» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Merhaba ben Kayseri`de yaşıyorum ama CERAGEM ile ilk Tokat`ta tanıştım. Benim bir rahatsızlığım yok ama oradaki insanların içtenliği ve sevgileri beni çok mutlu etti. Tokattaki Meliha Abla, Fatma Abla ve Emre Abi'yi çok seviyorum. Anneannem Dönüş Kılıçaslan ve teyzem Rukiye Yılmaz beni tekrar Tokat'a götürürlerse onları bir kez daha görmeyi çok istiyorum.
Ezgi CemreTaşcıer, öğrenci , 10,

Sevgili Merter Bey, Ceragem şubemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Yalova Halkının Ceragem'le tanışıp, bu mucize sağlık ürününü tanımaları bir şans olacaktır, diye düşünüyorum. Ceragem masaj yatağıyla, kesinlikle omurga ve sinir sistemiyle ilgili rahatsızlıklarda fayda görebileceğini, yaşadıklarımdan söyleyebilirim. Sevgili Yalovalılar Merter Bey'in o güzel sunumuyla, bilgilendirmesiyle, sağlığınız için güzellikler paylaşmak istiyorsanız, lütfen biran önce Ceragem şubenizi ziyaret ediniz. Emin olun ki çok şey kazanacaksınız. Sağlık, huzur ve bütün güzellikleri paylaşmak ümidiyle, Merter Bey Hak yardımcın olsun.
Serpil Yılmaz, Emekli , 45, ESKİŞEHİR

50 gündür Ceragem'e devam ediyorum.Benim sağlık problemim yüzümün sol tarafında şiddetli ağrı,sırtımda ve belimde ağrılardı.Ceragem'in sayesinde bu şikayetlerimden kurtuldum.
Tülay KAHRAMANOĞLU, ev hanımı , 43,

33 gündür kullanıyorum daha önce çok şikayetçi oldugum sinüzit rahatsızlığımdan eser kalmadı. Artı vücudumdaki iltahaplanmalarda bitti. Gözlerim eskiye nazaran daha iyi görüyor,ağrılar, kireçlenmeler  hepsi büyük ölçüde azaldı ve en önemlisi de kafamdaki stresin yol açtığı kaşıntılar büyük ölçüde azaldı.Herkesin kullanmasını tavsiye ederim.
Fazilet ATMACA, ev hanımı , 50,

Bel fıtığı, kabızlık, uyku problemi, tansiyon  ve boyun ağrım vardı. Belimde bulunan 3 fıtık var, kaplıcaya gittim ama fayda görmedim. 62 seans Ceragem’e devam ettim tüm şikayetlerimden kurtuldum. Şimdi çok daha sağlıklıyım.
İbrahim METİN, 80,

Avcılar şubesine 3 yıldır devam ediyorum. Yüz felci başlangıcından dolayı şiddetli ağrılar çekiyordum. Ama artık geçti, Ceragem sayesinde. Adnan Bey ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz.
Tülay KAHRAMANOĞLU, ev kadını , 46, İSTANBUL

Boynumda sonradan oluşan  fıtık şikayetim vardı, doktorum bana bu ağrıların hiç geçmeyeceğini söylemişti, sadece belli süreçte fizik tedavisi ile geçermiş o da bi ihtimaldi. Sonra Ceregam yatağına başladım ve halada gidiyorum, şükürler olsun hiç ağrım kalmadı, çok memnun kaldım, ben kendim iyi oldum, şimdide eşim ve çocuklarım için  yatağı aldım, evde onlara da iyi geleceğini düşünüyorum. Bayrampaşa şubesindeki Mehmet Keleş Bey'e bizlere yaptıkları hizmetten dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Zübeyde YURT, ev hanımı , 50, İSTANBUL

Bornova Ceragem'e yaklaşık 10 aydır gidiyorum, 2,5 yıllık belimin ağrısı geçti, 7 yıldan beri hatalı vurulan enjeksiyon yüzünden kalça ağrısı çekiyordum geçti, omurgamda eğrilik vardı, küçüklüğümden beri tansiyon düşüklüğü vardı ondan kurtuldum. Birde baktımki saçlarımda siyahlaşmaya başladı, dökülen saçlarım çıkıyor. Bende Ceragem'i alıncaya kadar devam etmeye karar verdim. Benim söyleyeceğim, Ceragem'e başlayanlar, ağrılarım arttı diye bırakmasınlar, ben Bornova şubesinde Songül Hanım'a ve Burçak Bey'e vede çalışan Şadiye Hanım'a, Şerife Hanım'a Ayşegül kızımıza çok teşekkür ediyorum. Ceragem ailesine selamlar...
Selahattin GÜNEY, Emekli , 54, İZMİR

Ağrısız hiç kimse yoktur herhalde bu dünyada. Mutlaka ya başımız ağrır yada bacaklarımız. Ben Ceragem'e 2.5 aydır geliyorum. Şu an kendim için yaptığım en doğru işi yapıyorum ve bundan gurur duyuyorum. Gelmeye başladığımdan beri daha dik yürüdüğümü, dondurma yedikten sonra boğazlarımın ağırmadığını fark ettim. Dondurma benim için hayatımda olmazsa olmazımdır. Fakat yedikten sonra mutlaka ilaç yani antibiyotik kullanmam gerekiyordu. Yoksa mutlaka rahatsızlanıyordum. Ama artık korkmadan ve ilaç kullanmadan rahatlıkla dondurma yiyebiliyorum. Bu benim için çok önemli. Hatta artık midemde gastrit olduğunu bile neredeyse unuttum. Ceragem'e gelin sizde zaman içinde kendinizde ne gibi değişiklikler olacağını kendi gözlerinizle görün. Sevgili Ceragem'in güzel insanları Ceragem'e geldiğimizde sadece ağrılarımızın değil sıkıntılarımızdan da kurtulduğumuzu biliyor musunuz? Çünkü Ceragem vücudumuzu sağlığına kavuşturuken çok sevgili saygıdeğer Ceragem çalışanları da bize çok yardımcı oluyor. Cömert Bey, Hocalarımız Selçuk Hoca, Ferhan Hoca ve Yasemin Hoca'mızın bizlere gösterdikleri değer sayesinde de değerli olduğumuzu, kendimize değer vermemiz gerektiğini anladığımızı düşünüyorum. Hepsine canıyürekten ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Teşekkürler Cömert Bey, teşekkürler Selçuk Hoca, teşekkürler Ferhan Hoca, teşekkürler Yasemin Hoca, teşekkürler tüm Ceragem!


Emine Aydoğan, ev hanımı , 40, ESKİŞEHİR

Sırtımda ve belimde çok ağrı vardı, Ceragem'e gelip yattıktan sonra agrılarımda büyük ölçüde azalma oldu. Ceragem'i Sakarya'ya getirdikleri için çok teşekkür ederim...
Nurdan AYVACI, Ev hanımı , 42, SAKARYA

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2017 Tüm Haklari Saklidir ©