» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
1 aydan fazla Fındıkzade Ceracem şubesinde yatıyorum, kendimi hayata yeniden başlamış gibi hissediyorum, midem, kabızlık sorunum, sinir sistemim hepsi düzeldi. Belkide Ceracemi bana sevdiren en büyük etki bu muhteşem kadroydu, o kadar sevgi dolu insanlarki, Allah hepsinden ve Ceracem yatağını çıkaranlardan razı olsun. Büyük ihtimalle yeni kampanyanızdan faydalanıp evime almayı düşünüyorum, tabiiki şubemi bırakacağımı sanmayın, bütün insanlara faydalarını anlatmaya dahi olsa haftada bir kere gidicem ve o atmosferdende faydalanacağım. Şube başkanım Özkan beye, Selma hanıma, Hatice hanıma, Şebnem hanıma, Mehmet beye çok teşükkür ederim. İyi ki varsın Ceracem.
Binnur TOPTAŞ, serbest , 42, İSTANBUL

Merhaba Ceragem dostları, eşimle beraber yaklaşık üç haftadır Ceragem Bayrampaşa şubesine aralıksız devam ediyoruz. Bazı ufak tefek sorunlarımızda düzelmeler olmaya başladı. Misal uykularımız düzene girdi, vücudumuzdan toksinlerin idrar yolu ile atıldığını gözlemliyoruz. Mesela benim diş etlerim çok kanardı Ceragem'e devam edeli, artık kanama olmuyor. Bunlar teferruatlar, esas olan buraya geleli moralimiz düzeldi. İşte bütün bunlar için Ceragem Bayrampaşa şube başkanı Mehmet Bey'e, tüm çalışma arkadaşlarına ve şubesine devam ederek sahip çıkan herkese teşekkür ederiz.
Hüseyin BALTACI, emekli , 49, İSTANBUL

Ceragem'i kullanalı sadece 3 hafta oldu ve bel fıtığı rahatsızlığım ve boynumdaki kireçlenmeden dolayı olan ağrılarım geçti. Çok teşekkür ederim.
Nazife Hn., ev hanımı , 50,

Ben Ceragem Etimesgut'a başlayalı 4 hafta oldu. Sol gözümde göz tembelliği vardı. Yarım saat okumadan sonra sol gözümü kısarak okumaya devam ediyordum. Ceragemle bu sorun ortadan kalktı. Boyun fıtığı vardı, sağ kolumdan ve omuzlarımın ağrısından çok rahatsızdım. Ceragemle bu rahatsızlıklarımda geçti. Bizlere bu hizmeti getiren Canan Hanım ve Adil Bey'e çok teşekkürler. Ayrıca hocalarımız Gülay Hanım'a, Mehtap Hanım'a, Habibe Hanım'a ve Resul Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Verdikleri hizmetlerden ve güleryüzlerinden dolayı. Ceragemi herkese öneriyorum, herkese şifalı günler diliyorum.Teşekkürler Ceragem.
Serpil Gökçe, ev hanımı , 50, ANKARA

Ceragem'le tanıştığım ve Ceragem'e gittiğim için çok mutluyum.Bir rahatsızlığım yoktu ama sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Kendimi daha dinç ve sağlıklı hissediyorum.Ceragem çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum.Bir ağrınız,sıkıntınız varsa Ceragem'in size çok iyi geleceğine inanıyorum. Başarılarınızın devamını diliyor ve herşey için teşekkür ediyorum...
Emine Ahmaçlı, EV HANIMI , 42, ESKİŞEHİR

Çok değerli, sevgili Ceragem ailesine ve sayın değerli Cömert Ayaz hocamıza bizlere bu yatağı tanıştırdığı için ve sağlığımıza bu kadar kısa zamanda kavuştuğumuz için sonsuz saygılarımı sunuyor ve teşekkür ediyorum. Saygısı ve gülen yüzü ile Merter hocama, kara kızım Güner hocama ilgilerini üzerimizden eksik etmeyen Zeynep hocama ve Filiz hocama sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Allah Ceragem ailesinden razı olsun.. (AMİN..) (Yalova-Kadıköy)
Fatmanur Gümüş, ev hanımı , 50, YALOVA

Hem çalışan, hem emekli bir beyim. Menemende Ceragem'e gidiyorum. Bel boyun ağrılarım geçti ve daha sağlıklıyım. Tum Ceragem çalışanlarına ve Menemen şubesinde çalışan hocalara, Yaşar Hanım ve Emine Hanım'a sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
Mustafa Dölen, emekli , 48, İZMİR

Ben 44 gündür Ceragem yataklarını kullanıyorum, 24 yıldır bel ve boyundaki fıtığım, dizimdeki kireçlemelerden şikayetim vardı, göz pınarlarım tıkalıydı. 20 gün boyunca hamlık ağrısı çektim ama şimdi bel fıtığım geçti, dizlerim rahatladı, boyundaki kireçlemeden kurtulmaya başladım, devam ediyorum ve diğer rahatsızlıklarımında geçeceğine inanıyorum. Şube Baskanı Hacer hanım ve diğer çalısanlarına, güler yüzlü ve tatlı dillerinden dolayı teşekkür ediyorum. İyiki Ceragem Uşağa gelmiş.
Hatice YÜCE, işçi , 44, UŞAK

Ceragem Üsküdar yataklarına komşumun ısrarı üzerine gitmeye başladım.Ellerimde sinir sıkışması,sırtımda boynumda ağrılar,migren ağrım,tansiyonum kısaca bilimum hastalıklarım vardı. Ceragem sayesinde rahatladım yaklaşık 2 ay oldu başlayalı ve koşarak gidiyorum. Güleryüzlü ,ilgili ,samimi personellerine çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum.
Sevinç Şimşek, Emekli Bankacı , 45, İSTANBUL

Merhaba, ben 1 aydır Ceragem yataklarına gidiyorum. Yatakların çok faydasını gördüm. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Yatakların faydasını ben şöyle gördüm. Kum ve iltihap döktüm ve tam 5 kilo verdim. Ceragem de çalışan bütün ekibe ve bizzat hastalarla yakından ilgilenenlere çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun.
Melahat Demirci, TOKAT , 45, İSTANBUL

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©