» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
19 gündür Kars Ceragem'e gidiyoruz. Aile olarak 15 kişi Ceragem'den yararlanmaktayız. Faydalarını, yavaş yavaş görüyoruz. Muharrem Bey, Hatice Hanım ve Ceyhun hocalarımıza sıcak ilgilerinden ve bu imkanı sağladıkları için sonsuz teşekkür ederiz.
Neslihan Çetinkaya, ev hanımı , 30, KARS

Teşekkürler Ceragem. Beni tekrar hayata döndürdüğün için sana minnettarım.
Abdullah GÜMÜŞTAŞ, tekstil , 21,

Aydın'da açmış olduğunuz Ceragem masaj yatakları çok güzel, umarım tüm halkımız bu imkandan yararlanır. Ayrıca Aydın Ceragem personeline çok teşekkür ederim. Güzel insanlara...
Aydın SÜRMELİ, memur , 45, AYDIN

7 ay önce Ceragem ile tanıştım, ALLAHA sonsuz şükürler olsun hayatım değişti, faydalarına gelince. Aşırı yorgunluk ve kalp çarpıntılarım vardı, yorgunluğum dağıldı, kendimi iyi hissetmeye başladım. Kalp çarpıntılarım azaldı, hosimato tiroiti hastasıyım, çok şükür testlerim düzenli çıkmaya başladı. Ceragemle tanışmadan önce, doktorumun isteği üzerine böbreklerimle ilgili tahlil yaptırdım ve temiz çıkmıştı, Ceragemde sağ böbreğim çok şiddetle ağrımaya başladı, tahliller sonucu kum döktüğüm söylendi, ağrılarıma rağmen hergün Cerageme devam ettim, Ceragemdeki ısı minderi ağrılarımı dindiriyor, fazladan ağrı kesici iğneler almamı engelliyordu. Sonrasında ağrılarım hafifledi ve 5 ila 6 mm uzunluğunda 3 mm genişliğinde taşları kolaylıkla düşürebildim.
Hiç terlemezken terlemeye başladım, diş eti kanamam geçti, midemde reflü şikayetim vardı, çok şükür ilaçlarımı daha az ya da hiç kullanmıyorum, baş ağrılarıma iyi geldi, ensemdeki ağrılarım hemen hemen yok oldu, panik atak nöbetlerim azaldı, geniz akıntım azaldı, öksürüğüm azaldı, yıllardır ayak bileğimin üstünde hiç geçmeyen, çıban tarzı sivilcem küçüldü, saçlarım sıklaştı. İşte bu faydaları sesimin gittiği insanlarla paylaşmak istedim, tamamen tabi olan bu üründen tüm insanlar faydalansın diye. Çamlıca Ceragemden tüm Ceragem severlere saygılar sevgiler.

Ayse UYAR, üniversite terk ev hanımı , 37, İSTANBUL

Benim annem yaklaşık 1.5 yıldır Ceragem'e gidiyor. Bende yeni açılan şubede ücretsiz seanslara katılmaya başladım. Başta hiç inandırıcı gelmemişti. Daha sonra bu mucize beni çok şaşırttı.Cömert beyin bizimle paylaştığı kıymetli bilgiler sayesinde hem eğleniyoruz, hemde bilgi hazinemizi genişletiyoruz. Ceragem gerçekten mucizevi birşey. Benim çok fazla uyku problemim vardı, uyuyamıyordum. Uyuyamadığım için de dinlenemiyor ve gece olmamasını istiyordum. Buna bağlı olarak boyunda düzleşme vardı ama Ceragem'e geldikten sonra boyun ağrılarım çok azaldı ve uyku problemim eskisine göre daha iyi. Annem de çok şiddetli bel, sırt, boyun ağrısı çekiyordu bu yüzden ev işlerini yapmak ta zorlanıyodu. Kollarında uyuşma oluyordu. Ceragam'e geldikten sonra maşallah benden dinç ve güçlü, dimdik, sağlıklı oldu. Ayrıca bugün benim için özel bir gün, doğum günüm...Sabah Ceragem'e gittiğimde büyük bir süprizle karşılaştım. Doğum günümü kutladılar hep birlikte alkışladılar. Halkalı Şeker eşliğinde Cömert Beyle ve annemle karşılıklı oynadık. Çok eğlenceli sporlar yaptık, çok eğlendim çok mutlu oldum. Bana bu günü yaşatan Cömert Bey'e,Nihal ve Ferhan ablama, Selçuk abime çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum. Bu günü hiç unutmayacağım. Bende çok güzel bir anı olarak kalacak. Bu mutluluğu sizler ile paylaşmak istedim. Benim yüzümü güldürdünüz rabbimde sizin yüzünüzü güldürsün inşallah.Tabiki Ceragem'i icat eden ,bizi Cömert Bey'le ve bu mucize ile karşılaştıran Kore'ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz gerçekten burda bir aileyiz. Güler yüz,tatlı dil ve vefaları ile bize kendi evimizdeymişiz gibi ortam hazırlanıyor. Tereddütsüz herkeze tavsiye ediyorum...
Gülşah Atik, ÖĞRENCİ , 23, ESKİŞEHİR

