» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ceragem'i kullanmaya başlayalı 15 gün oldu ve kullandığım bağırsak hareketlerini düzenlemeye yarayan ilaçlardan kurtuldum.Üstelik 2 haftada diyetsiz 3 kilo verdim.Teşekkür ederim.
Meliha KÖSE, ev hanımı , 32,

Merhaba Ceragem takipçileri. Ben üç aydır Ceragem'e gitmekteyim. Bağırsak iltahabı, bel fıtığı, boyun fıtığı, sinüzit gibi rahatsızlarım var. Bağırsak iltabı kötü huyluya çeviren türden. Altı aya bir kolonoskopiye girmem gerekiyor, bunun ölümden beter olduğunu söylebilirim. Çok pis bir hastalık. Karın ağrılarım, sürekli ishal, kanamalarım oluyor. Kolonoskopi korkumdan dolayı hasteneyi bıraktım. Düzenli bir şekilde Ferhat Beyin dedigi gibi ince kıyafetler giyerek sabah seanslarına katıldım. Karnımdaki ağrılar ve diğer şikayetlerim kalmadı. Kolonoskopiye giremiyorum, kendimi çok iyi hissediyorum. Ayrıca elimdeki ayağımdaki uyuşmalar geçti. Boyun ve bel fıtığından fayda gördüm. Bizi kendimizden başka kimse çok sevemez. Sağlığımıza kırk dakika ayırmak çok değil. Hastanede saatlerce bekliyoruz bir sonuç bile alamıyoruz. Kendini seven herkesin bu yatağa yatması gerekir. Sonunda sağlığınıza kavuşmak var. Seansları düzenli dinlemek çok önemli. Biz Kırıkkalelileri Ceragem ile tanıştırdığı için ve çok güzel ilgilendiği için Ferhat Bey'e teşekkür ediyoruz. Ayrıca güleryüzlü ve ilgili Ceragem melekleri Gülten, Selma ve Muhteber Hanım'a sonsuz teşekkürler.               
Ayşe Korkmaz, ev hanımı , 37, KIRIKKALE

Ceregeme yaklaşık olarak 15 gündür gidiyorum, benden önce eşim gitti, faydalarını gördüğünü söyledi, ben inanmadım; bende önce inat yaptım, sonra Ceregem yatağına yattım. Benim ayak topuklarımda iğne batmaları vardı ve diz kapaklarında ağrı vardı, bu onbeş gün zarfında hafifledi rahata kavuştum. Şimdi herkese ben tavsiye ediyorum, Karşıyaka Ceregem şubesinde görevli olan hocalarıma Niyazi Bey'e, (Aynur, Neşe ve Gizem Hanıma) çok teşekür ederim. Güleryüzleri daim olsun.
Yahya AKTAN, memur , 43, İZMİR

45 gündür Ceragem Çamdibi şubesine gidiyorum.15 senedir çektiğim bel ve boyun fıtığı,çeşitli adele ağrılarım, kabızlık sorunlarım geçti. Ceragem'le bizi tanıştıranlara ve güleryüzünü eksik etmeyen elemanlarına çoook teşekkür ediyorum...
Mükerrem HANIM, İZMİR

Yedi aydır süren ve her iki bacağımda yürürken meydana gelen ağrılarımdan Ceragem yataklarında 30 seansta tamamen kurtuldum, bel ağrılarımın da en asgari düzeye indiğini belirtmek istiyorum.
Mustafa BEY, kamu personeli , 45,

Eşim sayesinde Ceragem'e geldim, prostatım iyileşti, 8 kg verdim, 4 ayda idrar kaçırmalarım geçti, yüksek tansiyonum düzeldi, kendimi zinde hissediyorum, sağlıklıyım, 64 yaşındayım. Bornova şubesini açan şube başkanı Burçak bey ve Songül hanım'a, meleklerimize teşekkür ediyoruz. Herkese sağlık diliyorum.
İsmail ALHAN, emekli , 64, İZMİR

Komşularımın tavsiyesi ile Ceragem'e başladım, bel ve boyun fıtığı şikayetlerim vardı. 3 ay kadar gittikten sonra çok yararını gördüm, eskiden bir odayı temizleyemezken şimdi bütün işlerimi kendim yapıyorum. Ceragem'le tanıştığıma çok memnun kaldım ve evime de aldım. Serap Hanım, Niyazi Bey ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Hülya, ev hanımı , 56, İZMİR

Merhaba Ceragem ailesi. Ben bilinsiz bir yürüyüş sonucu sağ ayağımda sinir sıkışması oldu bundan dolayı 3 ay evden çıkamadım. CERAGEM'i  tavsiye ettiler, 17 günde diz kapagımdaki ödem ve kireçlenme kırıldı, rahat yürümem gerçekleşti. KARŞIYAKA Ceragem bayisi NİYAZİ beye ve hocalara teşekkür ediyorum.
Yalçın YERYARAN, emekli , İZMİR

Ben yaklaşık 3 aydır Ceragem'e gidiyorum.Rahatsızlığımdan dolayı doktor bir ay sonra gel anjiyoya alacağız demişti.Bir ay sonra gittiğimde ise doktor şaşırdı. Sonucu süper bularak bu sorunu bu kadar çabuk nasıl hallettiğimi sordu.Ceragem sayesinde dedim.Hergün düzenli gidip yatıyorum dedim. Çok şaşırdı. Bana devam et bırakma dedi. Sizler de 3-5 gün gidip bırakmayın. Faydasını fazlasıyla göreceksiniz. Ayrıca hocalarımızın bizlerle ilgilenmeleri süper!
Fatma Günay Görür, ev hanımı , 49, ANKARA

5 yaşında pnömani hastası bir kızım var(midesinden besleniyor, yani beyin yutkunma refleksi vermiyor)bununla beraber gözlerinde kayma vardı,omurgasını tutamamasından dolayı yürüyemiyordu,hareketsizlikten vücut ısısı da çok düşüktü.Ceragem Master masaj yatağında 1 aydır dr kontrolünde kızıma seans uyguluyoruz. 14.seansta gözlerindeki kayma düzeldi ve vücut ısısı normale döndü, hiç yürüyemeyen çocuğum simdi tutunarak yürümeye basladı.Çok mutluyum, seanslara devam edeceğiz, gelişmeleri size de yazacağım. Allah hepinizden razı olsun teşekkürler Ceragem Ailesi.
Özlem TUĞCU, ev hanımı , 26,

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©