» Ceragem
» Ceragem Türkiye
» Pazarlama
» Haberler
» Bayi Giriş
Merhaba Hayat Dostu Ceragem...Sözlerime başlamadan önce Ceragem'e minnettar olduğumu belirtmek isterim. Bacağımda başlayan ağrılar sonucu yürüyemez hale gelmiştim. Doktora gittiğimde bana bel fıtığının aşırı ilerlediğini ertesi gün ameliyat olmamı söyledi. Evliyim ve üç çocuğum var. Ablam sayesinde Ceragem'i tanıdım.Ceragem'e 1 hafta devam ettim ve ağrılarım geçti. Yürümem normale döndü.2 haftada ağrı diye birşey kalmadı.Ama ağrılarım geçti diye Ceragem'i bırakmış değilim. Şimdi evime aldım ve ev kullanıcısı oldum. Şunu belirtmek istiyorum. Derdinize derman önce Allah'tan sonra Ceragem'den. Allah herkese acil şifalar versin. iyi ki varsın Ceragem..
Behice Yıldız, Ev hanımı , 32, TOKAT

Ben 1 yıl 3 aydır Ceragem Masaj Yataklarına gidiyorum. Osteoporoz ve tiroid hormanlarımın ağır çalışması, kan değerlerimin düşüklüğü ve kolestrol gibi şikayetlerim vardı. Şimdi bütün değerlerim normal. Benim kayınvalidem de yaklaşık 1 yıldır Ceragem Masaj Yatakalarını kullanıyor. Kalp rahatsızlığı ve yürüme bozukluğu vardı ancak şu anda bütün değerleri normal ve günden güne iyiye gidiyor. Şube başakanımız Ferat Bey ve Ceragem meleklerimizi çok seviyoruz. Onların güler yüzü bize bütün dertlerimizi unutturuyor. İyi ki Ceragem Kırıkkale'de. Bu yatakların daha da çoğalmasını istiyoruz. En kısa zamanda bu yatağı almayı düşünüyorum.
Şerife Karaca, ev hanımı , 38, KIRIKKALE

İlk öncelikle memnuniyetimi söylemek istiyorum. Çok faydasını gördüm. Herkese tavsiye ediyorum...
Sinem Vayni, öğrenci , 19, İSTANBUL

Yürümedeki zorluklarım kolaylaştı,ağrılarım hafifledi. Daha yeni başladım, 6 gündür devam ediyorum. İleriki günlerde daha da iyi olacağıma inanıyorum. Çünkü diğer gelen benim gibi misafirlerin memnuniyetlerini dinledikçe, felçlilerin dahi faydalandığını gördükçe benimde tüm ağrılarımın geçeceğine inanıyorum. Ceragem çalışanlarına teşekkür eder başarılar dilerim. Saygılarımla.
Dilek Hn., ev hanımı , 37,

Sayın Ceragem severler, 7 aydır Ceragem masaj merkezine gidiyorum. Şeker hastasıyım, günde 2 defa ilaç kullanıyordum şimdi ise günde 1 defa kullanıyorum, çok faydasını gördüm. Şeker oranım bayağı düştü. Ceragem başlı başına bir sağlık merkezidir. Dünyaca tanınmış termal masaj yataklarındaki yeşim taşı sayesinde insanlara şifa dağıtıyor. 7 den 70'e herkesin bu yeşim taşlı yatağı kullanması lazım. Çok faydalarını görür. Gitmeyenler pişman olur. İdrar yollarından rahatsızlığımda var idi, ondan da çok fayda gördüm. Tertipli ve güler yüzlü personellere çok TEŞEKKÜR ederim. Hayırlı işler FERHAT Bey!! HOŞÇAKALIN
Ali Paşa Demir, emekli , 55, KIRIKKALE

