» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Cömert Bey'e ve oğlu Merter Bey'e, Eskişehir halkına Ceragemi sevdirdiği, tanıttığı için emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Ceragemi komşularım sayesinde tanıdım, devam edeli 9 ay oldu. Boyun ağrım, diz ağrılarım, mide kramplarım, böbreğımin üzerinde bulunan kisti Ceragam farkıyla rahatsızlıklarımın hepsinden kurtuldum. Şube başkanına ve çalısanlarına çook teşekkür ediyorum.
Aysima ERDAL, Ev Hanımı , 65, ESKİŞEHİR

Merhaba, Ceragem masaj yatağıyla tanışalı 3 ay oldu. Ağabeyim sayesinde tanıştım Ceragemle... Ve çok memnun kaldım. Bir çok hastalığım vardı ve iyleşmeme yardımcı oldu. Benim mide şikayetlerim vardı. Midemde ülser oldugu için sürekli ilaç kullanıyordum. Fakat hiç bir ilaç fayda etmedi. Ayrıca sırtım da çok şiddetli ağrılarım oluyordu. Doktorlar genellikle midemden kaynaklandığını söylüyorlardı. O kadar ilaç kullanmama rağmen genelde ağrılarım geçmiyordu. Fakat Ceragem masaj yatağına başladığım ilk 3 gün içinde sırt ağrım hemen geçti. Daha sonra mide ağrım , varis ağrılarım , baş ağrım , boyun düzleşmesi vardı onlarda geçti. Ceragem sayesinde mide ilaçlarımı bıraktım. Birkaç şikayetim dışında pek birşey kalmadı. Ben inanıyorum ki onlarda geçecek. Keşke imkanım olsa da evime alabilsem. Bunu gerçekten çok istiyorum. Ceragem'e çok teşekür ederim ve başta Canan Hanım olmak üzere Gülay Hanım'a, Sevda Hanım'a , Meral Hanım'a ve Hacı Bey'e ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Sizleri çok seviyorum. Hergün Etimesgut'a Allah'tan birşey olmadığı sürece gelecegim. Allah hepinizden razı olsun, sizlere çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i çok seviyoruz... Ayağının dibinde bu fırsatı kaçıranlara da gerçekten çok üzülüyorum. Ne yazık ki böyle bir fırsat bir daha ele geçmez...
Fadime Koç, ev hanımı , 44, ANKARA

Ben istanbul Güneşli/Bağcılardan Lebise. Ceragem'e gitmeden önce birçok rahatsızlığım vardı. Bel fıtığım, kolestrolüm vardı, küreğimin altı ağırıyordu. Ceragem'e yaklaşık 1,5 aydır gidiyorum. Allah razı olsun buralara getirenlerden. Bana çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim. Hatice Hanım, Ayşe Hanım ve diğer bütün ekip hepsi çok sempatik. Çok iyiler. Allah razı olsun. Başarılarınızın devamını dilerim.            
Lebise Halitgil, ev hanımı , 63,

20 senedir bel, boyun fıtığı ve dizlerimde kireçlenme vardı. Doktorum dizlerime protez takılması gerektiğini söyledi. Ayrıca kabızlık, yüksek tansiyon, şeker, kolesterol problemlerim vardı. Bunun dışında uykusuzluk sorunu ve aşırı sinirlilik yaşıyordum . Beynimde damar yırtılması olduğu için de sürekli ilaç kullanmam gerekiyordu. 45 seanstır Ceragem’ e devam ediyorum ve artık çok daha iyiyim. Doktorum oldukça ilerleme kaydettiğimi söylüyor. Sadece dizlerimde hafif bir ağrı kaldı ama zamanla geçeceğini biliyorum ayrıca protez takmama gerek kalmadı.
Havva BULDUK,

Ceragem yatakları ile  görev yerim olan Konya' da tanıştım.54 günde şekerimin, tansiyonumun gözle görülür bir şekilde düşmesine neden oldu,bel ağrılarımdan eser kalmadı. Teşekkürler Ceragem ve tüm çalışanları.
Zülfikar ŞAHİN, mimar , 43,

Boyun ve bel fıtığım vardı. Ceragam yataklarının tanıtım salonu İhsaniye'de açılmıştı. 10 gün kadar gidip, ağrılarım artınca birkaç gün ara verdim. Ağrıların artmasının normal olduğunu öğrenince tekrar devam ettim. Bir ayı geçti, şimdi çok daha iyiyim. Gülten Hanım ve ekibinin güler yüzü, samimi ilgisi yataklar kadar pozitif enerji veriyor. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ve minnet duygularımı sunuyorum. Yolunuz açık olsun...
Hayriye ÖZKAN, ev hanımı , 55, BURSA

Çukurova Şube Müdürü Nuri Bey ve bütün Ceragem personeline çok teşekkür eder başarılar dilerim. 2 yıl önce emekli oldum. 15 yıldır bel fıtığı, midemde ülser ve boyun fıtığı vardı, 15 ay oldu Ceragem'e başlayalı çok şükür bulgur yiyebilecek kadar midem iyi, boynumda tutulmalarım kalmadı, artık elişi yapabiliyorum. Herkese tavsiye ederim...
Ayşe ÇEVİK, ev hanımı , 53, ADANA

Doğuya bu hizmeti getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Ailece bu hizmetinizden yararlanıyoruz. Yaptığınız bu uygulama herkesin iyi olmasına sebep oldu. Tüm ağrıdan sızından kurtulduk. Herkese tavsiye ederim. Ben boyun fıtığından kurtuldum. Ceragem ailesine çok teşekkür ederim.
Enes İlter, Manav , 21, ELAZIĞ

3 aydır Ceragem'i kullanıyorum ve onu kullanmaya başladığımdan beri bel ağrılarımdan ve bağırsak problemlerimden kurtuldum.Artık daha dinç ve sağlıklıyım.İyi ki Ceragem ile tanışmışım.
Sabiha GEZGİN, emekli , 47,

Ceragem e teşekkür ediyorum. 8 gün boyunca düzenli olarak seanslara devam ettim ve sonuç olarak böbreklerimde taş vardı onlardan kurtuldum. Boyun fığım vardı ağrılarım hafifledi. Teşekkürler.. saygılar..
Ergül KARADOĞAN, emekli , 53,

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©