» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Yaklaşık Ceragem'e 3 aydır gidiyorum, benim problemim bel ağrısı ve 15 yıldır sinüzit rahatsızlığım vardı. Şimdi geçmeye başladı, biz aillece Ceragem'e gidiyoruz. Herkese teşekkürler...
Samet DENİZ, guvenlık , KAYSERİ

Ben de Ceragem'e gitttim. Çok güzel bi yer. Okula gitttiğim için çantadan sırtım ağrırdı. Ceragam'e gittim sırt ağrılarım düzeldi. Çok teşekkürler Ceragem.
Gözde Güneş, Öğrenci , 12,

Ben epilepsi hastasıyım.Rahatsızlığımdan dolayı 3 haftadır Ceragem yataklarına yatıyorum. Aynı zamanda bel fıtığı rahatsızlığım da var.İkisi için de çok fayda gördüm.Babamın da boynunda kireçlenme var. Kendisi de benimle birlikte geliyor ve o da çok memnun. Ceragem ile tanışmadan önce kendimi hep hasta hissediyordum Ceragem personelinin bize verdiği destek sayesinde hastalık hastası olmaktan kurtuldum. Ceragem ailesine bize gösterdiği ilgi ve şevkat için teşekkürler.
Mustafa İNANIR, desinatör , 23,

Ceragem'le tanıştığıma çok memnunum, inanın ki herkese 7'den 70'e  tavsiye ediyorum. Bende düzenli olarak hiç ihmal etmeden Ceragem'e gidiyorum ''sağlık herşeyden önce gelir'' sözünü şimdi daha iyi anlıyorum. Güler yüzlü, tatlı dilli meleklerim Ceylenım, Zöhrem, Özlemim, Seldam oğlum gibi gördüğüm sevdigim Mehmet Bey, Osman Bey sizleri çok seviyorum hepinizden Allah razı olsun canlarım benim. Suzan hanım'ın dediği gibi tak tak tak Ceragem bir numara...:)
Sultan ASLAN, EV HANIMI , 65, İSTANBUL

Herkese merhaba. Ben de Ceragem kullanıyorum. Bel ağrısı, baş ağrısı, uykusuzluk gibi bir çok rahatsızlığım vardı. Ceragem sayesinde geçti. Böyle güzel bir üründen ücretsiz olarak faydalanmamızı sağlayan Ceragem'e teşekkür ediyorum. Ceragem çalışanları Güner Hocama, Filiz Hocama, Zeynep Hocama ve Merter Bey'e teşekkür ediyorum...
Fadime Üstündağ, ev hanımı , 60, YALOVA

Merhaba, Ferhat Bey ve melekleri sayenizde sağlımıza kavuşuyoruz. Benim beynimdeki damar tıkanıklığından dolayı ve mide rahatsızlığından dolayı kan değerlerim düşmeye başlamıştı. Ama Ceragem sayesinde neredeyse bütün ağrılarım azaldı. Sol dizimdeki uyuşukluk vardı tamamen gitti. Düzenli olarak 1 ay gittim. Her hafta hastaneye gidip kan veriyorum ve ilaç alıyorum ama bunların etkisi Ceragem kadar olmadı. Hepinize çok Teşekkür ediyorum.                   
Mamudiye Şahin, ev hanımı , 39, KIRIKKALE

Öncelikle Ceragem ailesine, şube başkanımız Merter Bey'e ve güleryüzlü personeline teşekkürlerimi sunarım. Bizlerle çok samimi ve alakadar olmaları ayrı bir mutluluk. Benim bacak ağrılarım, bilek kısımlarımda üşümeler vardı. Kışın çoğu zaman yatarken çorap giymek zorunda kalıyordum. 10 gündür Ceragem'e geliyorum. Üşümelerim geçti. Herkezi Ceragem'e davet ediyorum. Sağlıklı bir ömür diliyorum.
Aydın Şimşek, Emekli , 51, YALOVA

Ben Yalova'dan Makbule. Ceragem yatağından çok memnun kaldım. İlk önce hiç yürüyemiyordum. Yavaş yavaş gidiyordum, taksi beni bırakıyor gidiyordu. Ondan sonra eve yürüyerek gidiyordum. Şimdi ise hem gelirken hemde giderken yürüyorum. Merter Beyden Allah razı olsun. Bunlar sadece 15 günde oldu.
Makbule Turgut, ev hanımı , 75, YALOVA

4 AYDIR CERAGEM'E GİDİYORUM.KİLO PROBLEMİM VARDI.CERAGEM SAYESİNDE 8 KİLO VERDİM.ŞU ANDA KENDİMİ ÇOK SAĞLIKLI VE MUTLU HİSSEDİYORUM.HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER!
SERPİL SEYİRT, EV HANIMI , 42, ANKARA

Ceragem'e 15 gündür gidiyorum, depresyon hapları kullanıyordum ve bıraktım, kendimi daha iyi hissediyorum. Sağlığıma özen gösteriyorum, kendime değer veriyorum. Hocalarımız başta Özkan bey, Memet bey, Şebnem ve Serpil hanıma, yani bütün hocalarıma çok teşekkür ederim. Allah gülen yüzlerini soldurmasın ve her şey gönüllerince olsun...
Dilek CAN, ev hanımı , 33, İSTANBUL

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©