» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Merhabalar. Ben Demir Çelik Fabrikasında çalışıyorum. Bilirsiniz ağır sanayi. Ben 2 sene önce bel fıtığı oldum. L 4-L 5 kemiklerinin arasındaki jolemsi sıvı akmış, doktorlar kesinlikle ameliyat dediler. Ayagimi sürülerek gidiyordum. Kardesim var Kayseri'de öğretmen onda boyun fıtığı vardı evine yatak almıştı ben o ara hep ameliyat diyordum acıdan dolayı aklima kardeşim geldi ve yatağı aldım. Dursun Bey geldi kurmaya çok temiz çok güzel insan teşekkür ediyorum. Bakin ben 2 seneden beri özellikle yorum yazmadım nasil olacağımı takip ettim. Ben eski sağlığıma kavuştum çalısmaya devam şiddetle tavsiye ediyorum, ameliyat olmayın. Böyle mucizevi bir yatak olmaz. Kardeşimin boyun fıtığı geçti. Mr çektirmiş, doktor kim dedi sana fıtık var diyormuş. oda çok kötü durumdaydı, iyileşti.
Engin Mandacı, İsçi , 35,

Şeker,tansiyon, bel ağrısıgibi rahatsızlıklarım Ceragem' i kullanmaya başladıktan sonra birer birer geçmeye başladılar. Hepinize çok teşekkür ederim.
Elif BÜKER, ev hanımı , 47,

Ceragem'e 15 gündür gidiyorum, depresyon hapları kullanıyordum ve bıraktım, kendimi daha iyi hissediyorum. Sağlığıma özen gösteriyorum, kendime değer veriyorum. Hocalarımız başta Özkan bey, Memet bey, Şebnem ve Serpil hanıma, yani bütün hocalarıma çok teşekkür ederim. Allah gülen yüzlerini soldurmasın ve her şey gönüllerince olsun...
Dilek CAN, ev hanımı , 33, İSTANBUL

Ceragem masaj yatagını kullandığımdan bu yana cok rahat ve cok huzurlu oldum. Bunun yanı sıra kollarımda ağrılar olurdu doktora gitmeme rağmen geçmemişti ama şimdi hic bir agrı kalmadı.Ceragem'e borcluyum.
Umut AY, bilgisaar teknikeri , 19,

Ben 25 gündür Ceragem'e gidiyorum ve kendimi gözlemledikçe Ceragem'in benim vücudumda yaptığı faydaları, yararları görüyorum ve dahada devam edicem. Bir rahatsızlığım var, onun geçmesini bekliyorum, ondan iyi sonuç aldığım taktirde bu Ceragem'i çıkaranlara ve Turkiye'ye getirenlere çok çok dua edicem. Saygılarımla...
Şengül GENÇ, ev hanımı , İSTANBUL

Cömert Bey'e ve oğlu Merter Bey'e, Eskişehir halkına Ceragemi sevdirdiği, tanıttığı için emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ceragemi komşularım sayesinde tanıdım, devam edeli 9 ay oldu. Boyun ağrım, diz ağrılarım, mide kramplarım, böbreğımin üzerinde bulunan kisti Ceragam farkıyla rahatsızlıklarımın hepsinden kurtuldum. Şube başkanına ve çalısanlarına çook teşekkür ediyorum.
Aysima ERDAL, Ev Hanımı , 65, ESKİŞEHİR

Ceragem'e bacak ağrılarım ve kilo problemim için başladım. Şu an bacaklarıma çok iyi geldi. Kilom için de zamanla etkili olur inşallah.Ben Ankara şubesine gidiyorum. Şunu belirteyim ki oradaki ortam ve sıcaklık yataklar kadar güzel. Oradaki hocalarımız, isim vermek istemiyorum, hepsi çok iyi. Hepsi süper ilgili insanlar. Teyzeler,amcalar ve her yaş grubundaki çocuklarla okadar yakınlar ki sanki ailedenmiş gibi çok hoşuma gidiyor. Bence bizim insanımız sıcaklığı ve ilgiyi çok seviyor. Bu yüzden yataklardan daha iyi şifa buluyoruz. Hocalarımızın hakkını ödeyemeyiz. Burada yazdıklarım hissettiklerimin sadece onda biri. Uzun lafı kısası çok teşekkür ediyorum. Ceragem'e giden tüm arkadaşlarımın adına ve kendi adıma. İyiki varsınız. Bitti sanmayın hergün yorum yazacağım. Sağlıklı günler ve mutlu yaşamlar!
Güleser Demir, ev kadını , 42, ANKARA

Ben Bursa'dan Ceragem'in misafiriyim. 14 yıldır bel fıtığından ağrı çeken biriyim, geçen sene 4 ay gittim ve bel ağrımın geçtiğini farkettim, sonra ev işlerine yetişemediğim için bırakmak zorunda kaldım. 1 sene sonra bir ağrı beni ayakta duramaz hale getirdi, bunun üzerine doktora gittim ve oda bana iğne yazdı, ama ne çare iğneler işe yaramadı. Sonra iyleşeceğimi umut ederek tekrar Ceragem'e gitmeye başladım. 1-2 aydır gidiyorum ve bel fıtığımın ağrısını yok olmaya başladığını anlaşılır bir şekilde hissediyorum ve temelli ağrımın yok olacağına inanıyorum. Asla Ceragem'i bırakmayı kesinlikle düşünmüyor ve herkeze öneriyorum, Ceragem çalışanlarının samimiliği ve güleryüzlülüğü için tüm içtenliğimle Ceragem ailesine teşekkür ediyorum.
Nazmiye AKGÜN, ev hanımı , 44, BURSA

Cerageme bir aydır gidiyorum. İlaçsız bir ramazan ayı geçiriyorum. Baş ağrılarıma çok iyi geldi. Bel ağrıma cok iyi geldi. ELAZIĞ da bu tedavi sistemini getiren ALİ BEY ve çalışanlarına sonsuz şükranlarımı iletiyorum.
kübra kılıçoğlu, grafiker , 18, ELAZIĞ

Ceragem masaj yatağı kullanmaya başladığımdan beri kollarımda ve belimdeki şiddetli ağrılardan kurtuldum. Çevremdeki herkese her fırsatta tavsiye ediyorum, mutlaka denemelerini söylüyorum. Bu mucize yatağın onlarada sağlık getireceğini biliyorum.
Sündüs Tarcan, ev hanımı , 51, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©