» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
13 yıldır bel fıtığı hastasıyım. Tavsiye üzerine Ceragem' i kullanmaya başladım. Faydalarını görmeye başladıktan sonra evime aldım. Sonuçlarından çok memnunum.
Döndü İSLAMOĞLU, ev hanımı , 35,

Bir aydır devam ediyorum. Sedef hastalığı olmak üzere bel ve boyun fıtıgı, kolesterol rahatsızlıklarım vardı. Sedef hastalıgında yüzde seksen iyileşme oldu. Bel ve boyun agrılarım hafifledİ. Konya şubesiden Ugur bey ve Nida hanıma güler yüzlü personeline çok teşşekkürler saygılarımla.
Ayşe YEDİAĞLI, Ev Hanımı , 39, KONYA

Düzenli olarak Ceragem'i kullanıyorum ve çok faydasını gördüm, en kısa zamanda evime de alacağım. Kesinlikle herkese kullanmalarını tavsiye ediyorum. Ayrıca bütün personeline ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.
Güldana KÖSE, ev hanımı , 45,

Büyükçekmece'de açılan Ceragem Masaj Yataklarını bizlere tanıştıran Selman Bey ve ekibine teşekkür ederiz. Benim bel, mide, diz, ayak üşümesi gibi rahatsızlıklarım vardı. Bu saymış olduğum rahatsızlıklarımdan 15 gun içerisinde %50 fayda gördüm ve çok memnun kaldım. Bize bu imkanı sağlayan arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim. Saygılarımla...
Murat ATALAY, 52, İSTANBUL

Ben Ankara Etimesgut'taki Ceragem yataklarında yatıyorum .1,5 aydır gidiyorum sırt ağrılarım ve eklem ağrılarım azalmıştır.Bizi güler yüzle karşılayan sevgili hocalarımıza teşekkür ediyorum.
Mediha Bostan, emekli , 50, ANKARA

Ben 3 aydır bu yataklara geliyorum. Mukemel hatta mukemelinde ustunde. Benim her ay en az 3 sefer hastande günüm geçiyodu. Damar tıkanıklığı başlamıştı. Anjiyoya alacaktı doktorum. Bir ay sonra dedi gittiğimde kanımda hiç birşeyin olmadığını soyledi ve anjiyoya almadı. Şaşırdım, nasıl oldu dedi, Ceragem'e gidiyorum duzenli dedim. Devam et her şey ilaçla çözülmez dedi. Ben böyle bir çalışma yaptıkları için bütün hocalarımıza teşekkür ediyorum. Özelikle bizlere böyle bir imkanı sundukları için hepsine teşekurler!!                   
Fatma Günay Görür, ev hanımı , 49, ANKARA

Ceragem ile komşum sayesinde tanıştım. Komşuma teşekkür ediyorum. Kanım düşüktü, belim ağrıyordu, sırtım ağrıyordu, dizim ağrıyordu, uykum düzensizdi, Ceragem ile tanışalı bu sakıntılarımdan kurtuldum. 6 ayda bu kadar gelişme gösterdim. Ceragem sevgi dolu bie kaynak. Melekler çok güzel ilgileniyor, Ferhat Bey ve meleklerine Teşekkür ederim. Her eve böyle bir yatak lazım, sağlığına kavuşmak istiyenlere tavsiye ederim. Farhat Bey'e teşekkür ederim.
Elmas Düğeroğlu, ev hanımı , 51, KIRIKKALE

Ben geçen sene Nisan ayında Ceragem İzmir Karşıyaka şubesi ile tanıstım. Benim belim için, doktor omurilik sıvısında genleşme var diye teşhis koydu, ancak sağlık karnemde problem olduğundan dolayı tedaviye gidemedim (iyiki öyle olmuş) ve Ceragem'e gitmeye başladım. Hergün düzenli gittim ve geçenlerde doktora gidebilme işini halledince, doktor mr cekildikten sonra "hastalığında gözle görülür gerileme var çok şanslısın" dedi. Meğerse bu hastalığın sonu yatalaklıkmış. Doktorluk bir işin kalmadı diyerek beni fizik tedaviye gönderdi. Ancak ben Ceragem'e gidiyorum, ve çok memnunum. İzmir Karşıyaka şubesinden, başta Niyazi bey olmak üzere Neşe, Aynur, Gizem hanım'a içten teşekkürler. Onların güler yüzü ilgisi tartışılmaz. Ne diyeyim tuttukları altın olsun, sevgi ve saygılarımla..
Gaye ÇAMSAR, eğitmen , 49, İZMİR

Ben 37 yaşında bir ev hanımıyım. Komşumun tavsiyesiyle gittim. Çok memnun kaldım. Ferhat Bey'e çok teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.
Şerife KARACA, ev hanımı , KIRIKKALE

10 yıldır boynumdaki ağrılar yüzünden ızdırap çekiyordum. Ceragemle tanıştım tanışalı kendime geldim. Ceragem' e ve tüm personeline teşekkürler, herkese tavsiye ederim.
ADEM VARDAR, sosyal işler sorumlusu , 44,

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2016 Tüm Haklari Saklidir ©