» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Şekeri düşürüyor, tansiyonu dengeliyor, boyun fıtığına,kireçlenmeye,eklem romatizmalarına hepsine iyi geliyor.
Sezai GÜROL, emekli , 48,

Genç yasta başımın belası olan bel ağrılarımdan beni kurtaran, sağlığıma kavuşturan Ceragem masaj yataklarına teşekkürler tüm çalışanlarına sevgilerimle.
Davut KEVEN, retorant şefi , 37,

Merhaba ben Kırıkkale'den Ayşe İzmirli. Ceragem'i bana görümcem tavsiye etti ve bende gittim. Çok memnum kaldım. Şuan çok rahatım. Göz tansiyonum vardı ama şuan için yavaş yavaş geçtiğini hissediyorum. Şekerim de vardı. Oda düzeliyor. Bizlere böyle bir imkan sağladıgı için tüm Ceragem'e ve özellikle Ferhat Bey'e çok teşekkür ederim. Herkesi Ceragem'e bekleriz.
Ayşe İzmirli, ev hanımı , 55, KIRIKKALE

Ceragem ailesine selamlar, benim annem iki kez bel fıtığından amaliyat oldu, fakat yine iyi olamadı, tekrar amaliyat dediler, yani üçüncü kez, bu sefer beline platin takılacaktı. Doktoru sen bu amaliyatı kaldıramazsın dedi, allah bin kere razı olsun. Annem hiç bir işini yapamıyor ve kötü durumdaydı, sancıları ağrıları çoktu.Ceragem'le tanıştıktan sonra bırakmadan devam etti, maşallah annem inandı, güvendi. Ama ilk önceleri ağrıları arttı, sonra sonra azaldı. Sağlığını geri kazandı, üçüncü ameliyatını olmadan şimdi çok iyi, umarım herkes iyi olur, annem iyi olunca tabi bizler çok mutlu olduk. Babamda gidiyor, oda çok memnun. İzmir Çiğli şubesindeki, başta Serap ablam olmak üzere bütün güler yüzlü hocalarımıza teşekkür ederim. Allah bin kere razı olsun. Kısacası Ceragem'e gelen kazanıyor, sevgi ve selamlar.
Ayten ILGIN, EV HANIMI , 34, İZMİR

Merhaba ben Kayseri`de yaşıyorum ama CERAGEM ile ilk Tokat`ta tanıştım. Benim bir rahatsızlığım yok ama oradaki insanların içtenliği ve sevgileri beni çok mutlu etti. Tokattaki Meliha Abla, Fatma Abla ve Emre Abi'yi çok seviyorum. Anneannem Dönüş Kılıçaslan ve teyzem Rukiye Yılmaz beni tekrar Tokat'a götürürlerse onları bir kez daha görmeyi çok istiyorum.
Ezgi CemreTaşcıer, öğrenci , 10,

Boynumdaki ağrı 18 gün Ceragem' i kullandıktan sonra büyük miktarda azaldı ve kullanmaya devam etikçe de günden güne azalıyor. Teşekkür ederim
Gökay PEKER, öğrenci , 12,

İyi günler ben bu yatağı tanıyalı 36 gün oldu, çok memun kaldım, sanki yeniden doğdum. Bel fıtığı, yırtık, kayma, kireçleme vardı çok rahatladım. Herkese tavsiye ederim, her eve lazım. Bize bu imkanı sunan Uğur Bey'e ve elemanlarına çok teşekür ederim.
Nimet AKKULAK, 45, KONYA

Eskişehir Şube Başkanı çok değerli Cömert Bey'e, sevgiler ve saygılar bizden. Bizlerin CERAGEM masaj yatağına gelme amacımız her çeşit hastalıktan kurtulmakdır. Hiç bir şikayetimiz olmasa dahi ara vermeden sağlıklı ve sıhhatli yaşamak için Ceragem Masaj Yatağına yatmamız lazım. Aklıma şu geldi. Bir düşünür üstadımız oğluna nasihat eder ''Ey oğul Allah'ın verdiği her şeyden tat aldım, fakat sıhhattan tatlı bir şey bulamadım, devam ediyor. Taş taşıdım, Demir taşıdım borçtan ağır bir şey bulamadım'' Allah herkese sıhhat, borçlulara da ödeme kolaylığı versin. Ara vermeden eşimle beraber 3 aydır geliyoruz. Buraya gelirken birinci şikayetim Bel ağrısıydı o geçti. İkinci şikayetim yüksek tansiyon o da normale döndükten sonra yukarı daha çıkmadı. Doktor günde 2 tane ilaç kullanmam gerektiğini söyledi. Ben günde 1 tane alıyorum. Bazıları misafirlerimizden bir kaçı yine atıyor gibisine düşünebilir. Ben doğrudan söylüyorum. Ses tellerinde nödül vardı. Geçen kontrole gittiğimde tamamen kaybolmuş. Akciğerlerimde 2 cm boyunda kötü huylu lezyon vardı. Buda tamamen kaybolmuş. Başımın üst tarafında hiç saçım yoktu. Tek tek yeni saçım çıkmaya başladı. Şu anda bende 20 grlık prostat var. Bu da Allah'ın izniyle Ceragem sayesinde geçecek. Bu söylediklerim Ceragem Termal  Masaj yatağının faydalarıdır. Ben inandım, inanarak geldim. Hocalarımız sık sık dile getirdiler. Sabır Sabır... Sabır Acıdır meyvası tatlıdır. Ceragem'e  her gün gelecem, yüz yaşını da görecem. CEREGAM 1 numara. Sevgi ve Saygılarımla!                   
Metin BARIN, emekli , ESKİŞEHİR

Merhaba ben İstanbul Fındıkzade şubesine gidiyorum. Çok az sayıda gitmeme rağmen faydasını görmeye başladım. Bence düzenli gidildiği takdirde mutlaka faydası görülecektir. Ayrıca şube müdürü başta olmak üzere diğer çalışan personellerede yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler. Ceragemi seviyorum...
Tugba ULUDAĞ, ev hanımı , 30, İSTANBUL

Ben yaklaşık 3 aydır Ceragem'e gidiyorum.Rahatsızlığımdan dolayı doktor bir ay sonra gel anjiyoya alacağız demişti.Bir ay sonra gittiğimde ise doktor şaşırdı. Sonucu süper bularak bu sorunu bu kadar çabuk nasıl hallettiğimi sordu.Ceragem sayesinde dedim.Hergün düzenli gidip yatıyorum dedim. Çok şaşırdı. Bana devam et bırakma dedi. Sizler de 3-5 gün gidip bırakmayın. Faydasını fazlasıyla göreceksiniz. Ayrıca hocalarımızın bizlerle ilgilenmeleri süper!
Fatma Günay Görür, ev hanımı , 49, ANKARA

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2015 Tüm Haklari Saklidir ©