» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ceragem'i annem aldı ve hala kullanıyor. Oldukça memnun, bende yıllık izinlerde sürekli kullanıyorum. Ayrıca Yalova şubenizdeki candan ve güleryüzlü tüm personelinize, özelliklede Filiz hanıma teşekkürlerimi borç bilirim, saygılar....
Hakan KOÇAK, Askeri Personel , 37, KÜTAHYA

Merhaba sevgili Ceragem dostları, ben 31 yasında 2 cocuk annesi bir ev hanımıyım. Ev hanımı olmaya başladıktan sonra hastalıklarım ortaya cıkmaya başladı. İlk olarak belimde 2 fıtık olduğunu öğrendim daha sonra kollarımda sürekli bir uyuşma hissetmeye başladım, geceleri kollarımın ağrısından uyuyamazdım daha sonrada karnımda ve kasıklarımda ağrılar oluştu. Sevgili arkadaşım Gülşen bana Caragem'den bahsetti orda çok fayda gördüğünü anlattı. Beni oraya götürmek için çok uğraştı başta ben umursamadım daha sonra canım arkadaşım beni kolumdan tutarak götürdü. İyiki de buraya getirmiş, Allah bin kere razı olsun. Ceragem'e geldikten üç gün sonra kollarımdaki ağrı ve uyuşmalar geçti. Çok şanslıyım ki üçlü projektör seansına katılmak da bana nasip oldu, bu sayede idrar yollarımdaki iltihaplanma tamamıyla iyileşti. Şimdi sıra belimdeki fıtıkların iyileşmesinde, bu da Ceragem masaj yatakları sayesinde gerçekleşecek. Bir de ben normal hayatta çok asabi bir insanım, her şeye anında sinirleniyordum ama Ceragem sayesinde gerçek bir piskolojik tedavi gördüm. Şimdi daha sakin, her şeye daha olumlu bakan biri oldum. Teşekürler Ceragem, teşekürler Ceragem çalışanları Ferhan Hoca, Yasemin Hoca, Selçuk Bey, teşekürler Ceragem Masaj Yataklarının Eskişehirimize kazandıran Cömert Ayaz hocaya... Hepinizden Allah razı olsun! Darısı çare arayıp da bulamayanlara!                   


Şenay Demircan, ev hanımı , 31, ESKİŞEHİR

Ben 2 hafta önce Ceragem'le tanıştım. Böbrek rahatsızlığım, tansiyonum ve depresyon rahatsızlığım olduğu için arkadaşların tavsiyesiyle tanıştım. Gerçekten yararı oldu ve çok memnunum. Ceragem çalışanlarına çok teşekkür ederim. Kiraz, Esra ve Türkan Hanım'a çok teşekkür ederim, bizlerle çok ilgileniyorlar. İyiki varsın Ceragem.
Özlem ÖZSÜER, ev hanımı , 37, İSTANBUL

Uzun zamandır diz ağrısı, bel ağrısı, omuz, boyun, ense ağrılarım vardı, ayrıca gözlerimde iltihap, kulağımda kaşıntı ve çınlama mevcuttu. Eşimin sayesinde 4 ay önce Ceragem'i tanıdım, muntazam gelmeye başladım, diz ağrılarımda iyileşme hissettim ve eşimi de Ceragem'e getirdim. Bu zaman zarfında bütün şikayetlerimden iyileşme gördüm ve cildimde güzelleşme oldu, kırışıklıklar geçti. Herkese tavsiye ediyoruz kendi sağlıkları için. Songül hanımdan, Burçak beyden Allah binlerce kez razı olsun. Bornova'ya bu şubeyi açtıkları için, ayrıca Ceragem melekleri Şerife hanım, Nuray hanım, Remziye hanım ve Ayşegül'e sonsuz teşekkürler...
Menekşe ALHAN, ev hanımı , 65, İZMİR

Yedi aydır süren ve her iki bacağımda yürürken meydana gelen ağrılarımdan Ceragem yataklarında 30 seansta tamamen kurtuldum, bel ağrılarımın da en asgari düzeye indiğini belirtmek istiyorum.
Mustafa BEY, kamu personeli , 45,

Merhaba ben Ceragem Etimesgut'a 2,5 ay dır düzenli olarak gidiryorum. Boyun fıtığım , omuz ağrılarım, kollarımdaki sinir sıkışmalarından dolayı oluşan ağrılarım vardı. Ceragem'le tanıştım ve bu ağrılardan kurtuldum. Tabiki bize bu hizmeti getiren Canan Hanım ve Adil Bey'e çok teşekkürler. Ayrıca hocalarımız Gülay Hanım'a, Mehtap Hanım'a, Habibe Hanım'a ve Resul Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Verdikleri hizmetlerden ve güleryüzlerinden dolayı. Ceragem'i herkese öneriyorum, herkese şifalı günler diliyorum. İyi ki varsınız.
Elmas Yıldırım, Ev Hanımı , 59, ANKARA

Ceragem'e 6 aya yakın bir süredir gidiyorum. Diz kapağımda sıvı azalması, bel ve boyun fıtıgı, mide bulantısı, reflü gibi rahatsızlıklarım geçti. Bu degişikliğimi eşim de fark etti. Eşim ve ben Ferhat Bey'e böyle bir yatagı Kırıkkale'ye getirdiği için çok teşekkür edriz. Ceragem meleklerine selamlar!
Meryem Durak, ev hanımı , KIRIKKALE

Etimesgut ailesine binlerce teşekkürler. Bende tansiyon ,guatır ,akdeniz ateşi hastalıkları vardı. Bu son iki aydır hiç ataklarım olmadı. Şu anda çok sağlıklıyım herkese teşekürler..
Mediha Bostan, EMEKLİ , 50, ANKARA

Sevgili Ceragem, ben sizinle 6 ay önce kardeşim sayesinde tanıştım. Boyun düzleşmesi, boyunda kirecleme, boyun fıtığı vardı. Başım cok ağrırdı, ayaklarım cok üşürdü, dişlerim ağrırdı ve diş eti kanaması vardı dahsı midemde devamlı ekşime vardı, kemik erimesi vardı. Sayenizde bunların hepsi gecti. Ben Ceragem sayesinde sağlığıma kavuştum. Cömert Bey'e ve meleklerine teşekür ederim. Bana olan hakkınızı helal ediniz. Saygılarımla...
Elif Aydın, 38, ESKİŞEHİR

Ben Ceragem'e 5 şubat'ta başladım, bu kadar çabuk faydasını göreceğime inanmıyordum, aslında günlerdir çektiğim ve son günlerde kabusum olan uykusuzluk probleminden kurtulduğum için, bel ve boyun ağrılarımında hafiflediğini hissettiğim için Merter Bey'e ve ekibine şükranlarımı sunuyor, çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i getirenden, vesile olandan, bu ekibi kuranlardan Allah razı olsun.
Nurhayat Hn., 50, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2017 Tüm Haklari Saklidir ©