» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ceragem'i komşumun tavsiyesi üzerine tanıdım. Bir senedir gidiyorum. Yaklaşık 20 senedir mevsimsel alerji şikayetim vardı, uyku problemim ve dizlerimde ağrı vardı. Kullandığım bütün ilaçları bıraktım, 20 yılın en rahat yazını geçirdim tabiki ceragem sayesinde. Ferhat Bey'e Ceragem'i Kırıkkale'ye getirdiği için çok teşekkkür ediyoruz. Meleklerine sonsuz sevgiler. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin.                
Sebiha Albayrak, ev hanımı , 44, KIRIKKALE

Ben Ceragem'den çook memnunum. Damar tıkanıklığıma çok iyi geldi. Ayrıca bel, boyun, bacak ağrılarıma da iyi geldi. Kasılmalarım azaldı. Herkese çok teşekkür ederim. İmkanım olsa da evime alabilsem bu yataktan.
Fatma Günay Görür, ev hanımı , 49, ANKARA

Merhabalar, geçen yıl bel fıtığı ağrılarım vardı, 2 ay boyunca devam ettim ve bel ağrım geçti, çok faydasını gördüm. Yaklaşık 10 gündür de boyun ağrım ve eşimin ağrıları için gidiyoruz, çok rahatladığımızı, ağrılarımızın geçtiğini gördük ve devam edeceğiz. Ağrılarımın tamamen geçmesi inanılacak gibi değil. Ağrı çeken her insan boşuna ağrı çekmesin ve sıcacık yataklara gidip yatsın, ağrıyı orada bıraksın diyorum!
Gülseven AY, Emekli , 53, ESKİŞEHİR

Ben Ceragem'le 2008 yılında arkadaşım aracılığıyla tanıştım. Birçok rahatsızlığım vardı, 3 yıl önce doktor bana bileğinde sinir sıkışması var demişti. Dahası 2 yıl boyunca uykuya hasret kalmıştım, geceleri uykusuzluk problemim vardı. Erken menopozdan dolayı kemik erimesi oluşmuş ve 5 yıl ilaç kullanmak zorunda kalmıştım. Kan şekerim de düşüyordu, şekerim düştüğünde kendimi kaybedip bayılıyordum. Sinir stres aşırıydı, hayattan hiç zevk alamıyordum. Avcılar şubesi sayesinde Ceragem'le tanıştım. Hocalar çok güzel anlatıyorlar ve hepsi güleryüzle karşılıyorlardı bizleri. Her sabah seanslara devam ettim. O akşam saat 20.00 olmadan uykum geldi. Diz ağrıları, sinir, stres her geçen gün azaldı, kendimi daha genç görmeye başladım. Yürüyemeyen yaşlı annem için de yatağı evime almaya karar verdim. Benimle birlikte annem, babam, yeğenlerim de bu masaj yatağına yatıyorlardı. 3 ay evde kullandım ve kemik yoğunluğumu yeniden ölçtürdüğümde sonucu çok güzeldi, kemik erimem durmuştu. 1 senedir ilaç da içmiyorum. Kan şekerim de normale girdi, ağrılar gitti, kısacası ben Ceragem'le yeniden doğdum. Avcılar şubesini açan Adnan Bey'e de çok teşekkür ediyorum. Allah ondan ve hocalarından razı olsun. Bizlere verdiği bu sağlıklı yaşam için binlerce teşekkürler. Bence sağlıklı yaşam Ceragem'den geçer. Hasta olmadan önce bu yatakla tanışmalarını herkese tavsiye edebilirim. İlaç için demem çünkü yan etki yapar Ceragem'in öyle yan etkisi yoktur. Hiç bir ücret karşılığı almadan bu güzel imkanı bizlere sundugu için Avcılar Şubesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.
Binnaz FAKİR, tekstil emeklisi , 46, İSTANBUL

Ben Ceragem.le 11.01.2011 de tanıştım. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım ve 21 gündür gidiyorum. Çok memnunum, herkese tavsiye ederim. Her çeşit hastalıklara iyi geliyor. Ben kendimi çok dinç hissediyorum. Hamlık ağrılarım olmasına rağmen gitmeye devam ediyorum. İnanıyorum iyileşeceğime...Ceragem'den fayda görmek isteyenler zamana sürekli güvenerek gelirlerse, iyileşirler. İstanbul Gaziosmanpaşa şubesinden Ertan Bey, Kadir Bey, Tüter Hanım, Zuhal Hanım ve diğer çalışanlarına çok çok teşekür ederiz. Herkesle ayrı ayrı ilgilendikleri için... Allah inşallah evimize de almayı nasip eder. Sonsuz teşekkürler..
GülşenÖztürk, ev hanımı , 56, İSTANBUL

Merhabalar, ben Yalova'dan Dilek Can. Uzun süredir boyun fıtığı hastalığıyla mücadele ediyordum. Ağrılarım beni uykusuz bırakacak derecede artmıştı. Gittiğim doktorlar fizik tedavi uyguladılar. Fakat benim derdime derman olmadı. Komşumun tavsiyesi ile cerageme başladım 1.5 aydır aralıksız devam ediyorum. Şükürler olsun ki ağarılarımdan kurtuldum. Herkese Ceragem'i denemelerini tavsiye ederim. Sözlerimi Ceragem'e yat dertlerini at diyerek bitiriyorum. Unutmadan güleryüzlü çalışanları sevdiğimi belirterek onlara teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun!!                
Dilek Can, ev hanımı , 33, YALOVA

Cerageme bir aydır gidiyorum. İlaçsız bir ramazan ayı geçiriyorum. Baş ağrılarıma çok iyi geldi. Bel ağrıma cok iyi geldi. ELAZIĞ da bu tedavi sistemini getiren ALİ BEY ve çalışanlarına sonsuz şükranlarımı iletiyorum.
kübra kılıçoğlu, grafiker , 18, ELAZIĞ

Ceragem'e 3 gündür gidiyorum, omuzlarım ağrıyordu, uyuşma oluyordu, faydasını görmeye şimdiden başladım bile. Tesekkür ederim Ceragem Kayseri...
Funda YÜKSEL, ev hanımı , 26, KAYSERİ

Çok önemli bir rahatsızlığım yok ama yine de Ceragem'e gidiyorum. Kendimi daha dinç ve sağlıklı hissediyorum.Ceragem'den çıktıktan sonra dik durmaya başladım ve saçlarım artık daha az dökülüyor.Ceragem çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Ceragem'i herkese tavsiye ediyorum.Bir ağrınız,sıkıntınız varsa Ceragem'in size çok iyi geleceğine inanıyorum.
Esra Yılmaz, ÖĞRENCİ , 15, ANKARA

Tendon bağlarımda ki rahatsızlığım sebebiyle yatak ile tanıştım. Vücudumda bir çok farkedemediğim hastalıklarımın olduğunu anladım. 50 gündür devam etmekteyim. Ağrım kalmadı, görmem arttı, saç rengimde beyazlar siyaha geri döndü, kendimi daha güçlü ve daha enerjik hissediyorum. Merter hocama bu imkânı bize sunduğu için teşekkür ederim, Güner, Zeynep, Filiz hocalarıma her seansta bizim ile ilgilendikleri için çok teşekkür ederim. Tavsiyem, mutlu olmak için evlenin, ömür boyu sağlıklı kalmak için mutlaka Ceragem yataklarını kullanın.
İsmet Yunus Erkan, Esnaf , 47, YALOVA

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2017 Tüm Haklari Saklidir ©