» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Merhaba, Ceragem ailesi. 2 ay önce ücretsiz masaj seanslarına başladım. Benim belimde üç fıtık ve kireçlenme vardı, her türlü tedaviyi gördüm ama hiç sonuç alamadım. Doktorum son olarak ameliyat olmamı önerdi. Korktum olmadım. Bu yatağı arkadaşlarım bana bir yıl önce önermişti, ancak ben hiç inanmamış ve ikna olmamıştım. Bu yatak bana ne fayda verecek diye gülüp geçmiştim ama inanın öyle değil. Benim gibi düşünen insanlara sesleniyorum. Lütfen bu yatakla bir tanışın derim ve tavsiye ederim. Buraya gittiğimde hareket etme mekanizmam resmen durmuştu, kesinlikle hareket edemiyor ve yatağa hiç bir şekilde yatamıyordum. Geceleri yastıkları ve yorganları dayayıp oturarak uyuyordum. Yaşam kalitem çok düşmüş ve çok huzursuz ızdırap dolu acılı günler yaşayordum. Şunu da kesinlikle belirtmek istiyorum. Bu yatak çok yönlü! Oraya gelen kişilerle tanışıp konuşuyoruz safra kesesinden ,tansiyondan,kolestrolden vb gibi tüm hastalıktan gelen insanlar sağlıklarına kavuştuklarını söylüyorlar. Şunu da özellikle belirtmek isterim. Bir genç kızla tanıştım bu kızcağızın iki kulağıda duymuyordu. Onunla iletişim kuramıyordum. Tabiki aradan yaklaşık bir ay gibi bir süre sonra annesiyle konuştum ki kızımın bir kulağı açıldı diye bizlere o güzel haberi verdi. Şu an kızımızla iletişimim çok güzel. Çünkü bu yatak sayesinde bir kulağı duyuyor. Bu çok mutluluk verici bir şey. Allah'a şükür ki bende iyileştim. Şu an kendimi çok sağlıklı, zinde, dinç hissediyorum ve sağlık sorunlarımdan arındım. Çok huzurluyum sanki bir mucize gibi bir şey! Bütün şikayetlerim geride kaldı ve herkese tavsiye ediyorum. Ayrıca Ceragem masaj yatakları tanıtımındaki Eskişehir şube başkanı Cömert hocamız ve ekibinden bahsetmeden geçemiyeceğim. Selçuk, Ferhan, Bedia ve Aysun hocalar genç yaşlarına rağmen bilgili, kendilerini bu konuda çok iyi yetiştirmiş, son derecede saygılı insanlar! Ceragem'e gidip bu mükemmel ekiple tanışmanızı, sağlığı ve huzurlu bir yaşamı burada bulmanızı öneririm. Canla başla çalışan bu sevgi dolu insanlara en başta Cömert Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 
Semra Ulukoca, emekli , 50, ESKİŞEHİR

Bu yatağı icat eden Koreli kardeşimizden Allah razı olsun. Türkiye'de herkes para para diyor ama Koreli kardeşimiz insanların sağlığını düşünerek Ceragem gibi eşi ve benzeri olmayan güzel sağlıklı ürünleri icat ediyor. Teşekkürler.
Erdoğan PEKER, memur , 46, İZMİR

Ben 3 aydır düzenli bir şekilde Ceragem'e gidiyorum. Benim boyun fıtığım, kileçlenme ve psikolojik şikayetlerim vardı. Ayrıca unutkanlık, uykusuzluk da vardı, şimdi ise her sorunum yavaş yavaş geçiyor, hepsinin geçeceğine eminim. Sizinde Ceragem yatağına gitmenizi tavsiye ediyorum, çocuklarınızıda gönderebilirsiniz...
Havva DOĞAN, ev hanımı , 54, İZMİR

Ben Şirinyer Ceragem yataklarına yaklaşık 2 aydır devam ediyorum. Annem ise 7-8 aydır devam ediyor. Boyun omurumda düzleşme vardı, bu sebeple ellerim, kollarım uyuşuyor ve boynumda ağrı oluyordu, midemde ise şişkinlik ve hazımsızlık vardı. Ceragem yatağını denemeye karar verdim ve kısa sürede faydasını gördüm. Uyuşmalarım ve ağrılarım geçti. Mide rahatsızlığım geçti. Anneme de birçok faydası oldu. Seans bitince kendimi çok dinç ve rahat hissediyorum, keşke daha önceleri seanslara katılsaydım. Bence her eve Ceragem yatağı girmeli. Uygun zamanda ben de evime alacağım. Ayrıca Şirinyer Ceragem çalışanları ekibine sıcak davranışları, saygılı ve güler yüzlü olduklarından dolayı annem ve kendi adıma çok teşekkür ederim. Dilerim kısa zamanda Ceragem'i daha çok kişi tanır. Teşekkürler Ceragem... 
Özgür ÇELİK, İnsan Kaynakları Uzmanı , 38, İZMİR

Ben annemin sayesinde Ceragem'le tanıştım. Bel ağrılarım geçti ve çok memnunum. Bu yüzden İstanbul Bahçelievler'deki şubede bizlere emek harcayan Firdevs Hanım'a, Kemal Bey'e ve diğer çalışanlarına çok teşekkürler.
Kübra, öğrenci , 18, İSTANBUL

Bu yataklar her derde deva.Kireçlenmeyi, bel fıtığını yok ediyor.Hücrelerimi yeniliyor.Vücudum hastalıklardan kendi kendine kurtuluyor.
Emine ÖZGÜRTEPE, ev hanımı , 59,

Ceragem'e 110 gün devam ettim ve ellerimdeki uyuşmalar,belimdeki ağrılar geçti,omuzumdaki kireçlenme çok olduğundan dolayı henüz omuz ağrılarım geçmedi.Turhal şubesine ve Ceragem personeline teşekkür ederim.
Gülay KOLGU, ev hanımı , 63, TOKAT

10 Yıldır bel fıtığından rahatsızım.Seanslara başlayalı sadece 1 ay olmasına rağmen ayağımdaki ve kolumdaki uyuşma gecti,belimdeki kayma düzeldi ve midemdeki gastritimden kurtuldum.Seanslara devam etmeyi düşünüyorum,özellikle bel fıtığından rahatsız olan arkadaslara kesinlikle tavsiye ediyorum.
Fatma ÖZBEK, ev hanımı ,

Merhaba Ceragem dostları. Ben 4 sene önce düşmüştüm. Pörçük kemiğimde eğilme olmuş ve o şekilde kaynamış. Bir çok doktor tedavisi görmeme rağmen yaşam kalitem düştü. Ceragem'le tanışmamla birlikte benim bu sorunum çözüm buldu. Ayrıca 90 kilodan 79 kiloya düştüm. İyi ki varsın Ceragem!
Gülhan Demir, ev hanımı , 48, KIRIKKALE

Ben 9 yıldır depresyon hastasıydım. Ceragem sayesinde sağlığıma kavuştum. Günde 500 mg ilaç alıyordum. Şimdi artık hiç ilaç kullanmıyorum. Eskişehir Şube Başkanı Cömert Bey ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler. Sağlıklı ve sağlıksız yaşayan herkese tavsiye ederim.
Nuriye Yılmaz, ev hanımı , 39, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©