» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ben Ceragem'e başlayalı yaklaşık bir ay oldu. Bacaklarım ve kollarım çok ağrıyordu, şu an ağrılarım yavaş yavaş geçiyor. Personelleride güler yüzlü, kendimi evimde gibi hissediyorum.
Beste Çaylak, öğrenci , 13, UŞAK

Ceragem'e yaklaşık 2 aydır devam ediyorum, birçok rahatsızlığıma iyi geldi, mükemmel ötesi birşey. Herkese tavsiye ediyorum. İnşallah Allah yatak nasip etsin evlerimizede kullanalım.  Verilen hizmet çok güzel, ekipte muhteşem, Şube Başkanımıza sonsuz teşekkürler.
Saniye DOĞAN, emekli öğretmen , ESKİŞEHİR

Ceragem'le tanışmam Bornova Ceragem'de çalışan Gonca Hanım sayesinde olmuştur. Boynumda düzleşme, sağ omzumda kas zedelenmesi vardı. Çalışırken fizik tedavi verdi doktorlar ama işlerden gidemedim şu an işime son verdiler. Koştum Ceragem'e... Şuan için faydasını görmeye başladım. Yeni işe başlar başlamaz ilk maaşımla evime ceragem almak istiyorum. Vesile olanlara binlerce teşekkür ederim.
Recep Arıcı, torna-tesviye , 45, İZMİR

Şiddetli sinüzitim vardı ve bundan ötürü de ciddi bir baş ağrısı çekiyordum Ceragem sayesinde bütün ağrılarımdan kurtuldum herkese tavsiye ederim.Teşekkürler.
Gülşen Hn., ev hanımı , 50,

Gaziosmanpaşa`daki merkezinize 40 gündür devam ediyorum. Daha önceleri kollarımda uyuşma, ağrı, boyun ağrısı ve sırt ağrılarım vardı. Şu anda artık bu ağrılarım büyük oranda azaldı. Termal masaj yatağından son derece memnunum. Sizlere çok teşekkür ederim.
Şerife SÜRER, ev hanımı , 66, İSTANBUL

İzmir - Üçkuyular şubesindeki Ceragem'e devam ediyorum. Herkesi bulunduğu kent'teki Ceragem şubelerine uğramaya davet ediyorum, eminim çok memnun kalacaklar. Sağlıklı günler, Ceragem personeline samimi teşekkürler.
Abdullah ÖZBAYKUŞ, Emekli , 64, İZMİR

Yaklaşık 1 senedir gittiğim Ceragem'in oldukça faydasını gördüm. Daha öncesinde şeker ve tansiyon gibi rahatsızlıklarım vardı ve Ceragem'e başladığımdan beri bu rahatsızlıklarımda hissedilir bi şekilde azalma oldu. Kendimi daha huzurlu ve rahat hissediyorum. Ceragem'e ve Merter, Güler, Ayten, Şükran hocalarıma çok teşekkür ederim.
Hafise KAHRAMAN, ev hanımı , 51, YALOVA

2 ay önce Ceragem'e başladım, aşırı baş ağrılarımdan ve uykusuzluğumdan neredeyse tamamen kurtuldum. Yataktan kalktığımda kendimi yorgun ve bitkin hissediyordum, ancak şuanda kendimi çok dinç, sağlıklı hissediyor ve güne pozitif başlıyorum. Ayrıca tiroyitlerle ilgili de sorunlarım vardı ve konrtollerimde bir düzelme olduğu görülüyor. Doğuştan omur iliğimde eğrilik vardı, aşırı bel ağrıları çekiyordum ve şuanda çok rahatım. Cildimede çok faydası oldu. Agrasifliğimi aldı ve şuanda gayet mutlu, huzurlu hissediyorum. Daha söylemediğim bir çok yararıda var ve ben Ceragem ailesine katıldığımdan dolayı çok mutluyum. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Ceragem...
Nuran Kula, Ev hanımı , 47, ESKİŞEHİR

Ben Şenlikköy ilk öğretim okulun 3/C sınıfında okuyorum ve 8 yaşındayım. Ceragem yatağıyla babaannem sayesinde tanıştım. İlk defa Ceragem'e gittiğimde çok korkmuştum. Babaannem bana korkucak birşey yok dedi. Ama ben hala çok korkuyordum. Aklıma binbir türlü şey geldi. Sıradaki seans biz olunca daha da çok telaşlandım. Yatağıma çarşafımı serdim. Yatağa yattım. İlk yatışımda çok sıcak burası dedim. Ayben ablaya ilk günüm olduğu için fazla yüksek derecede yatamam dedim. Ve Ayben Abla dereceyi kıstı işte ozaman çok rahatladım. Ben okula gittiğim için ağır çanta taşıyorum. Tabi çantalarda da bir sürü kitap var. O yüzden akşamları eve geldiğimde boynum ağrıyodu. Babaanneme her akşam boynuma masaj yapar mısın diyordum. Babaannem yapınca biraz ama çok az rahatlıyordum. Sonra babaannem Ceragem yatağını tavsiye edince bende gittim çok ama çok inanılmaz derecede rahatladım. Ve bu yatağı sürekli kullanmaya başladım. Bende artık 1aydır gidiyorum. Oradaki bütün hocalar çok iyi şekilde, aynı öğretmenim gibi ders anlatıyorlardı tabiki de onlar Ceragem yatağının faydalarını anlatıyorlardı. Bende bir hafta sonra faydalarını duyunca böyle birşey olamaz diye düşündüm kendi kendime ama dedikleri doğruymuş. Hocalar hangi hoca olursa olsun Ceragem yatağında yattıklarında hissettikleri ağrının inanılmaz derecede geçtiğini söylediler. Bende tabi şaşırdım. Babaanneminde bir sürü hastalığı vardı. Mesela kalbinden iki kez ameliyat olmuş, kalçasından 2 3 yerde kırık var. O yüzden yürüyemiyor. Kolestrolü var, tansiyonu var. Daha anlatamayacağımız daha çok ağrıları var ama oda ceragem yatağıyla tanıştığından beri ağrıları geçti. Ve Ceragem'e gelen insanlarda iyileştim diyorlar. Ben Ceragem'deki Ayben ablaya, Nergiz ablaya, Hülya ablaya ve Adnan Bey'e çok ama çok teşekkür ederim.
Pakize İbrahimova, öğrenci , 8, İSTANBUL

Ceragem'le bir tesadüf sonucu tanıştım. Ailece 3 haftadır Turhal'da devam ediyoruz. Vücudumdaki değişiklikleri, rahatlamayı farketmeye başladım.Turhal şubesine gelenler sağlık sorunlarıyla ilgili inanılmaz şeyler anlatıyorlar. Uzun zamandır yatağı kullananlar mucizevi şekilde iyileştiklerini ifade ediyorlar. Ayrıca Turhal Ceragem'de çalışanların güleryüzlü oluşu, tüm menfaatlerden arınmış olarak insan sağlığına kendilerini adamış oldukları ayrı bir memnuniyet kaynağıdır. Çalışanlar gerçekten harikalar. Kalbi ve dış görünüşleri gerçekten mükemmel. Herkese tavsiye ederim. Sağlık ve mutluluklar dilerim.
Durmuş Arslan, EMEKLİ , 51, TOKAT

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2017 Tüm Haklari Saklidir ©