» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ürününüzü anneannemde denedim. Öğrenci olmam nedeni ile sırt ağrılarım çok fazlaydı. Ceragem'i kullandığımda hemen faydasını gördüm. Teşekkürler Ceragem.
Emin Cankurtaran, öğrenci , 21, ANKARA

Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Cömert AYAZ bey'e çok teşekkür ediyoruz. Ben ve eşimin bel fıtığı, boyun fıtığı ve benzeri bir çok rahatsızlığımız mevcuttu. Cömert Bey'in bilgililiği, güleryüzlülüğü, sevecenliğinin yanında verilen hizmetten çok memnun olduğumuz gibi basettiğimiz rahatsızlıklarımızdada 1,5 ay olmasına rağmen çok büyük iyileşme ve rahatlama hissettik dahada iyi olacağına eminiz bu nedenle CERACEM ve Şube Başkanımız Sayın Cömert AYAZ bey'e vermiş olduğu bu güzel hizmetten ötürü  çok teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.
Hüseyin AKKILIÇ, emekli , 53, ESKİŞEHİR

Merter Bey'e ve çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. 1.5 aydır masaj yatağına geliyorum. Çok memnunum .Bacak ağrılarım ve bel ağrılarım hafifledi. Kendimi iyi hissediyorum. Uykum düzene girdi. Uzun müddet burada kalmalarını temenni ediyorum.
Hüsade Ay, Emekli , 59, YALOVA

Aralık ayında Ceragem Gaziantep şubesine başladım. Ben ilik kanseri idim, 19 gün sonunda bana yapılan tahlillerde doktorum ilik kanserimin geçtiğini söyledi. Çok zor şartlarda Ceragem'i evime aldım. Yaklaşık 5 aydır günde 4 kez en az masaj alıyorum ve çok sıhhatliyim. Ayrıca guatrım ve tansiyonumda düzeldi. Şimdi yeniden hayata bağlanmanın sevinci içindeyim. Allah Ceragem'i Gaziantep'e getiren Yu Bey'den razı olsun. Süreyya hanım ve diğer melek kızlarımdan da Allah razı olsun.
Ayşe Fatma KELEŞ, EV HANIMI , 64, GAZİANTEP

Ben Ceragem'e Şirinyer şubesinde başladım, yaklaşık 9 ay düzenli bir şekilde devam ettim. Daha önce bel fıtığı ameliyatı geçirmiştim, ilaç kullansam da faydasızdı, sağlığıma Ceragem sayesinde kavuştum. Ayrıca Bahri Bey ve ekibine sıcak davranışlarından ve bizi psikolojik olarak rahatlattıklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Dilerim bir gün bana da Ceragem almak nasip olur.
Dilek DİLEK, ev hanımı , 48, İZMİR

20 yıldır çektiğim bel ağrılarımdan 10. seansta kurtuldum. Teşekkürler Turhal Ceragem'e ve çalışanlarına...
Zafer KAYA, memur , 42, TOKAT

Ceragem hayatımda olumlu bir çok değişikliğe vesile oldu. Artık çok daha sağlıklı ve dincim. Bel, sırt ve bacak ağrılarım neredeyse hiç kalmadı. Uykularım artık daha düzenli, geceleri uyanmıyorum. Teşekkürler Ceragem!    
Güner Körükçü, ev hanımı , 60, ESKİŞEHİR

Ceragem ile tanışmadan önce bana bir makinenin bir ınsanı bu kadar rahatlatacağını söyleseler inanmazdım ama kullanmaya baslayalı 2 hafta olmasına rağmen ne eskisi gibi, vücudumda bir ağırlık hissediyorum, ne de boyun ve sırt ağrısı gibi rahatsızlıkları eskisi kadar yaşıyorum. Ayrıca bize bu makınenın tanıtılmasına yardımcı olan CERAGEM KONYA SUBESI çalışanlarına da tesekkür ediyorum.
Zafer AYTEK, muhasebeci , 27,

Merhaba. Ben 10 yıldır boyun,omuz,sırt,mide,baş ağrısı çekiyordum. Çok ilaçlar kullandım ama faydasını göremedim. Komşularımın tavsiyesiyle merak edip Caregem'le tanıştım çok memmunum.1.5 aydır Ceragem yataklarına gidiyorum ağrılarıma çok iyi geliyor.Benim gibi ağrı çekenlere tavsiye ediyorum. Cömert hocama ve diğer hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Bizimle çok iyi ilgileniyorlar ve bilgilendiriyorlar.
Ayşe Kaya, EV HANIMI , 37, ESKİŞEHİR

Herşeyin başı saglık. Ceragem'i Manisa'ya getirenden Allah milyonlarca razı olsun! Mükemmel bir ürün olduğunu söylediler inanmadım. Gittim yattım gördüm ve aşık oldum. Çünkü öyle bir rahatladım ki nasıl anlatayım? Gidin yatın görün bana hak vereceksiniz. Denemekten ne çıkar? Ama çok şey kazanacaksınız! Herkes mutlaka bu ürünle tanışmalı ben tanıştım mutlu oldum hemde çok. Teşekürler Caregem!            
Mustafa Gül, bakıcı , 10, MANİSA

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2017 Tüm Haklari Saklidir ©