Ceragem'i 15 ay önce ay önce tanıdım,  kullanmaya başladım, ilk zamanlar çok zorluk çektim çünkü şubemiz çok kalabalıktı, fakat hiçbir zaman yılmadım. 15 ay gidip gelmemin karşılığını aldım Şubemizin güler yüzlü insanları sayesinde Ceragem'i sevdim ve sürekli kullanıyorum. Ceragem yatağı dünyada eşi bulunmadık bir yatak, böyle bir yatakla tanıştığım için çok mutluyum. Şube başkanımız Fatma Gürçay'a bu yatağı getirdiği için çok teşekkür ederim ve hayatı boyunca başarılar dilerim...
Nejla ALKAN, ev hanımı , 38, TOKAT

Merhaba ben Ceragem ile 2 hafta önce tanıştım. Yaklaşık 5 senedir skolyoz hastasıyım. 5 senedir gitmediğim doktor kalmadı ama hepsi ameliyat gerektiğini söyledi. Riskli olduğu için korktum, ameliyat olmuyorum. Bir tanıdık bana Ceragem'i önerdi. 2 haftadır Etimesgut şubesine gidip yatağı kullanıyorum. Gitmeden önce rahat hareket edemiyordum ama şimdi dilediğim gibi hareket edip, istediğimi yapabiliyorum. Şube başkanımız Canan Hanım'a ve yardımcıları Sevda Hocam'a, Gülay Hocam'a, Hacı ağabeyime çok teşekkür ediyorum. Hoşçakalın, iyi ki varsın Ceragem...
Didem Özmen, sekreter , 18, ANKARA

Ben Ceragem.le 11.01.2011 de tanıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım ve 21 gündür gidiyorum. Çok memnunum, herkese tavsiye ederim. Her çeşit hastalıklara iyi geliyor. Ben kendimi çok dinç hissediyorum. Hamlık ağrılarım olmasına rağmen gitmeye devam ediyorum. İnanıyorum iyileşeceğime...Ceragem'den fayda görmek isteyenler zamana sürekli güvenerek gelirlerse, iyileşirler. İstanbul Gaziosmanpaşa şubesinden Ertan Bey, Kadir Bey, Tüter Hanım, Zuhal Hanım ve diğer çalışanlarına çok çok teşekür ederiz. Herkesle ayrı ayrı ilgilendikleri için... Allah inşallah evimize de almayı nasip eder. Sonsuz teşekkürler..
GülşenÖztürk, ev hanımı , 56, İSTANBUL

Merhabalar, ben belimdeki ağrı şikayetleriyle yakınlarımın tavsiyesi uzerine  kullanmaya başladım ve yaklaşık 3 ay kadar düzenli, daha sonrasında vakit buldukça yattım Ceragem'e. Bir süre seanslardan sonra baş ağrıları çekmeye başladım ve bu ağrılar öyle bi hale geldiki yatmasamda aynı migren ağrıları gibi süregeldi. En sonunda gittiğim doktorun dikkati sayesinde beynimde kitle tespit edildi ve çok erken tehşisti :) Doktorlar bile bu evrede anlamak zor dediler. Ben herşeyi tabiki önce allahıma sonra Ceragem'e borçluyum, herkese şiddetle tavsiye ederim, mutlu, sağlıklı günler:)
Yasemin GÜL, öğrenci , ADANA

Ceragem'i kullanıyorum ve çok memnunum, herkese tavsiye ederim.
Fatma Hn., ev hanımı , 45,

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©