Öncelikle bu hizmeti Türkiye'ye getiren siz Ceragem büyüklerine çok teşekkür ederim. Daha sonrada benim artık ikinci oğlum dediğim Memnun Beye çok ama çoook teşekkür ederim. Benim boyun fıtığım, ona bağlı olarak omuz ve kol uyuşmalarım vardı, Sakarya Ceragem şubenize düzenli olarak 34 gündür giderek bu sıkıntılarımdan kurtuldum. Hala da devam ediyorum, herkese tavsiye ederim, saygılar.
Müberra YEŞİLTAN, emekli , 67, SAKARYA

2008 senesinde Ceragem İzmir Karşıyaka şubesi ile tanıştım.İki seneye yakın devam ettim.Ve çok faydasını gördüm.Tabii şubedeki hocalardan aldığım pozitif enerji cabası ve sonunda 8 ay önce Ceragem sahibi oldum. Herkese tavsiye ederim çünkü evinizde kullanmak çok daha avantajlı heran sizin olduğunu bilmek ve heran kullanılabilir olmasını bilmek ayrı bir keyif.Hepinize tavsiye ederim...Teşekkürler Ceragem ve onu Türkiyeye getirenler ve tabii Karşıyaka şubesi ve hocalarımız...Sevgilerimle
Gaye Çamsar, emekli , 51, İZMİR

Ben Ttokat'dan İsmail Şahin. Masaj Yatağının çok faydasını gördüm. Bel ağrılarıma çok iyi geldi. Allah razı olsun. Çok dua ediyorum Ceragem'e....
İsmail ŞAHİN, 28,

15 gündür Ceragem' i kullanıyorum sırt ağrılarımdan kurtuldum Hepinizden Allah razı olsun.
Ahmet CAN, işçi , 29,

Ben 3 aydır bu yataklara geliyorum. Mukemel hatta mukemelinde ustunde. Benim her ay en az 3 sefer hastande günüm geçiyodu. Damar tıkanıklığı başlamıştı. Anjiyoya alacaktı doktorum. Bir ay sonra dedi gittiğimde kanımda hiç birşeyin olmadığını soyledi ve anjiyoya almadı. Şaşırdım, nasıl oldu dedi, Ceragem'e gidiyorum duzenli dedim. Devam et her şey ilaçla çözülmez dedi. Ben böyle bir çalışma yaptıkları için bütün hocalarımıza teşekkür ediyorum. Özelikle bizlere böyle bir imkanı sundukları için hepsine teşekurler!!                   
Fatma Günay Görür, ev hanımı , 49, ANKARA

Pazarlama

 

CERAGEM firması, bütün misafirlerine, tüm dünyada dağılmış olan kişisel tanıtım merkezlerinde, CERAGEM Otomatik Termal Masaj yatağı hakkında bilgi almalarını ve tecrübe etmeleri tavsiye ediyor.

Biliyoruz ki Ceragem firması inanılması zor bir yöntem denemektedir!
Bu yüzden biz sizleri yakınınızdaki bir merkezimize davet ediyor ve ilk elden CERAGEM otomatik termal masaj yatağının faydalarını tecrübe etmenizi istiyoruz. Birçok insan bizim CERAGEM termal masajımızı deniyor ve faydalanıyor. Sizlerede bizzat yerinde izleyerek ve deneyerek bunun bir parçası olmanızı tavsiye ediyoruz.

Birçok medya ve araştırmacı bizim ürünümüze ilgi göstermektedir. Ceragem firması bu ayrıcalıklı pazarlama stratejisi ile gurur duymaktadır. Firma olarak ürünümüze güveniyor ve bu konuda herhangi bir mütevazılık de yapmıyoruz. Misafirlerimizin sağlığını CERAGEM otomatik termal masajı ile yükseltiyoruz.

Müşterilerimiz, bu özel pazarlama stratejimizle ilgili, ürünü satın almadan önce defalarca kullanıp tatminkâr olmalarından ötürü memnuniyetlerini bildirmektedirler.2014 Tüm Haklari Saklidir ©