımız Ayşegül'e binlerce kez teşekkürler...
Velda GÜNEY, 30, İZMİR

5 gündür Ceragem'e gidiyorum, bunca zamandır gitmediğime pişmanım. Faydasını görmeye şimdiden başladım. Teşekkürler Ceragem.
Kamile Hanım, emekli memur , 55,

Ben Ceragem.le 11.01.2011 de tanıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım ve 21 gündür gidiyorum. Çok memnunum, herkese tavsiye ederim. Her çeşit hastalıklara iyi geliyor. Ben kendimi çok dinç hissediyorum. Hamlık ağrılarım olmasına rağmen gitmeye devam ediyorum. İnanıyorum iyileşeceğime...Ceragem'den fayda görmek isteyenler zamana sürekli güvenerek gelirlerse, iyileşirler. İstanbul Gaziosmanpaşa şubesinden Ertan Bey, Kadir Bey, Tüter Hanım, Zuhal Hanım ve diğer çalışanlarına çok çok teşekür ederiz. Herkesle ayrı ayrı ilgilendikleri için... Allah inşallah evimize de almayı nasip eder. Sonsuz teşekkürler..
GülşenÖztürk, ev hanımı , 56, İSTANBUL

Merhaba arkadaşlar, bildiklerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Ben epilepsi hastasıyım, 16 seneden beri ilaç kullanıyorum ve kulandığım ilaçlar böbreklerime zarar verdi, ayrıca ülser hastasıyım. Ceregeme gitmeden önce inanmıyordum, beni iyi etmez demiştim, fakat,  doktorların iyi edemediği nöbetleri Ceragem arasını baya bir uzatmakta. Bumu iyi edecek diye kendi kendime söyleniyordum ve dün doktora gittim. Böbreklerimdeki iltihapın geçtigini söyledi, şaşırdı. Dün kontürolüm vardı, epilepsi için doktorum ilaçlarımı azalttı ve bir kardeşimiz daha var o da epilepsi hastası sürekli nöbet geçirmekten elleri ayakları tutmamaktaydı, şu anda ikimiz de Allaha şükürler olsun iyi olduk, benim nöbetlerim her gün oluyordu, kardeşimizinde sürekli nöbetleri oluyordu. İkimizinde doktoru aynı kişi ve iyi olmamıza şaşırdı, bende Ceragem yatağına gittigimi söyledim, kardeşimiz 30 sene sonra yürüyebiliyor, 16 sene sonra benim nöbetlerim Ceragem sayesinde kontrol altına alındı. Tansiyonu ve şeker hastalığı olanlar, kolesterol, kireçleme, felç, epilepsi, guatr, kadın hastalığı, prostat hastalığı olanlar Ceragem sayesinde % 100 bilgi alabilirler, tanık oldum.
Figen ŞENEL, Ev hanımı , 27, İSTANBUL

Öncelikle Şişli şubenizi açıp bize bu imkanı sağladığınız için size çok teşekkür ederim. 25 gün kadar oldu, ben düzenli olarak şubenize gidiyorum ve çok mutluyum. Bel ağrılarım vardı, çok şiddetliydi. Şimdi bayağı düzelmeye başladım. Ceragem ailesine sunduğu imkanlardan dolayı cok teşekkür ederim. Ayrıca orada görevli olarak bulunan Özkan Bey'e ve Selma Hanım'a sevgi ve saygılarımı iletmek istiyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.
Nursen AY, ev hanımı , 38, İSTANBUL

Belimde bir fıtık, kireçlenme, hipertansiyon, yüksek kolesterol, bağırsaklarımda tembellik vardı. Şikayetlerimden kurtuldum,rahatladım.
Hasan PERGEL,

Şifa dağıtan yataklarınızla 2005 yılı temmuz ayında tatilim sırasında tanıştım  23 gün kullandım ızdırap çektiren bel ve boyun ağrılarımdan eser kalmadı. Allah bu yatakları getirenden ve vesile olanlarda razı olsun Ceragem çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim, teşekkürler güzel insanlar.
Abdullah SAHINER, inşaat mühendisi , 30,

CERAGEM ŞİRİNYER'e 6 aydır geliyorum. Sağlığımı düşündüğüm için mesleğime bir süre ara vermek zorunda kaldım, çünkü sağlık paradan daha önemli, sağlıklı bir kişi herzaman verimli bir şekilde çalışabilir. İş herzaman bulunur ama sağlık en büyük zenginlik bence. Ben de herkes gibi olumlu sonuçlar aldım. Örneğin; midemdeki yanmalar geçti, göğsümde hergün ağrı oluyordu şimdi ağrıdan eser yok, bağışıklık sistemim güçlendi, kendimi daha rahat ve dinamik hissediyorum. Bu mucizevi ürünün inanılmaz marifetlerine herkes şahit oluyor. Bence her eve lazım,  Şube Müdürümüz BAHRİ BEY ve ekibinin destek ve ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. SAĞLIK VE MUTLULUK HERŞEYDİR O DA CERAGEM'DE VAR.
Aslınur Hn., MUHASEBE SORUMLUSU , 23, İZMİR

16 senelik L1 den belfıtığı hastasıyım.1 ay Ceragem yataklarında yattım ve bel fıtığım düzeldi, kabızlık ve mide şikayetlerim gitti.Ceragem sayesinde hayatımın ritmini yeniden kazandım.
Daver ÇÖĞÜRTÜK, makina mühendisi , 36,

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©