» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Böyle bir hizmet gerçekten çok güzel, bir çok hastalıklardan fayda gördüm Ferhat Bey'e Selma Hanım'a Ebru Hanım'a Kübra Hanım'a çok teşekkürler Ceragem. Ceragem seni birgün evimde göreceğim.
Fatma Teke, EV HANIMI , 25, KIRIKKALE

Ben Kars Ceragem şubesine 50 gündür gitmekteyim, birçok faydasını gördüm. Ağrılarım bitti, yaşam kalitem yükseldi . Tüm çalışanlarına ve benimle ilgilenen Hatice Hocama teşekkür ederim. Ceragem'i çok seviyorum. Ceragem'e yat dertleri at! Artık buna daha çok inanıyorum.
Felek Naz Çetinkaya, ev haımı , 50, KARS

İyi çalışmalar,1 aydır Ceragem'e gidiyorum, sürekli baş ağrısı çekiyordum fakat artık ilaç içmiyorum, çok faydasını gördüm. Buca Ceragem'e çok teşekkür ederim.
Cevriye UZLUCAN, emekli ev hanımı , 61, İZMİR

Ceragem ile yaklaşık 1,5 ay önce tanıştım. İnanılmaz faydasını gördüm, tansiyon, varis, kolestrol ve halsizlik rahatsızlıklarım vardı. Günde 8 tane ilaç alıyordum, şimdi ise hiçbirini kullanmıyorum. Yatağı satın aldım, ailece kullanıyoruz. Kendimizi çok iyi hissediyoruz, çok faydasını gördüm. Keçiören Aslı Hn. ve Ahmet Be'ye teşekkür ederim.
Hacer ULUBAY, EV HANIMI , 49, ANKARA

Ceragem ile tanışmadan önce boyun fıtığından dolayı kolumda, sırtımda ve boynumda ağrılarım vardı.Ceragem ile tanışalı kısa bir zaman olmasına rağmen bu ağrılarımın yavaş yavaş iyileştiğini hissediyorum. Namazda selam verirken boynumu zor çeviriyordum ama şimdi hiç zorlanmıyorum,Ceragemle tanıştığım günden bu yana bize ilgi ve alakasını esirgemeyen Cömert Bey'e ve Ceragem Melekleri'ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Ceragem'i herkese öneriyorum...
EMİNE KEMAN, EV HANIMI , 52, ESKİŞEHİR

Ben 1 aydır Fındıkzade şubesine gidiyorum. Dizimde menisküs yırtığı vardı, çok zor yürüyebiliyordum, şimdi ise çok rahat yürüyebiliyorum. Başta Özkan Bey olmak üzere çalışanların hepsine çok teşekkür ediyorum.
Macide KAROL, ev hanımı , 57, İSTANBUL

Ben Ceragem'le tanışalı 6 ay oldu. Sırt, kalp ve ayak ağrılarım, kadın hastalıkları, idrara sık çıkma ve  idrar kaçırma, deprasyon, hipertansiyon gibi sorunlarım vardı. Kullandığım ilaçların faydasından çok zararını gördüm, çok şükür Ceragem'le tanışalı hepsini bıraktım ve çok faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim. Bize bu imkanı sunanlara, özellikle İzmir Çamdibi Şubesi başkanı İsmail Bey'e ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Allah razı olsun onlardan. Tüm Ceragem ailesine saygı ve sevgilerimi gönderiyorum.
Zekiye BALCI, ev hanımı , 42, İZMİR

29 mart günü Çamdibi Ceragem'de karın masajı sırasında sancılandım, daha sonra iki adet 21 mm. boyutunda iki adet taş düşürdüm. Ayrıca sara nöbetlerim çok hafifledi, yakın gözlüğümü bıraktım, tansiyonum düzene girdi.İsmail Bey ve Fatoş Hanım'a sonsuz teşekkürler.
Gülminaz YORULMAZ, ev hanımı ,

Ceragem Isparta Şubesine 44 gündür devam ediyoruz. Eşim ve bende, boyun ve bel fıtığımız mevcut iken şu anda bile çok faydasını gördük. Devamlı kullanmakta olduğum uzak gözlüklerimi bile bırakmış durumdayım. Sağ olsun Tevfik bey'e Ayşe hanım'a Mehmet bey'e ve tüm çalışanlara.Herkese canı gönülden teşekkürler.
Zeki AK, emekli asker , 53, ISPARTA

Bel fıtığı rahatsızlığım var ve henüz 10 seans kulmanmama rağmen ciddi anlamda düzelme var, bu gidişle bel fıtığı sorunum kalmayacak. Bozyaka Ceragem'e ve çalışanlarına teşekkürler. Not:İçimden geldiği için yazdım, kimseyi tanımam ve reklam olsun diye yazmadım.
Turgut YILDIZ, elektrik teknisyeni , 37, İZMİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©