» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ben bir aydır eşimle beraber Ceragem Büyükçekmece şubenize gidiyorum. Doktor eşime bel fıtığı olduğunu ve ameliyat olması gerektiğini söyledi. Fakat şubenize geldiğimiz günden beri bel ağrıları inanılmaz şekilde düzeldi. Ameliyatlık bir durumu kalmadı. Bizi Ceragemle tanıştıran Salman Bey'e, Handan Hanım'a, Sıdıka Hanım'a ve Hüsniye Hanım'a sonsuz teşekkürler.
Fatma BİTİRGİÇ, ev hanımı , 55, İSTANBUL

Ceragem'e 6 aya yakın bir süredir gidiyorum. Diz kapağımda sıvı azalması, bel ve boyun fıtıgı, mide bulantısı, reflü gibi rahatsızlıklarım geçti. Bu degişikliğimi eşim de fark etti. Eşim ve ben Ferhat Bey'e böyle bir yatagı Kırıkkale'ye getirdiği için çok teşekkür edriz. Ceragem meleklerine selamlar!
Meryem Durak, ev hanımı , KIRIKKALE

3 yıldır bel fıtığım var. 26 seans Ceragem' e devam ettikten sonra sağlığıma kavuştum. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Ceragem.
Erhan ŞİVİLOĞLU, serbest , 25,

Merhaba ben Şinasi. Ceragem yatağını eşim ve ben 3 aydır kullanıyoruz, çok faydasını gördük, bilhassa eşime çok faydası oldu. Bunu ilçemiz Turhal'a getirenlerden Allah razı olsun. Tüm Ceragem'e teşekkürler.
Şinasi MÜLDÜR, itfaiye emeklisi , 50, TOKAT

Ceragem yatağını tanıyalı bacaklarımdaki ağrılardan, boyun fıtığımdan, ellerimin uyuşmasından kurtuldum, herkeze tavsiye ediyorum.
Elmas SOYER, ev hanımı , 52, ESKİŞEHİR

Ceragem'den çok memnunum. Şuan izine ayrıldım ama Ceragem'i çok özledim ve oradaki çalışanlara teşekkür eder Canan Hoca'ya ve diğer hocalarada teşekkürler. Bana faydaları kolestrol ve gliserinim çok yüksekti ama Ceragem'e gideli çok düştü. Dizlerimde ağrılar vardı onlarda geçti ve başımda olan bez iri zeytin kadar olan şuan hiç kalmadı. Tekrar teşekkür ederim Ceragem'i getirenden Allah razı olsun. Teşekkürler Canan Hoca ve diğer Ceragem Çalışanları...!
İsmail Afşar, emekli , 56, ANKARA

Ceragem ile tanışmamış olmak büyük kayıp bence. Bayrampaşa Ceragemle Sn. Mehmet bey sayesinde tanıştım, şanslıyım çünkü belimde, boynumda 4 fıtık iyileşti, 36 seans sonucu kadın hastalığım, şekerim, omurga eğriliğim, bağışıklık sistemimdeki sorunlar ve anemiden büyük fayda gördüm. Mesela yolda dinlenerek yürüyordum bu sorunum Ceragem sayesinde geçti. Teşekkürler Bayrampaşa Ceragem, Mehmet bey ve ekibine ...(Hoşgeldiniz Kim Jim)...
Keziban Hn., 53, İSTANBUL

Bel fıtığı,boyun fıtığı başlangıcı teşhisi konmuştu. Her gün Ceragem masaj yataklarına gidiyorum. Geçen 35 gün içerisinde belimdeki, boynumdaki rahatsızlıklar tamamen kayboldu. Bacaklarımda fıtıktan kaynaklanan yanma ve kasılma rahatsızlıklarım yok oldu. Mutlaka denenmesi gereken bir uygulama, herkese tavsiye ederim. Ankara caddesinde açılan Ceragem termal masaj yataklarına her seanstan önce neşeli bir şekilde ısınma hareketleri yaparak güleryüzlü ve anlayışlı personeller nezaretinde yataklara yatıp seans sonunda mutlu ve huzurlu bi şekilde evimize gidiyoruz. Bu merkezi açan, açmakta ve işletmekte emeği geçen tüm insanlara sonsuz teşşekürlerimi sunarım ayrıca herkese tavsiye ediyorum.
Naciye ELİPEK, Ev Hanımı , 52, SAKARYA

Ben Ceragem'e Şirinyer şubesinde başladım, yaklaşık 9 ay düzenli bir şekilde devam ettim. Daha önce bel fıtığı ameliyatı geçirmiştim, ilaç kullansam da faydasızdı, sağlığıma Ceragem sayesinde kavuştum. Ayrıca Bahri Bey ve ekibine sıcak davranışlarından ve bizi psikolojik olarak rahatlattıklarından dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Dilerim bir gün bana da Ceragem almak nasip olur.
Dilek DİLEK, ev hanımı , 48, İZMİR

Ben bel fıtığından yaklaşık 1 sene önce ameliyat oldum. 6 ay Ceragem'e gelemedim. Ameliyat olduktan sonra ağrılarım geçmemişti. 6 aydan sonra Ceragem'e geldim. Yatağa yatmakta zorlanıyordum. Ceragem melekleri sağolsunlar yardımcı oluyorlardı. 10 gün sonra ağrılarım geçmeye başladı. Yatakta kendim dönmeye başladım. Ceragem'e çok teşekkürler. Tekrar hayata dönmüş gibiyim. Şube başkanımız Ferhat Bey'e çok teşekkür ederiz. Bize böyle bir imkanı sunduğu için. Allah razı olsun, Ceragem meleklerine de sevgiler.
Sevgi Kaya, ev hanımı , 38, KIRIKKALE

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©