» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Genç yaşta olmama rağmen şiddetli sırt ağrılarım oluyor, yanma, batma. Hiç bir ilaç fayda vermiyor, 4 gün gittim, şu an ağrım var ama çok hafif, 3 ay full gidicem faydasını 4 günde gördüm, inşallah eski sağlığıma kavuşurum :)
Özge ÖZ, işsiz , 22, İSTANBUL

Merhaba! Ben daha önceleri de CERAGEM'i duymuştum ama özel durumlardan dolayı katılamamıştım. Sonrasında ise komşularımın tavsiyesi ve biraz da merak ederek ESK./ CERAGEM'e geldim. Seanslara başladıktan bir süre sonra sırt ve bel ağrılarımda azalma olduğunu hissettim. Böylesine faydalı ve güzel bir hizmeti TÜRKİYE'ye getirenlerden ve gelmesine sebep olanlardan Allah razı olsun. Ayrıca bizleri herzaman güleryüzle karşılayan, isteklerimizi can kulağı ile dinleyen Esk./ Ceragem Şubesi, başta Cömert Hocam olmak üzere, Selçuk Hocam, Ferhan Hanım,Yasemin Hanım ve tüm çalışanlarına bizlere verdikleri emeklerden dolayı şükranlarımı sunarım. Ceragem Masaj Yatağı harika bir ürün. Ben çok memnunum. Herkese seve seve tavsiye ediyorum. Saygı ve Selamlarımla...
Hülya ZORKA, Ev Hanımı , 45, ESKİŞEHİR

Altı yıldır bel fıtığı rahatsızlığım vardı L3 L4 L5. Diz kapaklarımda, boynumda kireçlenmeden dolayı hareket zorluğu çekiyordum, ellerimde uyuşmalar,bacağımda kramplar vardı. Bir aydır Ceragem'i kullanıyorum çok rahatladım. Merdivenleri inemiyordum şimdi rahatlıkla iniyorum. Güler yüzlü personelden, sebep olanlardan Allah  razı olsun diyorum En kısa zamanda yatağı almayı düşünüyorum.
Züleyha TÜRKMEN, ev hanımı , 46,

İzmir Çamdibi şubesine 20 gündür gidiyorum, çok faydasını gördüm, evime huzur geldi. Boyun, bel, mide, diz ve sırt ağrılarım teker teker azaldı, canlılık geldi.İsmail hocamıza ve meleklerine teşekkür ediyorum.
Ürküş ÖZTÜRK, ev hanımı , 60, İZMİR

18 gündür İzmir Üçkuyular şubesine gidiyorum. Bütün ağrılarım geçti, İlkay hanım ve meleklerine ayrı ayrı teşekkür ediyor, herkesi bu mucize yatağa davet ediyorum. Ceragem'e teşekkürler.
Derya KARA, ev hanımı , 40, İZMİR

Bizim Ceragemle tanışmamız annem sayesinde oldu. Annem yaklaşık 6aydır Ceragem'e gidiyor çok faydasını gördü ve ne olursa olsun bu yatağı alacam dedi ve de aldı. Şimdi evde rahatsızlığı olan bir kaç komşumuzu da yatırıyor yaklaşık 10 gündür. Yatağa yatanlar çok memnunlar ve de ağrılarından kurtulduklarını söylüyolar. Genelde rahat yürüyemediklerini çok ağrılarının olduğunu, evde iş yapamadıklarını hareket edemediklerini söylüyolardı. Şimdi çok rahatladıklarını ve asla bırakmacaklarını söylüyorlar. Bizde çok mutluyuz. Bu ürünü tanıma şansımız ve alma şansımız olduğu için. Herkese tavsiye ediyoruz. Sağlığınız için en iyi yatırım diyoruz ki Ceragem! Çok teşekkür ederiz.
Dilek Çelik, muhasebeci , 29, İZMİR

Ceragem'e iki buçuk ay boyunca gittim. İlk başladığımda sol bacağımda iltihaplanma vardı ve sol bacağımdaki bir damarımda %47 tıkanıklık vardı. Ceragem'e gitmeye başladıktan sonra açıldığını hissettim. 600mg.lık trantel kullanıyorken artık bıraktım kullanmıyorum. Sinir sistemim düzeldi. Sandalyede namaz kılarken şimdi secde edebiliyorum. Baş parmaklarımda tırnaklarım ete saplanıyordu, o da geçti. İki gün devamlı burnumdan sıvı aktı ve sinüzitim de geçti. Kısa zamanda iyileştim, boynumdaki fıtıkta geçti. Sağ kolumdaki ağrılarım da geçti. Bel fıtığımda rahatlama hissediyorum. Değerli hocalarım Kiraz Hanım, Serhat Bey, Türkan Hanım ve Esra Hanım'a bizlerle çok iyi ilgilendikleri için teşekkür ederim. Herkesin Ceragem'e sürekli gitmesini tavsiye ederim. İyiki varsın Ceragem!
İsa NAZLI, emekli , 60, İSTANBUL

Eşimin sayesinde Ceragem'e geldim. Hastalıklarımı yendim. Ceragem'e aşık oldum. Ona şiirler yazdım. Ceragem'i eve aldım. Dursun Bey'e, Ferhat Bey'e, Aynur Hanım'a, Perihan Hanım'a ve Havva Hanım'a teşekkür ederim. Sizlerden de Ceragem'i seçmenizi beklerim.
Nusret ÇAKI, işçi , 45, KAYSERİ

Gerçekten çok etkili bir yatak. İlk başta personellerinize çok teşekkür ederiz. Özellikle Kübra Hanım'a.. Kesinlikle herkesin evinde olması gereken bir yatak. Allah hepimize nasip eder inşallah.
Fadime Taştekin, Ev Hanımı , 28, KIRIKKALE

Kalbimde ritim bozukluğu vardı, ayakkabımı dahi giyemiyordum. Son 15 seanstır bastonumu attım, tek başıma yürüyüp ayakkabımı giyebiliyorum, kalp atışım normale döndü.72. seansın sonunda ilaçlarımı almıyorum, sabahları çok zinde kalkıyorum, çok rahatladım.Ayrıca CERAGEM müdürlerine ve personeline çok teşekkür ederim.
Neriman ERER,

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©