» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ceragem benim hayatıma gireli tam 14 ay oldu. Düzenli bir şekilde gidiyorum. İyi ki varsın Ceragem. Bende boyun fıtığı vardı. Sağ koluma vuruyordu. Kolum sürekli ağrıyordu. Boynumu sağ tarafa çeviremiyordum. Uyku sorunu, bağırsak sorunu vardı. Astım yüzünden sürekli hava alıyordum. Vücudumun bazı yerlerinde hep kistler oluşuyordu. Midemde reflü, mikrop iltahaplanma vardı. Ceragem sayesinde şu an hiç bir şikayetim kalmadı. Ceragem yataklarını herkese tavsiye ediyorum. Ceragem'e giden sağlık kazanır. Avcılar şubesinden Adnan Bey'e ve Hocalarımıza teşekkür ediyorum. Allah işlerini rast getirsin, yollarını hep açık tutsun. Avcılar şubesine sevgilerimi gönderiyorum iyi ki varsınız..
Belgin Altın, ev hanımı , 48, İSTANBUL

Boyun fıtıgım var.Özellikle soğuk havalarda dayanılmaz ağrılar oluyordu.Ceragem' e gittim ve 22 seanstır devam ediyorum ve çok faydasını gördüm. Benim için günümün 45 dakikalık bir parçası oldu diyebilirim.
İpek SOLUM, ev hanımı , 40,

Ceragem ile tanışmamış olmak büyük kayıp bence. Bayrampaşa Ceragemle Sn. Mehmet bey sayesinde tanıştım, şanslıyım çünkü belimde, boynumda 4 fıtık iyileşti, 36 seans sonucu kadın hastalığım, şekerim, omurga eğriliğim, bağışıklık sistemimdeki sorunlar ve anemiden büyük fayda gördüm. Mesela yolda dinlenerek yürüyordum bu sorunum Ceragem sayesinde geçti. Teşekkürler Bayrampaşa Ceragem, Mehmet bey ve ekibine ...(Hoşgeldiniz Kim Jim)...
Keziban Hn., 53, İSTANBUL

Biz de Ceragem'i kullanıyoruz, çok faydalı, herkesin kullanmasını tavsiye ediyorum.
Ayşe ÇOBANOĞLU, ev hanımı , 40, ADANA

Söze nerden başlayacağımı bilemiyorum. Kelimelerin bittiği yerdeyim. Gerçekten inanılmaz bir ürün. Ben Gaziosmanpaşa'daki Ceragem'e gittim. 2 kere kullandım, 2 kere olmasına rağmen hemen faydasını gördüm. O kadar güleryüzlüler ki o kadar mütevazi, sıcak bir ortam ki  çok teşekkür ediyorum. Şahsım adına ben Ceragem yatağını almayı çok istiyorum. Hiç bir şey imkansız değildir, sadece biraz zaman alacak gibi görünüyor. Gerçekten almayı çok istiyorum. Teşekkürler Ceragem.
Nuriye DEMİR, ev hanımı , 42, İSTANBUL

Ceragem'e yaklaşık 2 aydır devam ediyorum, birçok rahatsızlığıma iyi geldi, mükemmel ötesi birşey. Herkese tavsiye ediyorum. İnşallah Allah yatak nasip etsin evlerimizede kullanalım.  Verilen hizmet çok güzel, ekipte muhteşem, Şube Başkanımıza sonsuz teşekkürler.
Saniye DOĞAN, emekli öğretmen , ESKİŞEHİR

Dizlerimde, belimde kireçlenme, baş ağrılarım ve zaman zaman baş dönmem oluyordu. 75 seans Ceragem’ e geldikten sonra ağrılarım geçti, kendimi çok daha dinç ve genç hissediyorum.
Mehmet ACAR,

Selam arkadaşlar, Ceragem yatakları ile annemin el titremesi, yüksek tansiyonu, şeker, ayak ağrıları, babamın ayak, mide, bel ağrıları, eşimin bel ve ayak ağrıları benim ise bel ve ayak ağrılarım sonucu aile bağımız olan insanların tavsiyesiyle tanıştık. Ceragem masaj yatakları sayesinde durumlarımızın iyiye doğru gittiğini gözlemledik ve daha fazla seans uygulamak amacıyla evimize almayı düşünüyoruz. Böyle güzel hizmeti Turhal'ımıza getirerek halkımıza hizmet eden başta Fatma Hanım olmak üzere güler yüzlü ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Alim GÜLTEKİN, emekli , 49, TOKAT

Sayın Ceragem Ailesi; doktorum dört bel fıtığın var. Ameliyat olacaksın dediği zaman şok olmuştum. Yürüme egzersizlerine devam ederken, Ceregem'le tanıştım. Bu tanışma hayatımın dönüm noktası oldu. Hayatım, yürüyüşlerim, mutluluğa dönüştü. Yutmakta ve konuşmakta zorlanıyordum. Göz kapaklarımı hareket ettiremiyordum. Bu nedenle görmekte güçlük çekiyordum. Kulaklarımın çınlaması, uyku düzenimi sarsmıştı. Sağ elimde benler ve lekeler oluşmuştu. Ceregem'de iki ayda, bel fıtıklarım geçti. Bastonumu attım. Yutmakta ve konuşmakta zorlanmıyorum. Göz kapaklarımı hareket ettirebiliyorum. Kulaklarımın çınlaması geçti. Sağ elimdeki benler ve lekeler yok oldu. Ceregem'le tanışmak size çok faydalar sağlayacak. Lütfen, bu fırsatı kaçırmayınız!.. Ceregem şube başkanı Sayın Merter AYAZ hocama, Güner, Zeynep ve Filiz hocalarıma minnet ve şükran borçluyum. Esenlikler dilerim. Sevgi ve saygılarımla... 
Cafer Buldum, Emekli Öğretmen , 76, YALOVA

Bizim Ceragemle tanışmamız annem sayesinde oldu. Annem yaklaşık 6aydır Ceragem'e gidiyor çok faydasını gördü ve ne olursa olsun bu yatağı alacam dedi ve de aldı. Şimdi evde rahatsızlığı olan bir kaç komşumuzu da yatırıyor yaklaşık 10 gündür. Yatağa yatanlar çok memnunlar ve de ağrılarından kurtulduklarını söylüyolar. Genelde rahat yürüyemediklerini çok ağrılarının olduğunu, evde iş yapamadıklarını hareket edemediklerini söylüyolardı. Şimdi çok rahatladıklarını ve asla bırakmacaklarını söylüyorlar. Bizde çok mutluyuz. Bu ürünü tanıma şansımız ve alma şansımız olduğu için. Herkese tavsiye ediyoruz. Sağlığınız için en iyi yatırım diyoruz ki Ceragem! Çok teşekkür ederiz.
Dilek Çelik, muhasebeci , 29, İZMİR

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©