» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Ben Bursa'dan Ceragem'in misafiriyim. 14 yıldır bel fıtığından ağrı çeken biriyim, geçen sene 4 ay gittim ve bel ağrımın geçtiğini farkettim, sonra ev işlerine yetişemediğim için bırakmak zorunda kaldım. 1 sene sonra bir ağrı beni ayakta duramaz hale getirdi, bunun üzerine doktora gittim ve oda bana iğne yazdı, ama ne çare iğneler işe yaramadı. Sonra iyleşeceğimi umut ederek tekrar Ceragem'e gitmeye başladım. 1-2 aydır gidiyorum ve bel fıtığımın ağrısını yok olmaya başladığını anlaşılır bir şekilde hissediyorum ve temelli ağrımın yok olacağına inanıyorum. Asla Ceragem'i bırakmayı kesinlikle düşünmüyor ve herkeze öneriyorum, Ceragem çalışanlarının samimiliği ve güleryüzlülüğü için tüm içtenliğimle Ceragem ailesine teşekkür ediyorum.
Nazmiye AKGÜN, ev hanımı , 44, BURSA

Bugün 33. seansım, 6 aydır yürüme engellilerin kullandıkları dirsekten destekli değnek ile yürüyordum, şimdi bıraktım, merdivenlerin korkuluklarına tutunarak inip çıkıyordum, şimdi tutunmadan inip çıkıyorum, uzun mesafede yürüyemiyordum, şimdi yürüyorum, diz üstü oturamıyordum, şimdi oturuyorum. İyi ki varsın Ceragem. Başta Memnun Bey olmak üzere, diğer yardımcı personele performanslarından dolayı tebrik ve teşekkürlerimi sunarım. Ceragem'i şehrimize tanıtan üst makam yetkililerinede selam, sevgi ve teşekkür ederim. Adapazarı'mıza hoşgeldin, Ceragem.
Cengiz KAHYA, Sigortacı (Emekli) , 67, SAKARYA

Ağrısız hiç kimse yoktur herhalde bu dünyada. Mutlaka ya başımız ağrır yada bacaklarımız. Ben Ceragem'e 2.5 aydır geliyorum. Şu an kendim için yaptığım en doğru işi yapıyorum ve bundan gurur duyuyorum. Gelmeye başladığımdan beri daha dik yürüdüğümü, dondurma yedikten sonra boğazlarımın ağırmadığını fark ettim. Dondurma benim için hayatımda olmazsa olmazımdır. Fakat yedikten sonra mutlaka ilaç yani antibiyotik kullanmam gerekiyordu. Yoksa mutlaka rahatsızlanıyordum. Ama artık korkmadan ve ilaç kullanmadan rahatlıkla dondurma yiyebiliyorum. Bu benim için çok önemli. Hatta artık midemde gastrit olduğunu bile neredeyse unuttum. Ceragem'e gelin sizde zaman içinde kendinizde ne gibi değişiklikler olacağını kendi gözlerinizle görün. Sevgili Ceragem'in güzel insanları Ceragem'e geldiğimizde sadece ağrılarımızın değil sıkıntılarımızdan da kurtulduğumuzu biliyor musunuz? Çünkü Ceragem vücudumuzu sağlığına kavuşturuken çok sevgili saygıdeğer Ceragem çalışanları da bize çok yardımcı oluyor. Cömert Bey, Hocalarımız Selçuk Hoca, Ferhan Hoca ve Yasemin Hoca'mızın bizlere gösterdikleri değer sayesinde de değerli olduğumuzu, kendimize değer vermemiz gerektiğini anladığımızı düşünüyorum. Hepsine canıyürekten ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Teşekkürler Cömert Bey, teşekkürler Selçuk Hoca, teşekkürler Ferhan Hoca, teşekkürler Yasemin Hoca, teşekkürler tüm Ceragem!


