» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Çamlıca ceragem'e yaklaşık 30 gündür gidiyorum.Şimdiye kadar gitmediğime üzülüyorum, ömür boyu saglıklı yaşam icin çok özel bir yatak, Ben şahsen herkesi Çamlıca'ya davet ediyorum
Nokta DURDU, ev hanımı , 39,

Ceragem'e 3 aydır gidiyorum. Bel fıtığı yüzünden yürüyemiyordum, sırt ağrım da geçti. Şekerim 359'dan 135' düştü, kolesterolüm de çok iyi. Konya şubesinden Uğur Bey'e, Nida Hanım'a ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum.
Ayşe ÇINAR, ev hanımı , 45, KONYA

4 aydır Ceragem yataklarına gidiyorum. Sırt ve bel ağrılarım, ayak ağrılarım, kabızlık sorunum, diz ağrılarım, yüksek şeker ve tansiyonum, baş dönmelerim tamamen kayboldu. Teşekkürler Ceragem..
Bahattin Karaduman, emekli , 66, İSTANBUL

Merhabalar Ceragem ailesiyle komşum sayesinde tanıştım. 4 ay boyunca düzenli olarak aksatmadan geliyorum. Bel fıtığından kaynaklanan ağrılarım vardı Ceragem'e devam ettiğim bu süre içinde ağrılarım azaldı. Ayrıca ellerimdeki uyuşmanın azaldığını farkettim. Ben Ceragem'in faydasını gördüm. Eminim ki sizlerede Ceragemle tanışmak çok faydalar sağlayacak. Ceragem çalışanlarına ayrıca çok teşekkr ediyorum.                   
Leyla Günaydın, ev hanımı , 52, ESKİŞEHİR

Saygılarımla, Öncelikle Cömert Bey kardeşime ve yanında çalışan değerli kızlarımız Yasemin, Ferhan ve Emineye çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim. Herşey gönüllerince olsun. Bizden hiç ücret almadan yalnızca bizim sağlıklı yaşamamız için çalışıyorlar. Ben Ceragem yatağıyla tanıştığım zaman alıngan, stresli, evhamlı, kemik erimesi, yüksek tansiyonu ve kabızlık sorunları olan bir insandım. Ceragem yatağında tedavi olduktan sonra Kemik erimemde iyileşme oldu. Yüksek tansiyon ve kabızlık sorunlarım normale döndü. Onların güler yüzü ve bize verdikleri mnoral sayesinde hem ruhen hemde bedenen terapi görüyoruz. Hepsine minnettarım. Her zaman dualarım onlarla.
Gülseren Saçan, ev hanımı , 60, ESKİŞEHİR

Ceragem'le tanışalı zindeyim. Baş ağrılarım geçti. Hayata pozitif bakıyorum. Kollestrolüm normale döndü. Bel ağrım hafifledi. Çok memnunum. Herkese tavsiye ederim. Bütün çalışanlara teşekkürler ve iyi ki varsın Ceragem...
Rukiye Sönmez, EV HANIMI , 41, ANKARA

Yaklaşık yedi ay önce dizlerim için Hastane'ye kontrole gittim. Doktorum ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Merdiven çıkmam bile zorlaşsa da ameliyat olmak istemiyordum. Bir arkadaşım sayesinde Ceragem ile tanıştım ve yedi aydır Ceragem ailesinin bir üyesi olma mutluluğunu yaşıyorum. Ne diz ağrısı ne uyku problemi ne de ilaç kullanma derdi kaldı. Bize Ceragem de sağlıklı, mutlu en önemlisi de huzurlu bir ortam yaratan başta şube başkanımız Merter Bey'e, kendi kızlarımızı aratmayan Güner, Şükran ve Ayten hocamıza teşekkür ederim. İyiki varsın CERAGEM!!
Emine Göral, Ev hanımı , 55, YALOVA

Ceragem'le 7 ay önce tanıştım, elimdeki uyuşmalar, tansiyon, şeker, uyku düzensizliğim hepsi normale döndü. En yakın olay ise birkaç gün önce yaşadım. Göz alerjim, projektörü gözlerime tutmakla geçti. Teşekkürler Ceragem, teşekkürler Canan hanım ve çalışanları. Allah hepinizden ve vesile olanlardan razı olsun!            


Ahmet Cankurtaran, emekli , 56, ANKARA

Benim idrar yolu enfeksiyonum vardı, Ceragem Masaj yataklarına yatınca hamlık yaşadım ve sonunda faydasını gördüm. Ayrıca anneannemin karaciğerinde kist vardı, o da Ceragem Masaj yatakları sayesinde kisti gitti. Herkese tavsiye ediyorum. Sağlıklı yaşamın anahtarı Ceragem Masaj Yatakları...
Fatma NUR YILDIZ, öğrenci , 15, KAYSERİ

Eşimin sayesinde Ceragem'e geldim. Hastalıklarımı yendim. Ceragem'e aşık oldum. Ona şiirler yazdım. Ceragem'i eve aldım. Dursun Bey'e, Ferhat Bey'e, Aynur Hanım'a, Perihan Hanım'a ve Havva Hanım'a teşekkür ederim. Sizlerden de Ceragem'i seçmenizi beklerim.
Nusret ÇAKI, işçi , 45, KAYSERİ

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©