» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ceragem'e yaklaşık 1,5 aydır eşimle birlikte gidiyoruz. Bu zaman zarfında hem şekerim, hem de tansiyonum düzene girmeye başaldı. Sabahları uyandığımda yorgun bir şekilde kalkarken, artık dinlenmiş bir şekilde uyandığımı farkediyorum. Ceragem Tepebaşı çalışanlarının ve Cömert Bey'e teşekkürler.
Hamdi - Emine DENİZ, Emekli İşçi , 63, ESKİŞEHİR

Şifa dağıtan yataklarınızla 2005 yılı temmuz ayında tatilim sırasında tanıştım  23 gün kullandım ızdırap çektiren bel ve boyun ağrılarımdan eser kalmadı. Allah bu yatakları getirenden ve vesile olanlarda razı olsun Ceragem çalışanlarına teşekkürü bir borç bilirim, teşekkürler güzel insanlar.
Abdullah SAHINER, inşaat mühendisi , 30,

Yaklasık 2 aydır Eskişehir Ceragem'e gidiyorum. 2 yerden bel fıtıgım vardı, doktor tavsiyesi ile geldiğim şubenizde rahatsızlıklarımdan kurtuldum.  Güzel seanslarından ve neşeli hareketlerinden dolayı şube başkanı Merter Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. İyiki varsın Ceragem...
Metin MUTLU, Emekli Memur , 48, ESKİŞEHİR

Ceragem'e 3 gündür gidiyorum, omuzlarım ağrıyordu, uyuşma oluyordu, faydasını görmeye şimdiden başladım bile. Tesekkür ederim Ceragem Kayseri...
Funda YÜKSEL, ev hanımı , 26, KAYSERİ

CERAGEM ŞİRİNYER'e 6 aydır geliyorum. Sağlığımı düşündüğüm için mesleğime bir süre ara vermek zorunda kaldım, çünkü sağlık paradan daha önemli, sağlıklı bir kişi herzaman verimli bir şekilde çalışabilir. İş herzaman bulunur ama sağlık en büyük zenginlik bence. Ben de herkes gibi olumlu sonuçlar aldım. Örneğin; midemdeki yanmalar geçti, göğsümde hergün ağrı oluyordu şimdi ağrıdan eser yok, bağışıklık sistemim güçlendi, kendimi daha rahat ve dinamik hissediyorum. Bu mucizevi ürünün inanılmaz marifetlerine herkes şahit oluyor. Bence her eve lazım,  Şube Müdürümüz BAHRİ BEY ve ekibinin destek ve ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. SAĞLIK VE MUTLULUK HERŞEYDİR O DA CERAGEM'DE VAR.
Aslınur Hn., MUHASEBE SORUMLUSU , 23, İZMİR

Ceragem ile tanışalı 25 gün oldu,  ailece kullanıyoruz. Ailem ve benim bir çok hastalığım iyileşti. Babamın gastiriti, annemin karın şişkinliği, benim baş ağrım geçti, Kardeşimin de siniri azaldı. Cerageme minnettarım, bizimle çok güzel ilgeleniyorlar. Tüm çalışanlara da sonsuz teşekkür ediyorum.
Samet MESUT, öğrenci , İSTANBUL

Uzun zamandır baş ağrım vardı, çok faydasını gördüm, ayrıca basur sıkıntım ve bel ağrılarıma da faydası oldu. Ceragem'e, Uğur Bey'e ve Nida Hanım'a bu yatakları Konya'ya getirdikleri için çok teşekkür ederiz...
Ali TÜEKUÇAR, Emekli , 61, KONYA

Çok önemli bir rahatsızlığım yok ama yine de Ceragem'e gidiyorum. Kendimi daha dinç ve sağlıklı hissediyorum.Ceragem'den çıktıktan sonra dik durmaya başladım ve saçlarım artık daha az dökülüyor.Ceragem çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum.Bir ağrınız,sıkıntınız varsa Ceragem'in size çok iyi geleceğine inanıyorum.
Esra Yılmaz, ÖĞRENCİ , 15, ANKARA

Merhaba Ceragem ailesi. Ben yaklaşık 3 aydır aranızdayım. Tansiyon, ayak ağrıları v.b diğer rahatsızlıklarıma sağladığı faydaların hissedilir derecede olduğunu farkettim. Başta Merter hocamız olmak üzere Güner hocam, Zeynep hocam, Filiz hocama da sağladığı bu etkinlikten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.
Selma Temel, ev hanımı , 48, YALOVA

Ceragem'e 10 gündür gidiyorum. Sağ ayağım çok sızlıyordu çok zor yürüyordum artık ayağım sızlamıyor.
ömer faruk ilter, öğrenci , 13, ELAZIĞ

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©