» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ceragem yataklarına 13 aydır gidiyorum, 4 ay evvel evime yatak aldım. 2000 senesinde anjio ve balon oldum, 2007'de baypas ameliyatı oldum, 3 damarımı değiştirdiler, kalp büyümesi vardı, kalp kapakçığımın kireçlendiğini söylediler, nefes darlığı, aşırı yorgunluk vardı. Ceragem'e başladığımdan itibaren bende bu rahatsızlıklar tamamen iyileşti. Ceragem masaj yataklarına sonsuz teşekürler ederim, Ceragem'deki şube başkanına ve Çamdibi hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunarım, beni ikinci hayata kavuşturdular.
Şemsettin GÜMÜŞLÜ, emekli , 60, İZMİR

Ceragem e teşekkür ediyorum. 8 gün boyunca düzenli olarak seanslara devam ettim ve sonuç olarak böbreklerimde taş vardı onlardan kurtuldum. Boyun fığım vardı ağrılarım hafifledi. Teşekkürler.. saygılar..
Ergül KARADOĞAN, emekli , 53,

Ben yaklaşık 3 haftadır eşimin sayesinde Cerageme gidiyorum ve akrabam İnci hanımada tavsiye ettim, inanılmaz memnunum. Bu arada orada çalışanlara çok teşekkür ederim ve eşim Celal Bey'e de şükranlarımı sunarım...
Fazilet ÇİMEN, ev hanımı , 69, ADANA

Belimde ve bacağımda ağrılar, kulaklarımda uğultu, şiddetli baş ağrısı, adet düzensizliği, düşük tansiyon ve uykusuzluk sorunlarım vardı. Ceragem’i kullanmaya başlayalı 26 seans oldu ve benim rahatsızlıklarım geçmeye başladı. Artık rahat rahat uyuyor, sabahları dinç kalkıyorum. Tansiyonum da artık çok daha normal. Teşekkürler Ceragem.
Ayşe ŞEN,

Ceragem sayesinde sağlığıma kavuştum. Yakın gözlük kulanıyordum artık gözlüksüz gazete okuyorum,her iki göğsümde de kistler bulunmaktaydı.Sağ göğsümde 4mm, sol göğsümde 5mm çapındaydı.En son ultasonumda sol göğsümde olan görünmedi,kaybolmuş çok mutluyum.Diz ağrılarım çoktu onlar da geçti.Kendimi çok zinde hisediyorum. Ceragem ailesine sonsuz teşekkürler.
İkbal İMALHAN, ev hanımı , 51,

Ben Güner Körükcü.Ceragem'e 3 aydır aralıksız devam ediyorum.Faydalarını anlatmakla bitiremem.Selülit problemim ve varis ağrılarım azaldı,kilo vermeye başladım.Diz ağrılarım ve sırt ağrılarım kesildi,dik oturmaya başladım.Kendimi daha sağlıklı ve zinde hissediyorum.Ceragem'e çok teşekkürler..
Güner Körükcü, Ev Hanımı , 61, ESKİŞEHİR

Ben İzmir/Karşıyaka şubesine 3aydır gitmekteyim.Bel ağrısı, ayak ağrısı, kolestrol, uyku bozukluğu, baş ağrısı gibi şikayetlerim vardı. Ceragem sayesinde şikayetlerimden kurtuldum. Şube başkanımız Niyazi Bey'e ve hocamlarımız Serap Hanım,Neşe Hanım,Aynur Hanım,Özlem Hanım,Neslihan Hanım,Yigit Bey'e vermiş oldukları hizmet için teşekkür ediyorum. Hasta ve sağlıklı herkeze Ceragem'i tavsiye ediyorum. Herkeze sağlıklı günler.
Mihriban Çördük, Ev Hanımı , 50, İZMİR

Omuzlarımda kireçlenme, boyun kısmında kireçlenmeden dolayı başımın sağ tarafında uyuşma, sağ elimde ve parmaklarımda uyuşma, sol omuzumda yağ bezesi,bel fıtığı göbek fıtığı, sol dizimde iç menüsküs, kilo problemi, hemoroid gibi sıkıntılar yaşıyordum.Ceragem subesine giderek oradaki seanslara 17 Temmuz'dan itibaren katılmaya aralıksız devam ediyorum.Çok sükür Ceragem sayesinde bütün sıkıntılarımda rahatlama ve iyilesme hissediyorum.Herkese Ceragem ailesine katılmayı tavsiye ediyorum...!


Osman ÖNAL, teknisyen , 46,

Yaklaşık 5 seneden bu yana Ankilozan Spondilit(omurilik romatizması) nedeniyle başta bel ve sırt ağrıları çekiyor; ara ara da oturup kalkarken tutuluyordum. Ayrıca omuriliğin sırt bölgesinde eğrilik oluşmaya başlamıştı. Konuyla ilgili doktorlar tedavi yöntemi konusunda kesin bir çözümün olmadığını belirtiler. Yaklaşık 15 senastır Ceragem yataklarını denedim. Şu anda bel ve sırt ağrılarım geçti. Özellikle oturup kalkarken oluşan tutukluk oluşmamaya başladı. Akşam yatarken oluşan hareket kısıtlılığı yavaş yavaş azalmaya başladı. Sırt bölgesindeki eğriliğin düzelmesinde belirgin ilerlemeler hissediyor ve gözlüyorum. Ara vermeksizin devam etmeyi düşünüyorum. Tüm Ankilozan Spondilit(omurilik romatizması) hastalarının bilgilerine... Teşekkürler CERAGEM


Okan SAYDAM, kamu , 37,

Çorum Ceragem yataklarına 8 aydır gitmekteyiz. Hatalıklarımızın iyileştiğinin kanısına vardım, kemik erimesine, vücut iltihaplarına ve bir çok hastalıklara iyi geldiğinin farkına vardım. Annem 75 yaşında, kutularca hap kullanırken, artık bir tane dahi kullanmıyor. Bizi oraya bağlayan tek şey yataklar degil,  Gülhan, Bahattin, Ayşe hocalarımızda oraya bağlayan bir nedendir. Bütün ailemi Ceragem'le tanıştırmaya çalışıyorum, çünkü onlarında sağlıklarına kavuşmalarını istiyorum. Ceragem kağıtlara dökülmeyecek kadar çok şey taşıyor, tüm dünyanın Ceragem'le tanışmasını, kullanmasını diliyorum, saygılar...
Ahmet DAVULCU, Kahveci , 42, ÇORUM

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©