» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Yaklaşık 12 seneden bu yana Ankilozan Spondilit rahatsızlığı ile mücadele ediyorum. Rahatsızlığım ilerledikçe omurga yapımda eğilme, dejenerasyon gözle görülür derecede ortaya çıkmıştı. Bir müddet Ceragem yatağını kullandım, çok faydasını gördüm, işlerimden dolayı ara verdim. Ağrı ve sancılarım tekrar başladı. Şu an Aydın'da Ceragem'i düzenli olarak kullanıyorum. Tekrar eski mutlu günlerime döndüğüme çok mutluyum. Benim tavsiyem herkes içindir. Bu yatağı kullanmak ya da sahip olmak için hastalanmayı beklemeyin. Güncel yaşantınızın kalitesini arttırmak için çok faydalı bir ürün olduğu ortada. En azından bir kere de olsa deneyin. Sadece 36 dakikakada size ne verdiğine bakın. Sağlıkla kalmanız dileği ile...
Okan ÖZTÜRK, otomotiv sektör , 35, AYDIN

Doğuya bu hizmeti getirdiğiniz için teşekkür ederiz. Ailece bu hizmetinizden yararlanıyoruz. Yaptığınız bu uygulama herkesin iyi olmasına sebep oldu. Tüm ağrıdan sızından kurtulduk. Herkese tavsiye ederim. Ben boyun fıtığından kurtuldum. Ceragem ailesine çok teşekkür ederim.
Enes İlter, Manav , 21, ELAZIĞ

Belim çok ağrıyordu ve yürümekte zorlanmaya başlamıştım. Çaresiz kalınca Ceragem'le tanıştım. Daha ilk günden faydası fark ediliyordu. Düzenli gelince belimin ağrısı ve kalp çarpıntım geçmeye başladı. Ayrıca cildimdeki kan dolaşımı zayıftı ama Ceragem'i kullandığımdan beri yüzümün rengi açıldı. Tüm bu hizmetlerinden dolayı Ceragem çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Hastalığı olan olmayan herkes oraya gitmeli.
Birsengül YILMAZ, ev hanımı , 10, ANKARA

Ben de aşağı yukarı 1 aydır yatıyorum Ceragem yatağına. Çok faydasını görüyorum. Genç yaşta olmama rağmen çok hastalıklarım var, yatak bu hastalıklarıma iyi geliyor. Bu yatağı çıkaranlardan Allah razı olsun. Teşekkürler.
Filiz ŞEKER, ev hanımı , 41, İSTANBUL

4 yıldır bel ağrısı ve boyun fıtığı  şikayetim vardı. Ceragem Konya şubesine iki ay boyunca gittim, her geçen gün gelişme kaydettim. Şu an gayet iyiyim, boyun ve bel fıtığı ağrılarım azaldı. Bizlerden hiç bir menfaat beklemeksizin hizmetini esirgemeyen Konya şubesi sorumlusu Uğur Bey, Nida Hanım ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum. Teşekkürler Ceragem iyiki Konya'da varsın.
Bedriye SERGİ, hemşire , 49, KONYA

Bir aydır Ceragem'e gidiyorum. Çok memnunum. Bütün Ceregem çalışanlarına başarılar dilerim. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.
Veysel Sever, öğretmen , 36, İSTANBUL

Ben Ceragem'le 2008 yılında arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Birçok rahatsızlığım vardı, 3 yıl önce doktor bana bileğinde sinir sıkışması var demişti. Dahası 2 yıl boyunca uykuya hasret kalmıştım, geceleri uykusuzluk problemim vardı. Erken menopozdan dolayı kemik erimesi oluşmuş ve 5 yıl ilaç kullanmak zorunda kalmıştım. Kan şekerim de düşüyordu, şekerim düştüğünde kendimi kaybedip bayılıyordum. Sinir stres aşırıydı, hayattan hiç zevk alamıyordum. Avcılar şubesi sayesinde Ceragem'le tanıştım. Hocalar çok güzel anlatıyorlar ve hepsi güleryüzle karşılıyorlardı bizleri. Her sabah seanslara devam ettim. O akşam saat 20.00 olmadan uykum geldi. Diz ağrıları, sinir, stres her geçen gün azaldı, kendimi daha genç görmeye başladım. Yürüyemeyen yaşlı annem için de yatağı evime almaya karar verdim. Benimle birlikte annem, babam, yeğenlerim de bu masaj yatağına yatıyorlardı. 3 ay evde kullandım ve kemik yoğunluğumu yeniden ölçtürdüğümde sonucu çok güzeldi, kemik erimem durmuştu. 1 senedir ilaç da içmiyorum. Kan şekerim de normale girdi, ağrılar gitti, kısacası ben Ceragem'le yeniden doğdum. Avcılar şubesini açan Adnan Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Allah ondan ve hocalarından razı olsun. Bizlere verdiği bu sağlıklı yaşam için binlerce teşekkürler. Bence sağlıklı yaşam Ceragem'den geçer. Hasta olmadan önce bu yatakla tanışmalarını herkese tavsiye edebilirim. İlaç için demem çünkü yan etki yapar Ceragem'in öyle yan etkisi yoktur. Hiç bir ücret karşılığı almadan bu güzel imkanı bizlere sundugu için Avcılar Şubesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
Binnaz FAKİR, tekstil emeklisi , 46, İSTANBUL

Büyükçekmece'de açılan masaj yataklarını bizlerle tanıştıran Salman Hoca ve ekibine çok teşşekür ederiz. Benim rahatsızlığım iltihaplı romatizmaydı. 15 günde faydasını gördüm, annemin yürüme problemi ve astımı vardı, babamın ayaklarında problem vardı, kısa bir sürede faydasını gördük. Bütün Büyükçekmece halkına tavsiye ederiz, Ceragem yataklarını kullansınlar. Hizmetlerinden dolayı Ceragem Büyükçekmece çalışanlarına teşşekür ederiz.
Fatma KAYHAN, ev hanımı , 45, İSTANBUL

CERAGEM ŞİRİNYER'e 6 aydır geliyorum. Sağlığımı düşündüğüm için mesleğime bir süre ara vermek zorunda kaldım, çünkü sağlık paradan daha önemli, sağlıklı bir kişi herzaman verimli bir şekilde çalışabilir. İş herzaman bulunur ama sağlık en büyük zenginlik bence. Ben de herkes gibi olumlu sonuçlar aldım. Örneğin; midemdeki yanmalar geçti, göğsümde hergün ağrı oluyordu şimdi ağrıdan eser yok, bağışıklık sistemim güçlendi, kendimi daha rahat ve dinamik hissediyorum. Bu mucizevi ürünün inanılmaz marifetlerine herkes şahit oluyor. Bence her eve lazım,  Şube Müdürümüz BAHRİ BEY ve ekibinin destek ve ilgilerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunarım. SAĞLIK VE MUTLULUK HERŞEYDİR O DA CERAGEM'DE VAR.
Aslınur Hn., MUHASEBE SORUMLUSU , 23, İZMİR

Merhaba, benim babam bel fıtığından çok çekti ama bu yataklar sayesinde ameliyatsız atlattı. Şimdi çok iyi çok teşekkür ederim Ceragem.
Gül ÖNDEŞ, emekli , 38, KAYSERİ

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©