» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
2 ay öncesine kadar bende ve eşimde ciddi şekilde sırt ağrısı şikayeti vardı. Ceragem' i evimize satın alıp düzenli olarak kullanmaya başladıktan sonra ikimiz de rahatsızlıklarımızın büyük ölçüde azaldığını gördük.Ayrıca ikimizde de mevcut olan şeker hastalığınının da oldukça düştüğünü yaptırdığımız testler sonucunda gördük.
Kamil Tayfun GİRAY, sigortacı , 46,

Merhaba Ceragem dostları, eşimle beraber yaklaşık üç haftadır Ceragem Bayrampaşa şubesine aralıksız devam ediyoruz. Bazı ufak tefek sorunlarımızda düzelmeler olmaya başladı. Misal uykularımız düzene girdi, vücudumuzdan toksinlerin idrar yolu ile atıldığını gözlemliyoruz. Mesela benim diş etlerim çok kanardı Ceragem'e devam edeli, artık kanama olmuyor. Bunlar teferruatlar, esas olan buraya geleli moralimiz düzeldi. İşte bütün bunlar için Ceragem Bayrampaşa şube başkanı Mehmet Bey'e, tüm çalışma arkadaşlarına ve şubesine devam ederek sahip çıkan herkese teşekkür ederiz.
Hüseyin BALTACI, emekli , 49, İSTANBUL

Merhabalar, ben 46 yaşında ev hanımıyım. 4 aydır gidiyorum. Tansıyon, nefes darlığı ve kilo problemim vardı. Bu hastalıklarımda çok fazla rahatlama hissettim. Ferhat Bey ve meleklerinden Allah razı olsun. Eskiden nefes almakta zorlanırken şimdi rahatca ev işimi yapabiliyorum. Her gün gidiyorum ve çok memnunum, herkese tavsıye ederim. Ferhat Bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.
Kezban Gürbüz, ev hanımı , 46, KIRIKKALE

Merhabalar, boynumda, belimde ve bacaklarımda şiddetli ağrılarım vardı. 20 gündür Ceragem yataklarını kullanıyorum, bel ve boyun ağrılarım tamamen geçti, bacaklaklarımdaki ağrılarım hafifledi. İnanıyorum ki kısa süre sonra bu bacaklarımdaki ağrılarımdan da kurtulacağım. Ceragem'i Büyükçekmece'ye getiren ve güleryüzlü hizmetlerinden dolayı Salman Bey, Selma Hanım, Hüsniye Hanım ve Sıdıka Hanım'a sonsuz teşekkürler.
Mustafa BULUT, özel sektör , 35, İSTANBUL

Benim eşimin kol uyuşması vardı, Ceragem Kayseri Beşyol şubesine gitti, 1 hafta içerisinde kol uyuşması bir nebze olsun azaldı, tedavisine devam ettiği sürece geçeceğine inanıyoruz. 7 yıldır fizik tedavi ve beyin cerrahi uzmanlarına gitti, kısa bir süre önce doktorların verdiği hapların hepsinide bıraktı. Bu hizmetlerinden dolayı öncelikle Kayseri Beşyol şubesindeki emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler, özellikle Mesut Bey'e güler yüzlü davranışlarından sonsuz şükranlarımızı bildiriyoruz. Not: Böyle bir hizmet verdiğinizden dolayı Allah razı olsun.
Abdurrahman AYTEMUR, bilgisayar operatörü , 38, KAYSERİ

Ben 1 aydır Bayrampaşa'da Ceragem'e arkadaşın vasıtasıyla başladım. 2003 yılından beri bel fıtığı hastasıyım, şimdilik ağrılarımın yüzde otuzu iyileşti, gitmeye devam edicem. Bizlere bu imkanı sunan Mehmet Keleş ve tüm personeline teşekkür ederim...
Ümit ARSLAN, SERBEST. , 45, İSTANBUL

Sevgili patronuma Ceragem Yalova'da başarılarının devamını dilerim.Ben Ceragem'le tanışalı 4 sene oldu.Ceragem bence insanın gerçekten mucizesi.Saygıdeğer Yalova halkı, Ceragem ile boynunuza,sırtınıza, belinize,karın bölgenize,karın bölgesinde bulunan kaslara,termal masaj uygulayarak kilo problemlerinize,diz ve ayak tabanında bulunan tüm rahatsızlılklarınıza yakı sistemini uygulayarak tüm ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.Başımıza gelen herşeyi kontrol altına alamayabiliriz.Ama içimizde olanları kontrol altına alabiliriz. Ceragem' de stresinizi azaltmaya var mısınız?İnsan hergün ölür.  Sabah tekrar doğmak, daha büyük daha iyi daha inançlı umut dolu olarak gözlerini yeni bir güne açmanıza yardımcı olur.Yoksa sabaha kadar uykusuzluğun esirimi oldunuz ? İşte size uykusuzluğunuzu yeneceğiniz tertemiz sıcacık bir şube !! Kimse dinlemiyormuş gibi şarkı söyleyebilir, kimse seyretmiyormuş gibi dans edebilir, hiç incinmeyecekmiş gibi sevebilir.Çünkü Ceragem sizi dinleyenlerin, konuşmak isteyenlerin sevildiğini hissedenlerin hissettikleri gibi anlatanların yeri. Her şeyi paylaşabileceğiniz bir ortama hazır mısınız? Ben hayatı Ceragemle daha çok sevdim. İnsana verilen değeri yaşayarak gördüm.Bırakalım artık yorgunluğu Ceragemle daha dinç ve dinamik başlayalım.Yıllar yaşımızı götürsün ama sağlığımızı götürmesin.Eğer kendim için ne yapabilirim diyorsanız; bizler ekip olarak sizleri Ceragem Yalova'da görmek istiyoruz. Yalova halkına sevgiler...
Aysun ERDAL, öğrenci , 27, ESKİŞEHİR

Annem 78 yaşında bir ev hanımı.Son yıllarda kamburluğu belirgin şekilde arttı.Ceragme' i 2 ay düzenli kullandıktan sonra annemin kamburu belirgin şekilde düzeldi. Elbette ki Ceragem' i kullnamaya devam ediyor
Önder YALÇIN, işçi , 43,

Ceragem'e bir aydır gidiyorum.Birçok rahatsızlığım var;dizlerimde yumuşak dokularda yırtılma, bileklerimde sinir sıkışması, kalp kapakcığında aralık, uyku bozukluğu.Bir aylık sürede tüm ağrılarımda azalma oldu.İnanıyorum zamanla çok daha iyi olacağım.Teşekkürler Ceragem.
Emine AKÇAY, ev hanımı , 45,

Ben Ceregeme 15 gün oldu gidiyorum. Şiddetli sırt ve bel ağrım vardı, artık sabahları ağrısız kalkıyorum. Ceragem Bornova şubesine, Songül hanım, Burçak bey ve meleklerine gönülden teşekkürler...
Sibel GÖRSEV, ev hanımı , 44, İZMİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©