» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Benimde sırt ağrılarım, en önemlisi bel fıtığım vardı, ameliyat olacaktım, ama Ceragem'i duydum yaklaşık 4 aydır devam ediyorum. Bütün ağrılarım geçti, şeker, kolesterol düzeldi, bilmediğim diğer hastalıklarım varmış meydana çıktı, mesela miyom varmış temizlendi. Şimdi o kadar rahatladım ki anlatamam. Ceragem'i getirenlerden, yapanlardan allah razı olsun, çok teşekkür ederim.
Safiye ALBAYRAK, ev hanımı , 54, ESKİŞEHİR

Ben Ceragem Etimesgut'a başlayalı 4 hafta oldu. Sol gözümde göz tembelliği vardı. Yarım saat okumadan sonra sol gözümü kısarak okumaya devam ediyordum. Ceragemle bu sorun ortadan kalktı. Boyun fıtığı vardı, sağ kolumdan ve omuzlarımın ağrısından çok rahatsızdım. Ceragemle bu rahatsızlıklarımda geçti. Bizlere bu hizmeti getiren Canan Hanım ve Adil Bey'e çok teşekkürler. Ayrıca hocalarımız Gülay Hanım'a, Mehtap Hanım'a, Habibe Hanım'a ve Resul Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Verdikleri hizmetlerden ve güleryüzlerinden dolayı. Ceragemi herkese öneriyorum, herkese şifalı günler diliyorum.Teşekkürler Ceragem.
Serpil Gökçe, ev hanımı , 50, ANKARA

Teşekkürler Ceragem. Beni tekrar hayata döndürdüğün için sana minnettarım.
Abdullah GÜMÜŞTAŞ, tekstil , 21,

Sekiz gündür gitmeme rağmen çok memnunum, herkesin bir kere denemesini tavsiye ediyorum, insan vücudunda çok büyük fark yarattığını algılamaya başladım, hepinize sağlık dolu yaşam katacağına inanıyorum. Ceragem'e çok teşekkür ederim...
Remide GÜZEL, ev hanımı , 46, ESKİŞEHİR

Ceragem'e 3 aydır gidiyorum. Bel fıtığı yüzünden yürüyemiyordum, sırt ağrım da geçti. Şekerim 359'dan 135' düştü, kolesterolüm de çok iyi. Konya şubesinden Uğur Bey'e, Nida Hanım'a ve çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum.
Ayşe ÇINAR, ev hanımı , 45, KONYA

Merhaba, Büyükçekmece Ceragem'e yaklaşık iki buçuk aydır devam ediyorum. Kan dolaşımı problemim vardı, düzeldi ayrıca oturup kalkarken ağrılarım oluyordu, şu anda kendimi cok iyi hissediyorum. Ceragem'e teşekkür ediyorum. Ayrıca bizlerle ilgilenen Salman Bey'e birde iki tane melekleri var Handan ve Hüsnüye, onlarında yakın alakasından ve güler yüzlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Herkese Ceragem yataklarını tavsiye ediyorum.
Hülya KOLDAGÜÇ, ev hanımı , 44, İSTANBUL

Ben Ceragem'e kilo vermek için ve dizlerim çok ağrıdığı için başladım. Dizlerimin ağrısından adeta ördek gibi yürüyordum. Dışarıya çıktığımda her 50-100 adımdan sonra dinlenme gereği duyuyordum. Ceragem'e 2 aydır düzenli olarak geliyorum.Şimdi dimdik düzenli bir şekilde yürüyorum.Sağlıklı bir şekilde tam 7 kilo verdim.15-20 yıl önce bronşitim vardı.Tedavi oldum geçti.Fakat geçti sandığım bronşitimin Ceragem'e başladıktan sonra geçmemiş içimde müzminleşmiş olduğunu anladım.Çünkü bir aydır balgam söküyorum.Ciğerlerim tertemiz oldu.Bunun için çok seviniyorum.Daha zinde ve hareketli oldum.Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum ve Ceragem'e gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum.Burada görevli olan Cömert Bey'e,Selçuk oğluma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Ferhan ve Yasemin kızımada çok teşekkür ederim.Her sabah bize göstermiş oldukları güler yüz bizi daha mutlu ediyor.Haydi Eskişehir'liler uzak yakın,genç yaşlı demeyin sağlığınızı düşünüyorsanız CERAGEME GELİN..
Şahinde Akyüz, EV HANIMI , 58, ESKİŞEHİR

Ben Ceragem'i 45 gün kullandım. Bel fıtığı ameliyatından kurtuldum ve Ceragem yatağını evime aldım. Eşim böbrek nakli olmuştu ve 13 yıl sonra tekrarı yapılacaktı ama evimde Ceragem'i kullandıktan sonra sağlığına kavuştu, nakil olmaktan kurtuldu. Tevfik Bey ve meleklerine çok teşekkür ediyorum ve herkesin Ceragem'i kullanmasını tavsiye ediyorum.
Nebahat BAHAR, ev hanımı , 46, ISPARTA

Ben İzmir Üçkuyular'da oturan emekli biriyim. Ben ve eşim Ceragem Üçkuyular şubesi çalışanlarından duyduğum memnuniyeti bildirmek istedim. Özellikle İlkay hanım, Hülya hanım, Ayşin hanım, Müzeyenn hanım ve dıiğer çalısanlarına sonsuz teşekürlerimizi sunuyoruz. İlgi ve alakalarından dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz, Alanya'dan sevgilerr.
Mehmet ALİ YÜCEL, emekli , 63, İZMİR

Ben hayatımı Ceragem'den önce ve sonra olmak üzere ikiye ayırdım. Ceragem'den önceki hayatımı yaşanmamış sayıyorum. Ceragem'den önceki hayatım üzüntü ve hastalık verdi. Ceragem'den sonraki hayatım mutluluk,huzur ve sağlık verdi. Ceragem'de ilk önce ruhum iyileşti sonra teker teker hastalıklarım geçti.Ceragem'i çok seviyorum çünkü hayatımın bir parçası ve ikinci adresim oldu. Ceragem'i anlatmak çok zor. Anlatılmaz yaşanır. Omuriliğimde termal ısısı, damarlarımda kızılötesi ışınları var. Kalbim Ceragem Ceragem diye atıyor. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum. 45yaşındayım ama kendimi 20 yaşında hissediyorum. Beyaz saçlarımın arasından siyah saç çıkıyor. Sağlığıma kavuşmak beni çok mutlu ediyor.Ceragem'i bizlere vesile kılan Cömert Bey'e ve Ceragem meleklerine çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun.Ceragem komşularım sizleri de çok seviyorum.Sizlerin arasında olmak beni çok mutlu ediyor.Saygılarımla...
Kadriye ATİK, ev hanımı , 45, ESKİŞEHİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©