» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ceragem yatağı ile tanışalı 45 gün oldu. Eşimle birlikte seanslara kesintisiz devam ediyoruz. Ben 15 yıldır parkinson hastalığından muzdaribim. Buna ilave olarak hemoroid de kanamalı bir şekilde devam etmekte iken bu 45 gün içinde hemoroidde belirgin bir şekilde iyileşme hissediyorum. Parkinsonda ise ilaç tedavisi ile birlikte daha etkili bir hal aldı. Bel ve diz yorgunluklarım azaldı. Moralman iyileşeceğime inandım. Sağ olasın Ceragem ailesi...
Tekin Töre, öğretmen , 70, ESKİŞEHİR

Ceragem yatağını tanıyalı bacaklarımdaki ağrılardan, boyun fıtığımdan, ellerimin uyuşmasından kurtuldum, herkeze tavsiye ediyorum.
Elmas SOYER, ev hanımı , 52, ESKİŞEHİR

Ceragem'e 110 gün devam ettim ve ellerimdeki uyuşmalar,belimdeki ağrılar geçti,omuzumdaki kireçlenme çok olduğundan dolayı henüz omuz ağrılarım geçmedi.Turhal şubesine ve Ceragem personeline teşekkür ederim.
Gülay KOLGU, ev hanımı , 63, TOKAT

Ceragem'i annem aldı ve hala kullanıyor. Oldukça memnun, bende yıllık izinlerde sürekli kullanıyorum. Ayrıca Yalova şubenizdeki candan ve güleryüzlü tüm personelinize, özelliklede Filiz hanıma teşekkürlerimi borç bilirim, saygılar....
Hakan KOÇAK, Askeri Personel , 37, KÜTAHYA

Ben Fadime Taşkın. Şuan hizmet verdiğiniz Ceragem Etimesgut şubenizden düzenli olarak hizmet almaktayım ve bu hizmetten çok memnunum. Düzenli olarak bana uygulamakta olduğunuz program sayesinde şikayetlerim olan yüksek tansiyon,göz tansiyonu, bel ve sırt ağrılarımdan kurtulmuş bulunmaktayım. Sizlere bu hizmetinizden dolayı teşekkür eder ayrıca güler yüzlü personelinize şükranlarımı sunarım.Hizmetinizin daim olmasını dilerim!
Fadime TAŞKIN, Ev hanımı , 60, ANKARA

Ceragem mucizesini 20 eylül 2005'de keşfettim. Bel fıtığı ağrılarımdan ve cildimde oluşan mantardan 20 günde, dizlerimdeki kireçlenmeden bir buçuk ayda kurtuldum.Bu mucizeyi herkese tavsiye ediyorum.
Gündoğan YAKUT, mobilya döşeme , 62,

Ben 2 hafta önce Ceragem'le tanıştım. Böbrek rahatsızlığım, tansiyonum ve depresyon rahatsızlığım olduğu için arkadaşların tavsiyesiyle tanıştım. Gerçekten yararı oldu ve çok memnunum. Ceragem çalışanlarına çok teşekkür ederim. Kiraz, Esra ve Türkan Hanım'a çok teşekkür ederim, bizlerle çok ilgileniyorlar. İyiki varsın Ceragem.
Özlem ÖZSÜER, ev hanımı , 37, İSTANBUL

Merhabalar, öncelikle Ceragem ailesine ve Eskişehir şubesindeki yetkili ve çalışanlara bizlere karşı gösterdikleri sevgi, saygı, samimiyet ve sıcak davranışlarından dolayı çok teşekkür ederim. Ceragem'le komşum sayesinde tanıştım ve 4 aydır elimden geldiğince aksatmadan gidiyorum. Bu 4 ay içinde bel fıtığımdan dolayı kaynaklanan bel ağrılarım azalmış durumda. Bunun yanısıra ellerimdeki uyuşma ve kilo problemim yavaş yavaş çözülmekte. Ben Ceragem'in faydasını gördüm. Eminim ki Ceragem'le tanışmak sizlere de çok faydalar sağlayacak. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ediyorum.
Leyla Günaydın, ev hanımı , 52, ESKİŞEHİR

Ceragem Avcılar Şubesine 130 gündür gidiyorum. Tesadüfen keşfettim, şubeye girdim, broşür aldım, inceledim ve gitmeye başladım. İyiki gitmişim, boynumda ve kolumda feci şekilde ağrılar vardı üç dört aydan beri. Dikkatimi çeken büyük ilgiydi. Tıpkı bir aile sıcaklığı var. Yatak ise tam bir harika, ısısıyla, ışıklarıyla, masajıyla... Anlatılmaz yaşanır. Bundan önce termal banyolara, fizik tedavilerine çok gittim. Kas gevşeticiler de kullandım, masaj aletleri de kullandım fakat bu yatağın yaptığı masajı hiçbir şey yapamadı, herkes bundan emin olmalı. 130 gün içinde ellerim ve ayaklarım ısındı, uykusuz gecelerime veda ettim. Kendimi dinç hissetmeye başladım, en önemlisi 75. günde kolumun o sevimsiz ağrısı yok oldu. Teşekkürler Ceragem. Bu arada her gün bizlere şevkatle yaklaşan Hülya, Alben ve Nurdan Hoca'ya Nergiz Hanım'a en çok Adnan Bey'e hiç usanmadan bizleri her defasında kapıda uğurladığı için, ayrıca bizleri kapıda karşılayan Devrim ve Aykut Bey'e sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İnsanlık namına çok güzel bir iş yapıyorsunuz. Biz misafirler bu büyük ailenin hep böyle kalması için çaba göstermeliyiz. Daha nice yıllar Ceragem Avcılar'ın ayakta durması için. Bu arada Ceragem Avcıların 7. Doğum gününün arifesinde herkese herşeyin en iyisini diliyorum. Başarılar sizlerle olsun. Ceragem'e devam diyorum. İyiki varsınız.
Levhiye TÜRKER, ev hanımı , 56, İSTANBUL

Belimdeki ağrılar ve kabuslu günler artık bitti.Teşekkürler Ceragem
Aziz USTA, serbest meslek , 35,

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©