» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Yaklaşık dört yıldır bel fıtığı ağrısıyla boğuşuyordum. Ta ki bu yılın ocak ayına kadar, yani bu harika yatağı tanıyana kadar. Şimdi o kadar iyiyim ki ne bel ağrısı kaldı ne sırt ağrısı. Allah böyle bir mucizeyi bize sunanlardan razı olsun. Ne kadar onlara dua etsek azdır. Ayrıca yıllardır kullandığım çeşitli ağrı kesicileri kesip attım, şimdi çok ama çok huzurlu ve sağlıklıyım. Teşekkürler Ceragem. Bunu bize getirip sağlık bulduranlara da çok teşekkürler.
Kamil ÖZGENÇ, demir çelik işçisi , 46, İZMİR

İşim gereği masa başında çalışıyorum, bilgisayar kullanamaz halde idim. Ceragem' i kullanmaya başlayalı sadece  5 seans oldu yeniden bilgisayar kullanmaya başladım .Ayrıca her geçen gün daha iyi hissediyorum.
Mehmet EROĞLU, teknik öğretmen , 43,

10 yıldır derin uykuya dalamıyordum, ayrıca vücudum da şişlikler ve dinmeyen ağrılar vardı. Türkiyenin çeşitli illerindeki doktorlara gittim, ancak kalıcı hiç çözüm bulamadılar. 50 gündür Ceragem yataklarına gidiyorum, sanki ilk kez uykuya dalıyorum, vücudum dinlenmis şekilde uyanıyorum, ağrılarım azaldı, şişlikler indi. Tepebaşı şubesi çalışanlarına ve Cömert Ayaz beye çok teşekkür ederim. Ceragem'li günler, güzel ömürler...
Kadriye SUSAMAN, ev hanımı , 48, ESKİŞEHİR

Ben İstanbul Fatih'teki Ceragem'e gidiyorum. 35 gündür gidiyorum, sağlık alıyorum, hastalıklarımı atıyorum, rahata kavuşuyorum. Kiraz Hanım'a, Türkan Hoca'ya, Serhat Bey'e, Çağdaş Bey'e bizi Ceragem'le tanıştırdıkları için teşekkür ediyorum, Allah razı olsun.
Bilal GÖRK, İSTANBUL

Sol dizimde ve sırtımda şiddetli ağrılar vardı, dizimi kıvıramıyordum.Midemde de yoğun ağrılar vardı. ilk 3. seansta ağrılarımın şiddetlendi,10. seanstan sonra azaldı ve 25. seansta hiçbir şeyim kalmadı, kuş gibi hafifledim,5 kilo verdim.Şu anda Bursa’ dan ablamı getirdim kendim de devam  edeceğim.63 yaşındayım ancak 25 yaşında gibi hissediyorum.
Sevim ÖZALKAN,

Ceragem'e 16. yatışım. Süper ötesi, sihirli yatak. Bel fıtığım vardı ve boynum 1.5 yıldır ağrıyordu, ağrısı azaldı, midemde sorun kalmadı, haliyle boğazım da iyileşti. Bel bölgemdeki yağlar kırıldı, dizimde sıvı azalmasından kaynaklanan ağrılar vardı, şimdi yok. Bornova şubesindeki arkadaşlara minnetarım.
Nalan AYDIN, emekli , 53, İZMİR

Ceragem'e 110 gün devam ettim ve ellerimdeki uyuşmalar,belimdeki ağrılar geçti,omuzumdaki kireçlenme çok olduğundan dolayı henüz omuz ağrılarım geçmedi.Turhal şubesine ve Ceragem personeline teşekkür ederim.
Gülay KOLGU, ev hanımı , 63, TOKAT

Ceragem yatakları ile  görev yerim olan Konya' da tanıştım.54 günde şekerimin, tansiyonumun gözle görülür bir şekilde düşmesine neden oldu,bel ağrılarımdan eser kalmadı. Teşekkürler Ceragem ve tüm çalışanları.
Zülfikar ŞAHİN, mimar , 43,

Annem dokuz senedir felçli.Sağ kolu ve bacağını kullanamıyordu ve konuşma problemi yaşıyordu.Hareketsiz olduğu için kabızlık problemi de yaşıyordu.Sivas`ta Ceragem Masaj salonunun açıldığını duyduk 13 seastır annemi getiriyoruz, birinci seastan sonra kabızlığı geçti ve sürekli yumruk halinde duran elini açmaya başladı 5. seanstan sonra kolunu dirsekten hareket ettirmeye başladı.Kolunu eskiden hiç kımıldatamazdı şu an yardımımızla arkaya alabiliyor.Yardımımız olmadan ayakta durabiliyor.Seanslara devam etmeyi düşünüyoruz.Ceragem'e güveniyoruz eminim bir süre sonra annem sağlığına tamamen kavuşacak.
Şenay UYUMAZ, dokumacılık ve el sanatları teknikeri , 26,

Merhaba ben Ceragem'e 7 aydır geliyorum. Ceragem masaj yataklarını hiç bilmiyordum. Arkadaşımın ısrarıyla geldim. İyi ki gelmişim. Ceragem'e gelmeye başladıktan sonra hayatımda çok şey değişti. Artık herşeye daha pozitif bakıyorum. Şubedeki ortam çok güzel, hocalar çok iyi Cömert Bey çok iyi, eğitimi mükemmel. Cömert Bey'e ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Herkesi şubemize gelmeye davet ediyorum.
Reşide Eren, Ev hanımı , 46, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©