» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ben Ceragem'e kilo vermek için ve dizlerim çok ağrıdığı için başladım. Dizlerimin ağrısından adeta ördek gibi yürüyordum. Dışarıya çıktığımda her 50-100 adımdan sonra dinlenme gereği duyuyordum. Ceragem'e 2 aydır düzenli olarak geliyorum.Şimdi dimdik düzenli bir şekilde yürüyorum.Sağlıklı bir şekilde tam 7 kilo verdim.15-20 yıl önce bronşitim vardı.Tedavi oldum geçti.Fakat geçti sandığım bronşitimin Ceragem'e başladıktan sonra geçmemiş içimde müzminleşmiş olduğunu anladım.Çünkü bir aydır balgam söküyorum.Ciğerlerim tertemiz oldu.Bunun için çok seviniyorum.Daha zinde ve hareketli oldum.Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum ve Ceragem'e gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum.Burada görevli olan Cömert Bey'e,Selçuk oğluma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Ferhan ve Yasemin kızımada çok teşekkür ederim.Her sabah bize göstermiş oldukları güler yüz bizi daha mutlu ediyor.Haydi Eskişehir'liler uzak yakın,genç yaşlı demeyin sağlığınızı düşünüyorsanız CERAGEME GELİN..
Şahinde Akyüz, EV HANIMI , 58, ESKİŞEHİR

Merhaba, ben Üçkuyular Ceragem'e 1 ay önce başladım. Bende guatr, saç dökülmesi ve titreme vardı. 35 seans gittim ağrılarım arttı, şu anda yeniyim ama saçlarım çıkmaya başladı, titremem azaldı, biraz zayıfladım, ama sonuna kadar devam etmeye çalışacam. Keşke daha önce başlasaydım, duymadım. Orada çalışan İlkay hn, Müzeyyen hn, Hülya hn, Yasemin hanıma yakın ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Yine yazmaya devam edicem......Saygılarımla.
Serap TOKMAKÇIOĞLU, SERBEST-HALKLA İLİŞKİLER , 46, İZMİR

Ben ilk önce Ceragem'i Türkiye'ye getiren kişilere öncelikle teşekkür ederim. Benim sinüzitim vardı. 1 ay kadar gidiyorum ve faydasını gördüm. Burnumdan nefes almakta zorlanıyodum, hep ağzımdan nefes alıyordum. Allaha şükür bu sorunum bitti. Ceragem teşekkürler...
Halil İbrahim KÖKENLER, ögrenci , KAYSERİ

Merhaba Ceragem ailesi öncelikle size sonsuz sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.Yaklaşık 15 günden beri aranızdayım. Memnuniyetimi anlatamam. Bu yatak sayesinde hastalıklarım yavaş yavaş fayda görmeye başladı. En yakın zamanda almak istiyorum bence her eve lazım. Saygılarımla teşekkürler.
Meryem Kırıcıoğlu, EMEKLİ , 54, YALOVA

İzmir - Üçkuyular şubesindeki Ceragem'e devam ediyorum. Herkesi bulunduğu kent'teki Ceragem şubelerine uğramaya davet ediyorum, eminim çok memnun kalacaklar. Sağlıklı günler, Ceragem personeline samimi teşekkürler.
Abdullah ÖZBAYKUŞ, Emekli , 64, İZMİR

Ben Bursa'dan Ceragem'in misafiriyim. 14 yıldır bel fıtığından ağrı çeken biriyim, geçen sene 4 ay gittim ve bel ağrımın geçtiğini farkettim, sonra ev işlerine yetişemediğim için bırakmak zorunda kaldım. 1 sene sonra bir ağrı beni ayakta duramaz hale getirdi, bunun üzerine doktora gittim ve oda bana iğne yazdı, ama ne çare iğneler işe yaramadı. Sonra iyleşeceğimi umut ederek tekrar Ceragem'e gitmeye başladım. 1-2 aydır gidiyorum ve bel fıtığımın ağrısını yok olmaya başladığını anlaşılır bir şekilde hissediyorum ve temelli ağrımın yok olacağına inanıyorum. Asla Ceragem'i bırakmayı kesinlikle düşünmüyor ve herkeze öneriyorum, Ceragem çalışanlarının samimiliği ve güleryüzlülüğü için tüm içtenliğimle Ceragem ailesine teşekkür ediyorum.
Nazmiye AKGÜN, ev hanımı , 44, BURSA

Selam ben Denizli'den Özgür, Ceragem Masaj yatağıyla 3 sene önce tanıştım, 1 hafta seanslara katıldım, annem daha önceden 1aydır gidiyordu. Anlattığında yararlarını çok abartılı bulmuştum ama denedikten sonra sinir, stres, migren, vücut yorgunluğu diye birşey kalmadı. Hemen eve aldık, biraz pahalı, ama çok memnunum, çok faydasını görüyorum, açıkçası insanın ömrünü tüketen, her hastalığın başı sinir ve stres olduğuna göre bu yatakta bu sorunların hiç biri kalmıyor. Memnunum, alma gücü olan herekese önce deneyip faydasını gördükten sonra almalarını tavsiye ediyorum.
Özgür KARACA, serbest , 28, DENİZLİ

Sevgili Ceragem'e gelen ve Ceragem'i tanıyan misafirlerimiz; ben Gaziosmanpaşa Ceragem' de görev  yapıyorum ve çok kutsal bir mesleğim olduğuna inanıyorum. Sabahlara Ertan Bey, Tüter Hanım ve Zuhal Hanımla başlamak o kadar güzel ki! Misafirlerimizin mutluluğu bizi çok sevindiriyor. Şuna kesinlikle inanıyorum. Önümüzdeki yüzyıl, Ceragem teknolojisiyle evler donatılacak. Çünkü insanlığın Ceragem gibi büyük bir dosta gerçekten ihtiyacı var.Ceragem'i bizlere tanıştırılmasında  vesile olan herkese çok teşekkür ediyorum...Sağlıklı günler Ceragem'le olur...Saygılar!
Kadir Halis, Ceragem Temsilcisi , 22, İSTANBUL

Benim boynumda ve de ayaklarımda varisler vardı. Ceragem yatakları sayesinde iyileştim. Yu Bey ve de Süreyya Hanım ve onun yardımcılarına teşekkürü bir borç bilirim.  Çoluk çocuk demeden herkese ilgi göstererek herkesin takdirini kazanıyorlar. Herşey için teşekkürler...
Hakan TİMUÇİN, kırtasiyeci , 33,

Merhaba, bel ve boyun fıtığından rahatsızlanıp hastanede 1 ay fizik tedavi gördüm. Hissedilir bir rahatlık oldu fakat fizik tedavi süreci bitip normal hayata başladığımda şikayetlerim tekrar arttı. Akrabalarım sayesinde Ceragem ile tanıştım. 1 aydır düzenli olarak gidiyorum, çok şükür eskiye göre çok iyiyim. Başta Ceragem olmak üzere Ferhat Bey ve Ceragem meleklerine teşekkür ederim.
İbrahim Toklu, memur , 34, KIRIKKALE

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©