» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ben yaklaşık bir senedir kolumdaki iltihaplanmadan dolayı hastahanelerdeyim. Kullandığım ilaçların hiçbir faydasını göremedim. Ceragem'e 20 gündür geliyorum kolumu rahatlıkla hareket ettirebiliyorum. Geceleri kolumun ağrısı ile uyanmıyorum. Merter hocama Ceragem şubesini açmış olduğu ve güleryüzlü personeli için çok teşekkür ediyorum. Ceragem de buluşmak dileğiyle...
Nedime Şimşek, Ev hanımı , 50, YALOVA

Denizli'li olarak çok memnunum,diz, sırt ve karın ağrılarım vardı. Bir aydır gidiyorum şimdiden hiçbir şikayetim kalmadı.Şekerden kaynaklanan yaralarımda kapandı, çok teşekür ederiz.
Fatma ARSLANTÜRK, ev hanımı , 45, DENİZLİ

Merhaba,ben Ceragem'e Etimesgut'ta başlayalı 31 gün oldu. Eşimle birlikte gidiyorum. Eşimin elinde ve ayaklarında sinir sıkışması vardı. Yolda yürüyemiyordu ve ellerinden ameliyat olacaktı. Ameliyat için gün almıştık. Eşim ellerini açamıyordu. Eşimle Ceragem'e başladık 5 gün sonra eşimin elleri açıldı. Ameliyata gerek kalmadı. Benim boynumda da kireçleme vardı. Ceragem sayesinde oda geçti. Bir aydır seanslarımıza aksatmadan devam ediyoruz ve ömrümüz yetene kadarda devam edeceğiz. Başta Canan Hanım ve Adil Bey olmak üzere, Resul bey ve hocalarımıza da çok teşekkür ediyoruz. Bizlere böyle bir hizmeti getirip özveriyle çalışan herkese çok teşekkürler, Allah sizlerden razı olsun, yolunuz açık olsun.
Ali Koçak, emekli , 76, ANKARA

Merhaba Ceragem ailesi, ben bel fıtığından rahatsızdım, doktorum derhal ameliyat demişti. Ceragem'le 60 gün önce tanıştım, 40 günde bel fıtığım geçti ve doktorum ameliyata gerek yok dedi. Ceragem'e hayatımı borçluyum, özellikle Aynur hanıma çok teşekkür ediyorum, hamlık ağrılarımda benimle çok ilgilendi ve bütün misafirlerle aynı şekilde ilgileniyor. Teşekkürler, Aynur melek, teşekkürler Mesut bey, Dursun bey, Ferhat bey, Perihan hanım, Tuğba hanım, sizleri çok seviyorum...
Nejla KÜÇÜK, evhanımı , 33, KAYSERİ

3 aydır Ceragem'e düzenli olarak devam etmekteyim. Migren krizlerim, mide bulantılarım, boynumdaki düzleşme, böbreklerimdeki ve dizlerimdeki ağrılar geçti. Yıllardır tutamadığım orucumu bu sene bütün ibadetleri ile beraber rahatlıkla yerine getirdim. İşte mucize yatak! Rahatsızlıklarınız başlamadan önce vücudumuzun ve ruhumuzun sağlığı için her yaştaki insanın rahatlıkla kullanmasını tavsiye ederim.Tüm Ceragem ailesi ile beraber ESKİŞEHİR Şubesindeki aileme, Cömert Hoca nezdinde tüm çalışanlarına ve meleklerine saygılarımı sunarım. Teşekkürler Ceragem. Teşekkürler Mucize Taş.
Bilgin Yılmaz, Emekli , 58, ESKİŞEHİR

Ceragem Isparta Şubesine 44 gündür devam ediyoruz. Eşim ve bende, boyun ve bel fıtığımız mevcut iken şu anda bile çok faydasını gördük. Devamlı kullanmakta olduğum uzak gözlüklerimi bile bırakmış durumdayım. Sağ olsun Tevfik bey'e Ayşe hanım'a Mehmet bey'e ve tüm çalışanlara.Herkese canı gönülden teşekkürler.
Zeki AK, emekli asker , 53, ISPARTA

Selam bu mucize yatak bizim mahalleye 6 ay önce açıldı. Nerdeyse haftada bir önünden geçiyordum hatta 2 defa da broşür aldım ama içeri hiç girip bakmadım. 1 ay önce kız kardeşim ve oğlan kardeşim gitmeye başladılar, evlerine uzak olduğu için otobüsle geliyolardı bana da anlattılar. Tabi ben kalp kapağım değiştiği için korktum. ilk baş kızıma ve eşime anlattım, kızım ertesi gün gidip bilgi almış sonra beraber gittik. Güzel, zararı olmayan aksine faydası olan birşey, bacaklarımda varis rahatsızlığı vardı kalmadı, sırtım ağrıyodu o da kalmadı. Normalde her gün kalp haplarımla beraber ağrı kesici de içiyordum onuda içmez oldum. Ben faydasını gördüm sizede tavsiye ederim. Hiçbir zararı yok aksine faydası çok.
Nevriye Pekak, ev hanımı , 51, ESKİŞEHİR

Sınavlara çalışmaktan, test çözmekten belimde müğthiş ağrılar oluşuyordu.Annemlerle birlikte ben de Ceragem'i denemeye gitmeye başladım, çok faydası oldu hepinize teşekkürler.
Hazel DOĞAN, öğrenci , 15,

Yaklaşık 3 aydır Ceragem' i kullanıyorum. İlk 6o gün ağrılarımın devam etmesine rağmen Ceragem çalışanlarının devam etmem konusunda ısrarları sonucunda 85. seansta ağrılarımdan kurtuldum.Şu anda cok rahatım Ceragem'e cok teşekkürler.
Mustafa ORHAN, emekli , 46,

10 yıldır derin uykuya dalamıyordum, ayrıca vücudum da şişlikler ve dinmeyen ağrılar vardı. Türkiyenin çeşitli illerindeki doktorlara gittim, ancak kalıcı hiç çözüm bulamadılar. 50 gündür Ceragem yataklarına gidiyorum, sanki ilk kez uykuya dalıyorum, vücudum dinlenmis şekilde uyanıyorum, ağrılarım azaldı, şişlikler indi. Tepebaşı şubesi çalışanlarına ve Cömert Ayaz beye çok teşekkür ederim. Ceragem'li günler, güzel ömürler...
Kadriye SUSAMAN, ev hanımı , 48, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©