» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Çorum Ceragem yataklarına 8 aydır gitmekteyiz. Hatalıklarımızın iyileştiğinin kanısına vardım, kemik erimesine, vücut iltihaplarına ve bir çok hastalıklara iyi geldiğinin farkına vardım. Annem 75 yaşında, kutularca hap kullanırken, artık bir tane dahi kullanmıyor. Bizi oraya bağlayan tek şey yataklar degil,  Gülhan, Bahattin, Ayşe hocalarımızda oraya bağlayan bir nedendir. Bütün ailemi Ceragem'le tanıştırmaya çalışıyorum, çünkü onlarında sağlıklarına kavuşmalarını istiyorum. Ceragem kağıtlara dökülmeyecek kadar çok şey taşıyor, tüm dünyanın Ceragem'le tanışmasını, kullanmasını diliyorum, saygılar...
Ahmet DAVULCU, Kahveci , 42, ÇORUM

Benim kulak zarımda yırtılma vardı, ameliyat olmam gerekirken Cerageme başladım. 3 hafta sonunda ağrılarım gitti ve ameliyat olmama gerek kalmadı. Ayrıca omuz ve sırt ağrılarıma da çok iyi geldi. Bir süre gittikten sonra bende almayı düşünüyorum. Gaziosmanpaşa Ceragem Tüter Hn, ve Ertan Beye diğer çalışanlara teşekkürler....
Sebahat MUTLU, 50, İSTANBUL

Geçmişte çok sağlıklı, çalışkan, aktif ve fedakar bir kişiydim. Hiç kimseye yardımdan geri kalmazdım. Sonunda yıpranmam kaçınılmazdı elbette. Önce bacaklarım beni taşımaz oldu. Hareketsiz kalınca kilo aldım. Belime yük bindi. Sonunda bel omurlarımda ve dizimde kireçlenme ve dejenerasyon (bozulmalar) başladı. Omurlardaki kireçlenmeler için ameliyat olmam gerekiyordu. Sonrada dizlerime müdahale edeceklerdi. Ben de, Ceragem yataklarının omurga üzerinde sağlayacağı iyileştirmeleri görümcemin anlattıklarından ve getirdiği broşürlerden öğrendim. Eşimle Ceragem yatağına gitmeye karar verdik. Yaklaşık iki aydır devam ediyoruz. Bu merkeze gelmeden önce bacağımdaki aşırı kasılmalar ve ağrılar nedeniyle çok kısa mesafe yürüdükten sonra durma ve bir yere oturmak zorunda kalıyordum. Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmak istemiyordum. Daha önce yürürken düştüğüm için tekrar düşmekten korkuyordum. Bu gün yürüyemediğim mesafeleri ağrısız ve duraksamadan aşabiliyorum.
Nuran Tezel, ev hanımı , 65, ESKİŞEHİR

80 gündür Ceragem'i kullanıyorum.Boyun kireçlenmesi, bel fıtığı elbette yaş ilerleyince daha yazamadığım neler neler.Ceragem' i kullanmaya başladığımdan beri yeniden doğmuş gibiyim. İlk günden bu yana bir tane bile ağrı kesici kullanmadım. Bugün yatağı satın aldım ve evime kurdurdum yanında da kudulcang (yeşim taşlı ısıtıcı) hediye ettiler. Herkese teşekkür ederim.
Osman BÜLBÜL, emekli , 54,

Ben Bayrampaşa Ceragem'e bel fıtığı, boyun fıtığı ve omuzlarda kireçlenme sebebiyle 90 gün boyunca gittim, hamlık dönemlerinden sonra şu an gayet sağlıklıyım. Bunun için Bayrampaşa sorumlu müdürü Mehmet Keleş ve ekibine sonsuz minnettarım, benim ve benim gibilerin kahrını çekmek kolay değil, Allah hepsinden ve Ceragem'den razı olsun.
Ümüt ÖZALP, televizyon tamiri , 43, İSTANBUL

Bir aydır Ceragem'e gidiyorum. Çok memnunum. Bütün Ceregem çalışanlarına başarılar dilerim. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 
Ahmet Öncü, emekli , 60, YALOVA

13 yıldır bel fıtığı hastasıyım. Tavsiye üzerine Ceragem' i kullanmaya başladım. Faydalarını görmeye başladıktan sonra evime aldım. Sonuçlarından çok memnunum.
Döndü İSLAMOĞLU, ev hanımı , 35,

Merhaba, benim dizimde menüsküs ve kanımda iltihap vardı, şu anda çok iyiyim.  Annemde bel fıtığı, oğlumda ise 5 senedir kabızlık vardı ve düzeldiler, şu anda  çok iyiler. Teşekkürler Cömert Bey ve hocalarımız, ayrıca annem yatak aldı, Allah herkese nasip etsin, herkesten razı olsun...
Şükran AYHAN, ev hanımı , 31, ESKİŞEHİR

Eskişehir Şube Başkanımız Sayın Cömert AYAZ bey'e çok teşekkür ediyoruz. Ben ve eşimin bel fıtığı, boyun fıtığı ve benzeri bir çok rahatsızlığımız mevcuttu. Cömert Bey'in bilgililiği, güleryüzlülüğü, sevecenliğinin yanında verilen hizmetten çok memnun olduğumuz gibi basettiğimiz rahatsızlıklarımızdada 1,5 ay olmasına rağmen çok büyük iyileşme ve rahatlama hissettik dahada iyi olacağına eminiz bu nedenle CERACEM ve Şube Başkanımız Sayın Cömert AYAZ bey'e vermiş olduğu bu güzel hizmetten ötürü  çok teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.
Hüseyin AKKILIÇ, emekli , 53, ESKİŞEHİR

Ben özel bir hastanede fizik tedavisi alırken tesadüfen Ceragem'le tanıştım. Bir aydır bel ağrılarımdan bir türlü kurtulamamıştım. Bir gün eşimle birlikte yoldan geçerken Ceragem Şubesine girdik. Bizi güler yüzle karşılayan Ceragem çalışanları bizi seansa aldılar. 12 gün sonra ağrılarımdan kurtuldum. Sağolsun Ceragem ve Ceragem çalışanları! Bugün 18 gün oldu, devam ediyorum ve daha da zindeyim. Teşekkürler Eskişehir Ceragem!
Muhsin İlgor, emeklı , 58, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©