Emine Aydoğan, ev hanımı , 40, ESKİŞEHİR

19 gündür Kars Ceragem'e gidiyoruz. Aile olarak 15 kişi Ceragem'den yararlanmaktayız. Faydalarını, yavaş yavaş görüyoruz. Muharrem Bey, Hatice Hanım ve Ceyhun hocalarımıza sıcak ilgilerinden ve bu imkanı sağladıkları için sonsuz teşekkür ederiz.
Neslihan Çetinkaya, ev hanımı , 30, KARS

Lozan Caddesinde bulunan şubenize 2 gündür gidiyorum. Oradaki çalışanlara, göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakaya, sağlamış oldukları sıcak ortama teşekkür ederim.
Ömür BEY, 40,

50 gündür Ceragem'e devam ediyorum.Benim sağlık problemim yüzümün sol tarafında şiddetli ağrı,sırtımda ve belimde ağrılardı.Ceragem'in sayesinde bu şikayetlerimden kurtuldum.
Tülay KAHRAMANOĞLU, ev hanımı , 43,

Belimde ve bacağımda ağrılar, kulaklarımda uğultu, şiddetli baş ağrısı, adet düzensizliği, düşük tansiyon ve uykusuzluk sorunlarım vardı. Ceragem’i kullanmaya başlayalı 26 seans oldu ve benim rahatsızlıklarım geçmeye başladı. Artık rahat rahat uyuyor, sabahları dinç kalkıyorum. Tansiyonum da artık çok daha normal. Teşekkürler Ceragem.
Ayşe ŞEN,

Sevgili Ceragem Ailesi 2010 yılına veda ederken sizlere sağlıklı bir yıl temenni ediyorum. Bugün Ankara'ya gelen Ferudun Bey'e verdiği bilgiler için çok teşekkür ediyorum. Sizleri Ankara'da tekrar görmek isteriz .Ayrıca Ankara Ceragem çalışanlarına iyi yılar diliyorum .
Mediha Bostan, Emekli , 50, ANKARA

Geçtiğimiz Haziran ayından beri düzenli olarak "Ücretsiz Seans"larınızdan yararlanıyorum.Termal Masaj Yatağını faydalarını ilk duyduğumda açıkcası çok inandırıcı gelmemişti. Ancak geçen zaman içersinde gördüm ve bizzat faydalarını yaşadım. Sırt ve bel bölgemde yoğun ve şiddetli ağrılar vardı. Ayağa kalkmakta zorlanıyordum. 2-3 ay içersinde tüm şikayetlerim geçti. Ayrıca sinir sitemim ve sindirim sistemim daha düzenli bir yapıya kavuştu. Tüm yakınlarıma, eş dost akraba tanıdık kim varsa herkese tavsiye ediyorum. Sınırsız faydaları olduğunu bizzat yaşadım.
Faize Bengi, ev hanımı , 60, YALOVA

29.9.2005 tarihinden bugüne kadar, 6 gün hariç, her gün Ceragem Bahçelievler'e gidiyorum. Diz ağrılarım, yürürken sendelemem, yüksek tansiyon vardı. Ayrıca ensemde yumurta sarısı büyüklüğünde yağ bezesi, cildimde bozukluk, el derimde sertleşme, şiddetli baş ağrılarım, göz bozukluğum, ağzımda kuruma vardı. Ceragem'e başladıktan 2 ay sonra kendimde değişiklikler başladı.Hocalarımın anlattığı dersleri çok iyi dinledim, çok şey öğrendim, kendimi tanıdım, sıhhatıma kavuştum. Allah'a çok şükür şimdi Eyüp Sultan'dan Bahçelieveler Ceragem'e tam 2 saat 20 dakika da yürüyerek geliyorum, tansiyonum da yükselmiyor, tükürük bezlerim çalışmaya başladı ,cildim düzeldi, ensemde ki yağ bezesiyok denecek kadar azaldı, enerjim yülseldi... Gelin sizde Ceragem'e katılın sağlığınıza kavuşun. Bahçelievler Ceragem ailesine, hocalarımın tamamına saygı, sevgi ve selamlarımı sunuyorum. Hepsinden Allah razı olsun.Ceragem'i seviyorum. Allah'a emanet olun..
Zeki KISIR, EMEKLİ , 68, İSTANBUL

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©